Yerba Mate Forum » Gatunki » Yerba mate firmy Astra w saszetkach » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
Yerba mate firmy Astra w saszetkach
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
Coroicamat
unregistered
Yerba mate firmy Astra w saszetkach Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

WItajcie, z ciekawości zakupiłęm ostatnio yerbe w zaszetkach firmy Astra. Mam z tą firmą dobre wspomnienia, bo piję ich rooibosa. Z góry byłem nastawiony negatywnie na ten jerbowy wyrób, ale i tak ciekowość zwyciężyła. 7 Zł zapłaciłem i od razu zacząłem lekturę opakowania. Oczywiście musi być limonka, żeby podpadło "większości" do gustu smakowego. Sprawdziłem etykiety, co mnie uderzyło w oczy: "przepis parzenia herbaty: zalać wrzątkiem..." No i tu się od razu zdziwiłem, bo po pierwsze yerba to nie herbata, ale na to już przymrużyłem oko, bo jest częstym nazywanie yerby herbatą, trudno. Ale żeby zalewać wrzątkiem? Pomyślałem, to co to za mate jest, skoro każą ją zalewać wrzątkiem.

Przyszedłem do domu i od razu zacząłem robić sobie ten dziwny napój. Otworzyłem paczkę, i na plus wyszły ładnie, hermetycznie zapakowane saszetki: każda w swojej folii. No cóż, nie posłuchałem się i zalałem ją w kubku wodą o 80 stopniach, jak do zwykłej jerby, co poskutkowało naparem o lekkim zabarwieniu zielonym i posmaku limonki, która jest do niej dodana. Wypiłem, i zalałem drugą zgodnie z przepisem. Jedyne co powiem: smakuje zupełnie jak zielona herbata z cytrusem. Jedyne co jest w niej podobne do yerby, to to, że jak poleży to czuć lekką goryczkę, ale jakby mnie ktoś tym poczęstował, to nie dałbym sobie wmówić że to yerba, i myślałbym, że to zwyczajna herbata. No cóż, myślę, że podsumowałem z lekka ten produkt. Czekam na opinie ciekawskich i może też innych, co próbowali ten napój.
15-03-2014 13:28
Michal
unregistered
Polecam Ci te produkty Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:

Michal has attached this image (reduced version):

webcam-toy-foto1.jpg
15-03-2014 13:29
Coroicamat
unregistered
Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

tu zdjęcie jeszcze

Coroicamat has attached this image (reduced version):

new11216.png
15-03-2014 13:31
kubitron kubitron is a male
Viking

/images/avatars/avatar-2506.jpg

Registration Date: 04-07-2010

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Piję od dłuższego czasu na zmianę ze zwykłą herbatą Wink Smakuje mi, ale yerbę tradycyjną i tak piję.

15-03-2014 15:26 kubitron is offlineSend an Email to kubitronHomepage of kubitronSearch for Posts by kubitronAdd kubitron to your Buddy List
venon666 venon666 is a male
Member

Registration Date: 04-02-2014

jak dla mnie takie siano za malo yerby w tej yerbie
15-03-2014 17:35 venon666 is offlineSend an Email to venon666Search for Posts by venon666Add venon666 to your Buddy List
Coroicamat
unregistered

Nie no, na sam smak nie narzekam, bo mi bardzo smakuje. Jak mówiłem - jak zielona herbata z cytryna. Ale jerby to mi nie przypomina Big Grin
15-03-2014 17:39
Krzysiek Krzysiek is a male
Newbie

Registration Date: 27-02-2014

Ja ją kupiłem przypadkiem, myślałem, że to zwykła herbata z limonką, nie miałem pojęcia co to yerba, trafiłem też na yer vita w saszetkach po jakimś czasie, yer vita smakuje jak jerba, ta jest smaczna ale dla mnie to zwykła herbata z limonką.
18-03-2014 19:20 Krzysiek is offlineSend an Email to KrzysiekSearch for Posts by KrzysiekAdd Krzysiek to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Gatunki » Yerba mate firmy Astra w saszetkach

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: