Yerba Mate Forum » Gatunki » Union » Union Pomarancza » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Union Pomarancza
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
emi
Member

Data Rejestracji: 06-10-2007

Union Pomarancza Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hm, o wiele lepsza jako terrere. wtedy bardziej czuc i smakowac owe pomarancze ewentualnie niezla gdy wymieszana np. z pajarito albo nobleza Smile ale zarowno przy mate, jak i innych herbatach po prostu wole bezdodatkowe wydania. nie probowalam ani jablkowej ani brzoskwiniowej wiec trudno mi ocenic ktora moglaby byc najlepsza z unionow.

07-10-2007 11:19 emi jest offlineWyślij email do: emiSzukaj postów użytkownika: emiDodaj emi do Listy kontaktów
Michal
niezarejestrowany
RE: Union Pomarancza Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jeśli ją porównać do targui pomarańczowej to mogę powiedzieć, że ma bardziej owocowy smak. Delikatniejszy smak yerby. Ogólnie b. dobra jak ktoś pierwszy raz chce pić yerbe.
super do terere.
07-01-2008 15:15
Potain
Full Member

Data Rejestracji: 03-09-2007

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Faktycznie bardzo owocowa i... bardzo smaczna. Przyjemny posmak pomaranczy. To chyba najlepsza mate jaka mozna zaproponowac nowicjuszom. Niestety zbyt szybko sie wyplukuje, ale to juz problem wszystkich yerb o nazwie Union.
09-01-2008 20:13 Potain jest offlineWyślij email do: PotainSzukaj postów użytkownika: PotainDodaj Potain do Listy kontaktów
kraskam kraskam jest mężczyzną
Junior Member

Data Rejestracji: 02-02-2008

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmmm... jako poczatkujący moge stwierdzić, że w mojej( być może źle przyrządzonej) smaku pomarańczy nie odczuwam. a jeśli to chyba tylko ze względu na to, że wiem, iż powinna być pomarańczowa.
choć smak ma bardzo dobry. delikatna i pobudzająca. polecam.
02-02-2008 18:00 kraskam jest offlineWyślij email do: kraskamSzukaj postów użytkownika: kraskamDodaj kraskam do Listy kontaktów
gerard_o gerard_o jest mężczyzną
El Matero::...

/images/avatars/avatar-2000.gif

Data Rejestracji: 11-07-2007

W sumie... zapach jest dosyc intensywny, a smak? Charakterystyczny Yerba Mate, ale... tak samo jak Yerba w saszetkach czy kazda inna owocowa herbata w saszetkach - bardzo ladny, intensywny zapach, ale jak sie pije to smak jest... plytki. Dlatego pijac herbate owocowa czesto dosypuje cukier, ktory sprawia wrazenie wiekszej intensywnosci owocowego smaku. Chyba sprobuje nastepnym razem rozpuscic troche cukru w wodzie przed zalaniem jakiejs owocowej Yerbki sypanej i zobaczymy co z tego wyniknie (z cukrem i Yerba eksperymentowalem tylko na poczatku swojej przygody z YM, gdy jeszcze nie bylem przyzwyczajony do jej charakterystycznego smaku). Co jeszcze mozna zrobic, aby poczuc bardziej owocowy smak? Moze nastepnym razem zrob yerbke owocowa np. w pomaranczy... Big Grin Nie wiem czy widziales fotki ale ostatnio pilem Yerbe z jablka i przyznam, ze oplacalo sie sprobowac Smile (Yerba Mate Forum >> Akcesoria >> nowe wyguglane naczynko:-) )

02-02-2008 19:40 gerard_o jest offlineWyślij email do: gerard_oSzukaj postów użytkownika: gerard_oDodaj gerard_o do Listy kontaktów
Junior Member

prwadopodobnie wynika to z nieumiejetnosci zalewanie. przy drugiej porcji, w pierwszym zalanie (dla sw Tomasza) zapach pomaranczy był rzeczywiscie intensywny. pozniej chyba jednak zalałem to zbyt goraca woda i jest mocne jak cholera (nawet po trzecim zalaniu) a smaku brak;/
no cóż. uczymy sie na błedach, ale chyba trzeba bedzie kupic termometrSmile
02-02-2008 19:47 kraskam jest offlineWyślij email do: kraskamSzukaj postów użytkownika: kraskamDodaj kraskam do Listy kontaktów
gerard_o gerard_o jest mężczyzną
El Matero::...

/images/avatars/avatar-2000.gif

Data Rejestracji: 11-07-2007

cytat:
kraskam napisał(a)
prwadopodobnie wynika to z nieumiejetnosci zalewanie. przy drugiej porcji, w pierwszym zalanie (dla sw Tomasza) zapach pomaranczy był rzeczywiscie intensywny. pozniej chyba jednak zalałem to zbyt goraca woda i jest mocne jak cholera (nawet po trzecim zalaniu) a smaku brak;/
no cóż. uczymy sie na błedach, ale chyba trzeba bedzie kupic termometrSmile

Nawet jesli nie czujesz wyraznie smaku pomaranczy, to mozesz byc pewien, ze czastki pomaranczy znajduja sie w suszu i mozna je nawet zobaczyc Smile A moze poparzyles sobie kubki smakowe? Tongue Mi to sie zdarza dosyc czesto gdy nie moge doczekac sie az woda wystygnie Wink

02-02-2008 19:59 gerard_o jest offlineWyślij email do: gerard_oSzukaj postów użytkownika: gerard_oDodaj gerard_o do Listy kontaktów
Junior Member

no to będę musiał się przeprosić z naranjąSmile
zalewałem ją zbyt ciepła wodą... dzisiaj zamiast intuicyjnie sciagnąc czajnik z gazu, jak zwykłem robić, zagotowałem wodę do końca wlałem do do szklanego garnuszka i tam dolewałem przegotowanej, zimnej wody aż byłem w stanie trzymać w niej palec.
zalałem yerbe i zapach jaki się unosił - poezja. smak yerby z wyraźnym posmakiem pomarańczy.
05-02-2008 00:07 kraskam jest offlineWyślij email do: kraskamSzukaj postów użytkownika: kraskamDodaj kraskam do Listy kontaktów
maciejslu maciejslu jest mężczyzną
Lord

/images/avatars/avatar-753.jpg

Data Rejestracji: 01-04-2008

W tej chwili to jest numer jeden dla mojego syna, ja popijam popołudniami, żeby się wyciszyć i zrelaksować.

Doskonała na zimno, sprawdzona podczas gry w kosza, gasi pragnienie i smakuje wybornie.

Rewolucja wydawnicza nadeszła!
21-04-2008 20:50 maciejslu jest offlineWyślij email do: maciejsluStrona domowa maciejsluSzukaj postów użytkownika: maciejsluDodaj maciejslu do Listy kontaktów
Aggatenka
Newbie

Data Rejestracji: 17-03-2014

To była pierwsze yerba jaka miałam okazje spróbować. Do dzisiaj jestem jej fanką Smile

17-03-2014 14:03 Aggatenka jest offlineWyślij email do: AggatenkaStrona domowa AggatenkaSzukaj postów użytkownika: AggatenkaDodaj Aggatenka do Listy kontaktów
Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » Gatunki » Union » Union Pomarancza

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: