Yerba Mate Forum » Gatunki » Pajarito » Pajarito Instant » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Pajarito Instant
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
asiaczek asiaczek jest kobietą
Newbie

Data Rejestracji: 28-11-2007

Pajarito Instant Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

MAM PYTANKO DLA WTAJEMNICZONYCH!!!

jestem początkująca w temacie picia YERBA MATE.Kupiłam sobie Pajarito Instant herbatke w saszetkach MATE DE LA CRUZ i nie wiem czy mogę zalewać OBYDWIE HERBATY wrzątkiem, czy wodą o temperaturze 80 stopni?

Prosze pomóżcie .

Asia
28-11-2007 08:09 asiaczek jest offlineWyślij email do: asiaczekSzukaj postów użytkownika: asiaczekDodaj asiaczek do Listy kontaktów
wywar wywar jest mężczyzną
The Godfather

/images/avatars/avatar-80.gif

Data Rejestracji: 27-06-2007

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zalecana woda ok 80 stopni

28-11-2007 10:38 wywar jest offlineWyślij email do: wywarStrona domowa wywarSzukaj postów użytkownika: wywarDodaj wywar do Listy kontaktów
asiaczek asiaczek jest kobietą
Newbie

Data Rejestracji: 28-11-2007

Autor Tematu Temat Rozpoczęty przez asiaczek
dziekuje Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dziękuje bardzo.moja watpliwosć wzieła sie stąd,że moja herbatka jest rozpuszczalna a nie tradycyjna !!!!!!!!!! Ale z tego widze ,że to nieistotne.zawsze zalewamy 80stopni .rozumiem.dziękuuje bardzo!
28-11-2007 12:25 asiaczek jest offlineWyślij email do: asiaczekSzukaj postów użytkownika: asiaczekDodaj asiaczek do Listy kontaktów
rachool
Lord

Data Rejestracji: 26-08-2007

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hehe a ta w zasztekach to cruz de malta a nie mate de la cruz hah
28-11-2007 15:15 rachool jest offlineWyślij email do: rachoolSzukaj postów użytkownika: rachoolDodaj rachool do Listy kontaktów
Szatanek Szatanek jest kobietą
Viking

/images/avatars/avatar-1279.jpg

Data Rejestracji: 10-07-2007

Oj rachool, rachool. Jak Ty sie lubisz czepiac Wink
A yerba, to yerba. Nawet w saszetkach nia jest,
To tak jak z zielona. Nie zaleznie od tego czy sypana, czy w saszetkach, tyz nie zalewa sie wrzatkiem Happy

28-11-2007 15:35 Szatanek jest offlineWyślij email do: SzatanekSzukaj postów użytkownika: SzatanekDodaj Szatanek do Listy kontaktów
rachool
Lord

Data Rejestracji: 26-08-2007

ja w ogole nie toleruje yerby w sasztekach a tym bardziej instant yerba to yerba Happy
28-11-2007 17:05 rachool jest offlineWyślij email do: rachoolSzukaj postów użytkownika: rachoolDodaj rachool do Listy kontaktów
Szatanek Szatanek jest kobietą
Viking

/images/avatars/avatar-1279.jpg

Data Rejestracji: 10-07-2007

Ja nic nie toleruje w saszetkach. Jak gdzies pisalam, takie w saszetkach smakuje papierem Tongue

28-11-2007 17:20 Szatanek jest offlineWyślij email do: SzatanekSzukaj postów użytkownika: SzatanekDodaj Szatanek do Listy kontaktów
prosiaque
Double Ace

/images/avatars/avatar-150.jpg

Data Rejestracji: 16-07-2007

Przy całym moim szacunku dla Pajarito - wersja yerby rozpuszczalnej jest nie do wypicia jak dla mnie. Nawet nie smakuje jak yerba. Ale czego ja się spodziewam? Dajmy na to, czy kawa rozpuszczalna smakuje jak kawa? Nie! Więc to, że Pajarito Instantaneo nie smakuje jak yerba wydaje się normalne.
28-11-2007 20:14 prosiaque jest offlineWyślij email do: prosiaqueSzukaj postów użytkownika: prosiaqueDodaj prosiaque do Listy kontaktów
macqo
Member

/images/avatars/avatar-809.jpg

Data Rejestracji: 25-09-2007

Zgadzam sie z powyzszym tylko co do tego, ze to dobra alterantywa dla kawy jak i tych co nie przelknal tradycyjnej yerby. Ogólnie moi znajomy niemateisci poszaleli na jej punkcie. Ja od czasu do czasu stosuje zwlaszcza w robocie jak nie mam czasu sie bawic w zaparzanko.

gerard_o: macqo tak apropo Twoich postów, wejdź tu

17-10-2008 11:46 macqo jest offlineWyślij email do: macqoStrona domowa macqoSzukaj postów użytkownika: macqoDodaj macqo do Listy kontaktów
Pajarito
Triple Ace

/images/avatars/avatar-391.jpg

Data Rejestracji: 28-02-2008

ja tak samo

17-10-2008 16:34 Pajarito jest offlineWyślij email do: PajaritoSzukaj postów użytkownika: PajaritoDodaj Pajarito do Listy kontaktów
Janu Janu jest mężczyzną
Lord

/images/avatars/avatar-1234.gif

Data Rejestracji: 05-09-2008

Coraz bardziej przekonuję sie do rozpuszczalnej jerby - oczywiście bez przesady. Właśnie odkryłem Amandę instant.

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez Janu: 18-10-2008 15:26.

17-10-2008 20:01 Janu jest offlineWyślij email do: JanuSzukaj postów użytkownika: JanuDodaj Janu do Listy kontaktów
Pajarito
Triple Ace

i jak? ja właśnie planuję ją zakupić!

18-10-2008 21:00 Pajarito jest offlineWyślij email do: PajaritoSzukaj postów użytkownika: PajaritoDodaj Pajarito do Listy kontaktów
con palo
Forum Ace

/images/avatars/avatar-808.jpg

Data Rejestracji: 11-10-2008

A z czego ten instant jest zrobiony? Sama chemia czy jak?

18-10-2008 21:20 con palo jest offlineWyślij email do: con paloSzukaj postów użytkownika: con paloDodaj con palo do Listy kontaktów
Pajarito
Triple Ace

100% natury. sproszkowany kał nietoperza.

20-10-2008 13:50 Pajarito jest offlineWyślij email do: PajaritoSzukaj postów użytkownika: PajaritoDodaj Pajarito do Listy kontaktów
Johns Johns jest mężczyzną
Triple Ace

/images/avatars/avatar-742.jpg

Data Rejestracji: 10-09-2008

Uwielbiam wszystkie gatunki Pajarito ale wydanie rozpuszczalne to niestety strata pieniędzy.... Nie próbowałem kału nietoperzaSmile ale smak dużo różnić się nie może od tego Pajarito...
22-02-2010 15:37 Johns jest offlineWyślij email do: JohnsSzukaj postów użytkownika: JohnsDodaj Johns do Listy kontaktów
sylwias
Newbie

Data Rejestracji: 27-08-2013

Tak jak wielu nie cierpię saszetek.

Zasięgnij motywacji u profesjonalisty http://www.tombaryla.pl/kontakt.html

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez sylwias: 04-11-2013 20:08.

06-09-2013 18:52 sylwias jest offlineWyślij email do: sylwiasSzukaj postów użytkownika: sylwiasDodaj sylwias do Listy kontaktów
Eyaeko2754
Newbie

/images/avatars/avatar-2798.gif

Data Rejestracji: 18-09-2013

RE: Pajarito Instant Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

saszetki nie zawsze takie straszne
18-09-2013 21:33 Eyaeko2754 jest offlineWyślij email do: Eyaeko2754Szukaj postów użytkownika: Eyaeko2754Dodaj Eyaeko2754 do Listy kontaktów
Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » Gatunki » Pajarito » Pajarito Instant

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: