Yerba Mate Forum » Akcesoria » Palo Santo z Allegro? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Palo Santo z Allegro?
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
gafik gafik jest mężczyzną
Viking

/images/avatars/avatar-1692.jpg

Data Rejestracji: 05-03-2010

Palo Santo z Allegro? Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cześć wszystkim!
Dawno tu nie pisałem, choć czasem zaglądam.
Moje PSy się już zużyły i nadszedł czas na nowe.
Natrafiłem na taką ofertę:
http://allegro.pl/giga-okute-matero-palo...4193477635.html
Czy ktoś już takie zamawiał i ma opinię?
ZAleży mi na dużym naczyniu.
Zawsze zaopatrywałem się w materkowo.com ale w tej samej cenie tam są dużo mniejsze. Czy są może jakieś nowe strony z dużymi materami PS?
Pozdrawiam! Happy
05-05-2014 11:30 gafik jest offlineWyślij email do: gafikSzukaj postów użytkownika: gafikDodaj gafik do Listy kontaktów
Michal
niezarejestrowany
Polecam Ci te produkty Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:
05-05-2014 11:31
wypass wypass jest mężczyzną
Moderator

/images/avatars/avatar-22720.jpg

Data Rejestracji: 18-03-2010

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zdaje mi się, że Iness ma to naczynie, czy tam od tego sprzedawcy...
Nie narzekała Wink

05-05-2014 17:00 wypass jest offlineWyślij email do: wypassStrona domowa wypassSzukaj postów użytkownika: wypassDodaj wypass do Listy kontaktówDodaj wypass do twojej listy kontaktowej
materowy materowy jest mężczyzną
Double Ace

Data Rejestracji: 11-04-2014

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Może PS ma dobre, ale jego bombilla z alpaci.... hm... wygląda jak przydepnięty kiep. I nawet cienia szlachetności w tym ciężko się doszukać.
05-05-2014 20:54 materowy jest offlineWyślij email do: materowySzukaj postów użytkownika: materowyDodaj materowy do Listy kontaktów
trebor
Viking

Data Rejestracji: 08-03-2012

ja mam palo od tego sprzedawcy.jest dobrze,tyle że wziąłem ok.240ml i jest dla mnie już za duże.wolałbym mniejsze.
materowy nie zapominaj dodawać zawsze coś w stylu:według mnie.komuś się może podobać.rozumiem że Ty masz sprzęt w pełni,,szlachetny"?cokolwiek to dla Ciebie nie znaczy... Cool
05-05-2014 21:08 trebor jest offlineWyślij email do: treborSzukaj postów użytkownika: treborDodaj trebor do Listy kontaktów
Double Ace

cytat:
trebor napisał(a)
.rozumiem że Ty masz sprzęt w pełni,,szlachetny"?cokolwiek to dla Ciebie nie znaczy... Cool

Alpaca to stop zaliczany i wyglądający na szlachetny - jak srebro... myślałem, że to jasne dla wszystkich Big Grin
A sam takiej jeszcze nie mam. Nadałem posta z prośbą o linka do jakiegoś konkretnego sklepu, jednak po moim wpisie z opinią "materkowo" chyba boją się mnie podesłać jako klienta do jakiegoś sklepu Smile
06-05-2014 11:44 materowy jest offlineWyślij email do: materowySzukaj postów użytkownika: materowyDodaj materowy do Listy kontaktów
trebor
Viking

Data Rejestracji: 08-03-2012

czyli z tego zdjęcia jesteś w stanie ocenić że to nie alpaka?
06-05-2014 19:45 trebor jest offlineWyślij email do: treborSzukaj postów użytkownika: treborDodaj trebor do Listy kontaktów
wypass wypass jest mężczyzną
Moderator

/images/avatars/avatar-22720.jpg

Data Rejestracji: 18-03-2010

cytat:
materowy napisał(a)

A sam takiej jeszcze nie mam. Nadałem posta z prośbą o linka do jakiegoś konkretnego sklepu, jednak po moim wpisie z opinią "materkowo" chyba boją się mnie podesłać jako klienta do jakiegoś sklepu Smile

W każdym sklepie znajdziesz coś z Alpaki...
Musisz przejrzeć ofertę i wybrać co Ci się podoba...

Listę wszystkich sklepów internetowych też znajdziesz na forum Tongue

06-05-2014 20:00 wypass jest offlineWyślij email do: wypassStrona domowa wypassSzukaj postów użytkownika: wypassDodaj wypass do Listy kontaktówDodaj wypass do twojej listy kontaktowej
Coroicamat
niezarejestrowany

Ale ładniutkie, idealne wręcz
07-05-2014 20:58
Viking

Autor Tematu Temat Rozpoczęty przez gafik

OK.
Kupiłem to co w pierwszym poście.
To jest wiadro! 270 ml !!!
Aż zielono-nebieskie od żywicy!
Z gościem się można dogadać, i wybrać sobie takie jakie się wymarzy Wink
Jestem bardzo zadowolony, napar pachnie niebiańsko w nowym PS Big Grin
Dzięki wszystkim i pozdrawiam Smile
15-05-2014 15:40 gafik jest offlineWyślij email do: gafikSzukaj postów użytkownika: gafikDodaj gafik do Listy kontaktów
Double Ace

cytat:
trebor napisał(a)
czyli z tego zdjęcia jesteś w stanie ocenić że to nie alpaka?

Moje wątpliwości nie dotyczą materiału, a estetyki wykonania - szlachetność materiału to nie wszystko, bo musi mieś też i ładną formę. Inaczej alpaka będzie gryzła się z tandetnym wykonaniem - chyba, że to tylko kwestia ujęcia na zdjęciu.
16-05-2014 09:09 materowy jest offlineWyślij email do: materowySzukaj postów użytkownika: materowyDodaj materowy do Listy kontaktów
doktorsky doktorsky jest mężczyzną
Triple Ace

Data Rejestracji: 03-09-2013

cytat:
gafik napisał(a)
OK.
Kupiłem to co w pierwszym poście.
To jest wiadro! 270 ml !!!
Aż zielono-nebieskie od żywicy!
Z gościem się można dogadać, i wybrać sobie takie jakie się wymarzy Wink
Jestem bardzo zadowolony, napar pachnie niebiańsko w nowym PS Big Grin
Dzięki wszystkim i pozdrawiam Smile

No jestem sam ciekawy jak długo będziesz zadowolony z tak dużego naczynia. Waga pewnie też mieści się w okolicach 500g.
Z ciekawości, jeśli masz możliwość... Mógłbyś zrobić fotkę tego PS w skali porównawczej do mniejszego? (widok z góry i boku)

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez doktorsky: 16-05-2014 12:40.

16-05-2014 12:39 doktorsky jest offlineStrona domowa doktorskySzukaj postów użytkownika: doktorskyDodaj doktorsky do Listy kontaktów
miedzian
niezarejestrowany

No o ile to faktycznie ma 270ml to spora sztuka ;D Ja mam w sumie niewiele mniejsze bo 200ml ale jednak różnica jest. Niech Ci służy ;]
24-05-2014 18:57
Viking

Autor Tematu Temat Rozpoczęty przez gafik

Aktualnie używam tych obok "2zł"
Mniejsze ma około 150 ml duże ma około 300 ml - oba kupione na Alledrogo.
pozostałych już nie używam.
Na pierwszym planie po lewej ma 210 ml. Zmierzyłem dokładnie.

28-05-2014 09:55 gafik jest offlineWyślij email do: gafikSzukaj postów użytkownika: gafikDodaj gafik do Listy kontaktów
Sott23 Sott23 jest mężczyzną
Moderator

/images/avatars/avatar-724.gif

Data Rejestracji: 28-03-2008

Paraguayan-Mate, jeśli to był link od tego sprzedawcy (niestety wygasł) ale po nazwie i wielkości PS wnoszę, ze tak to wrzucałem zdjęcia Palo Santo zakupionego u tego sprzedawcy i polecałem wielokrotnie, używam do tej pory.
24-09-2014 13:22 Sott23 jest offlineWyślij email do: Sott23Strona domowa Sott23Szukaj postów użytkownika: Sott23Dodaj Sott23 do Listy kontaktów
dworakaw dworakaw jest mężczyzną
Member

/images/avatars/avatar-11572.jpg

Data Rejestracji: 28-08-2014

http://archiwum.allegro.pl/oferta/giga-o...4193477635.html teraz to jest w archiwum

24-09-2014 19:35 dworakaw jest offlineWyślij email do: dworakawSzukaj postów użytkownika: dworakawDodaj dworakaw do Listy kontaktów
Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » Akcesoria » Palo Santo z Allegro?

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: