Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla wtajemniczonych :-) » Gdzie wyrzucacie zużytą Yerbę ? » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Pages (11): « first ... « previous 9 10 [11] Post New ThreadPost Reply
Gdzie wyrzucacie zużytą Yerbę ?
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
LeJarkoff
Lord

/images/avatars/avatar-2385.jpg

Registration Date: 26-06-2011

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

"Skoro Guarani nalegają, żeby fusów nie wyrzucać byle gdzie i by wracały one do ziemi, to może wiedzą, co mówią..." - ale u nich w tej ichniej dżungli to "do ziemi" znaczy gdziekolwiek Wink

Przestępca , alkoholik - Polak katolik!!!"
20-05-2012 12:16 LeJarkoff is offlineSend an Email to LeJarkoffSearch for Posts by LeJarkoffAdd LeJarkoff to your Buddy List
INES777 INES777 is a female
The Godfather

/images/avatars/avatar-2381.jpg

Registration Date: 06-05-2010

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Pewnie , że yerbka dobra na kompost Smile

a ten pojemnik ...kompostownik...zastanawia mnie do jakiej grupy odbiorców jest kierowany.... heh...

Podczas składania zamówienia w yms wpisz kod rabatowy "yerbamatestore", a uzyskasz 25% rabatu. Tongue

Numer gg STRAŻNIKA FORUM 42482579 - zadaj szybkie pytanie on-line!
20-05-2012 12:36 INES777 is offlineSend an Email to INES777Search for Posts by INES777Add INES777 to your Buddy List
maga1327113 maga1327113 is a female
Viking

/images/avatars/avatar-23039.jpg

Registration Date: 29-03-2012

quote:
Originally posted by INES777
a ten pojemnik ...kompostownik...zastanawia mnie do jakiej grupy odbiorców jest kierowany.......

Jezeli mieszkasz w bloku i nie masz ani 100m2 ziemi do uprawy (dzialka ogrodnicza), to nie musisz tego sprzetu kupowac.
Jest on adresowany do ludzi posiadajacych dzialke lub domek z ogrodkiem.
Wiem co o komposcie, bo mielismy dzialke przez ok.35 lat: ot taka kupa odpadow organicznych w kacie dzialki, czasem jakies trociny do tego raz na rok, moze wapna. W jesieni przekopac te gore, zostawic na zime i na wiosne jak znalaz wspanialy nawoz organiczny bez tych wszystkich cudow na kiju jakie sie teraz pojawiaja. Ten kompostownik to jeszcze jeden przyklad nie potrzebnego inwestowanie w zbedne sprzety. A jak sie komus wydaje, ze musi go miec, to jego sprawa.

20-05-2012 12:56 maga1327113 is offlineSend an Email to maga1327113Homepage of maga1327113Search for Posts by maga1327113Add maga1327113 to your Buddy List
INES777 INES777 is a female
The Godfather

/images/avatars/avatar-2381.jpg

Registration Date: 06-05-2010

Dlatego mówię, przecież to cudo jest za małe na potrzeby działkowe (z resztą na działce , w ogórdku można pozyskać kompost w łatwiejszy sposób).

Chyba , że w warunkach blokowiska robilmy komppost pod własne rośliny doniczkowe hehe

Podczas składania zamówienia w yms wpisz kod rabatowy "yerbamatestore", a uzyskasz 25% rabatu. Tongue

Numer gg STRAŻNIKA FORUM 42482579 - zadaj szybkie pytanie on-line!
20-05-2012 13:06 INES777 is offlineSend an Email to INES777Search for Posts by INES777Add INES777 to your Buddy List
de99ial de99ial is a male
Double Ace

/images/avatars/avatar-2366.jpg

Registration Date: 13-04-2012

Ja myślę, że "wieśniak" to ogólny termin obrazujący pewien stan umysłu człowieka niezależnie od miejsca zamieszkania Wink
21-05-2012 11:43 de99ial is offlineSend an Email to de99ialHomepage of de99ialSearch for Posts by de99ialAdd de99ial to your Buddy List
LeJarkoff
Lord

/images/avatars/avatar-2385.jpg

Registration Date: 26-06-2011

ależ oczywiście że tak. nie mam nic do "ludu pracującego wsi" Smile

ps. chociaż mam... np. KRUS, ale to inna para gumofilców Wink

Przestępca , alkoholik - Polak katolik!!!"
21-05-2012 11:54 LeJarkoff is offlineSend an Email to LeJarkoffSearch for Posts by LeJarkoffAdd LeJarkoff to your Buddy List
stillaliv stillaliv is a male
Triple Ace

/images/avatars/avatar-2393.jpg

Registration Date: 30-03-2012

A tak na dobrą sprawę np. bez paragwajskich, czy argentyńskich wieśniaków nic tu po nas Wink
Z kolei naszym - bez różnicy czy to z miasta, czy ze wsi - wypada życzyć, by się przekonali do yerby. Raz, że jak sądzę "łagodzi obyczaje", a dwa, że może skutecznie wspomóc tradycyjny obornik Big Grin

21-05-2012 12:39 stillaliv is offlineSearch for Posts by stillalivAdd stillaliv to your Buddy List
sonyeric
unregistered

quote:
de99ial napisał(a)
Ja myślę, że "wieśniak" to ogólny termin obrazujący pewien stan umysłu człowieka niezależnie od miejsca zamieszkania Wink

Absolutnie nie chciałem nikogo obrażać,
Poprostu od "robić wiochę".
21-05-2012 13:53
Maniek. Maniek. is a male
Junior Member

/images/avatars/avatar-2396.jpg

Registration Date: 01-06-2012

w domu do kibla (jak wyrzucałem do kwiatka to powiedziano mi że wylęgły się w tym jakieś robale) a na wsi to na ogródek.

01-06-2012 13:51 Maniek. is offlineSend an Email to Maniek.Search for Posts by Maniek.Add Maniek. to your Buddy List
ikov
Junior Member

Registration Date: 21-06-2012

Fusy lecą do kibelka, innej alternatywy u siebie nie mam... Byle tylko pamiętać żeby to spłukać, bo ktoś może przeżyć szok widząc muszlę obryzganą zielonym czymś i biorąc to za coś, o czym lepiej nawet nie myśleć Smile

22-06-2012 18:13 ikov is offlineSend an Email to ikovSearch for Posts by ikovAdd ikov to your Buddy List
Trantigne Trantigne is a male
Junior Member

/images/avatars/avatar-2648.jpg

Registration Date: 07-04-2013

Standardowo do kosza leci, nie mam warunków żeby wyrzucać do ziemi. A przez okno nie chcę tego robić bo mógłbym podpaść sąsiadom Tongue
26-04-2013 20:13 Trantigne is offlineSend an Email to TrantigneSearch for Posts by TrantigneAdd Trantigne to your Buddy List
yerba w yapę yerba w yapę is a male
Triple Ace

Registration Date: 05-03-2013

Dżungla, nie dżungla, ale gdzie by jej nie wyrzucił zawsze trafi do Ziemi - krótszą/dłuższą, ale niby gdzie indziej trafi? Smile
27-04-2013 10:43 yerba w yapę is offlineSend an Email to yerba w yapęSearch for Posts by yerba w yapęAdd yerba w yapę to your Buddy List
sGmaTE sGmaTE is a male
Full Member

/images/avatars/avatar-2635.png

Registration Date: 03-04-2013

Mieszkam w bloku, więc wyrzucam do kibelka lub do kosza. Poprostu w bloku nie ma warunków, aby wyrzucić na ziemię.

SIORBANIE TO MATEISTY GŁÓWNE PRZYKAZANIE !

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by sGmaTE: 27-04-2013 11:50.

27-04-2013 11:49 sGmaTE is offlineSend an Email to sGmaTESearch for Posts by sGmaTEAdd sGmaTE to your Buddy List
Mariusz4284 Mariusz4284 is a male
Triple Ace

/images/avatars/avatar-2479.jpg

Registration Date: 07-10-2012

do doniczek z kwiatami lub do kosza
rozmaryn rośnie jak na drożdżach
30-05-2013 21:25 Mariusz4284 is offlineSend an Email to Mariusz4284Homepage of Mariusz4284Search for Posts by Mariusz4284Add Mariusz4284 to your Buddy List
yerbamategorzow yerbamategorzow is a male
Member

Registration Date: 04-06-2013

może dlatego że witaminy albo przeciwutleniacze

04-06-2013 22:30 yerbamategorzow is offlineSend an Email to yerbamategorzowSearch for Posts by yerbamategorzowAdd yerbamategorzow to your Buddy List
jewgien
unregistered
RE: Gdzie wyrzucacie zużytą Yerbę ? Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Ja wysypuję na ogródek. I z kolei topinambur rośnie powyżej dwóch metrów. Sypię z myślą że dobre było i tak jakbym dawał fusy ziemi (pozytywne odczucia) .......i musi to tradycji wystarczyć (będę rozumiał więcej - tradycja będzie mogła liczyć na więcej).
27-08-2013 18:48
Popijacz Popijacz is a male
Full Member

Registration Date: 14-09-2014

Zawsze jak się da, to na trawkę. Ale jak się nie da to do kibla. Nic się nie zatka Happy
30-09-2014 21:39 Popijacz is offlineSend an Email to PopijaczSearch for Posts by PopijaczAdd Popijacz to your Buddy List
Pages (11): « first ... « previous 9 10 [11] Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla wtajemniczonych :-) » Gdzie wyrzucacie zużytą Yerbę ?

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: