Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla wtajemniczonych :-) » Yerba nie gasi pragnienia » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Pages (2): « previous 1 [2] Post New ThreadPost Reply
Yerba nie gasi pragnienia
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
rahim rahim is a male
Member

/images/avatars/avatar-437.jpg

Registration Date: 09-03-2008

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Jak na razie po wypiciu mate nie mam efektu suszenia. A jak wypiję ponad pół litra to pragnienie mija. Zdarzył mi się dzień kiedy to piłem tylko mate.
27-03-2008 14:13 rahim is offlineSend an Email to rahimSearch for Posts by rahimAdd rahim to your Buddy List
Wolbashi Wolbashi is a female
Triple Ace

/images/avatars/avatar-156.jpg

Registration Date: 14-10-2007

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

to czasem zależy raz mnie suszy po yerbie a innym razem jako tako gasi pragnienie Smile czasem to zalezy od yerby, czasem od tego jak bardzo się wypłukała (na początku suszy potem gasi pragnienie), A czasem to zależy ode mnie czy w między czasie coś popijam czy nie XD
27-03-2008 17:31 Wolbashi is offlineSend an Email to WolbashiHomepage of WolbashiSearch for Posts by WolbashiAdd Wolbashi to your Buddy ListView the MSN Profile for Wolbashi
m651 m651 is a male
Full Member

/images/avatars/avatar-562.jpg

Registration Date: 20-03-2008

od 2 tygodni pije tylko yerbe w sporych ilościach minimum 3litry i to mi wystarcza ,zobaczymy jak długo pociągnę na samej yerbie ,Być może latem będę zmuszony dodać jakiś inny trunek??? dożyjemy zobaczymy,

27-03-2008 19:06 m651 is offlineSend an Email to m651Search for Posts by m651Add m651 to your Buddy List
Agula Agula is a female
Newbie

/images/avatars/avatar-409.jpg

Registration Date: 21-01-2008

Zanim zaczęłam siorbać - 1 kawa w pracy, w domu kolejna (czasem zastępowana herbatą) to było wszystko co wypijałam Roll Eyes Może latem trochę więcej. A teraz to i nawet dwa termosiki litrowe Big Grin Yerba może i nie gasi pragnienia - jak dla mnie super, że je powoduje!
28-03-2008 23:41 Agula is offlineSend an Email to AgulaSearch for Posts by AgulaAdd Agula to your Buddy List
Pages (2): « previous 1 [2] Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla wtajemniczonych :-) » Yerba nie gasi pragnienia

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: