Yerba Mate Forum » Gatunki » Rosamonte » suave czy zwykła » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
suave czy zwykła
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
insomnia
Newbie

Registration Date: 28-12-2012

suave czy zwykła Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Siema
Na początku przygody z yerbą kupiłem rosamonte suave, która bardzo mi posmakowała już od pierwszego łyka. Chciałbym teraz kupić kolejną paczkę, lecz nie wiem czy zwykłą rosamonte za 21zł za 500g na yms a może znowu suave z innego sklepu za 36zł za 1kg (taniej). Bardzo się różnią suave i zwykła? Planuje jeszcze do tego kupić 250g Pajarito na spróbowanie, bo te z saszetek co miałem gratis w zestawie też mi smakowały. Tak przy okazji to która najlepsza do terere na zbliżające się lato? Smile
21-04-2013 13:42 insomnia is offlineSend an Email to insomniaSearch for Posts by insomniaAdd insomnia to your Buddy List
Michal
unregistered
Polecam Ci te produkty Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:
Zestaw DOUBLE ENERGY 4 Tylko: 45.00 zł

Kubek Biały Tylko: 3.90 zł

21-04-2013 13:43
Mariusz4284 Mariusz4284 is a male
Triple Ace

/images/avatars/avatar-2479.jpg

Registration Date: 07-10-2012

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

próbuj mocniejsze jak ci nie posmakuje mocniejszy gatunek to oznacza ze twoje yerby musza być lekkie, moja pierwsza yerba mate to była taragui energia a druga to cruz de malta czerwona (to takie najmocniejsze), smakowało i chętnie do nich wracam

do terere może być użyta każda yerba mate ale najlepiej się sprawdzają mentolowe i owocowe gatunki
21-04-2013 20:23 Mariusz4284 is offlineSend an Email to Mariusz4284Homepage of Mariusz4284Search for Posts by Mariusz4284Add Mariusz4284 to your Buddy List
matemarta
Junior Member

Registration Date: 25-09-2013

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Racja wypróbuj mocniejszą i przekonasz się co Ci odpowiada Smile

26-09-2013 09:32 matemarta is offlineSend an Email to matemartaSearch for Posts by matemartaAdd matemarta to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Gatunki » Rosamonte » suave czy zwykła

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: