Yerba Mate Forum » Gatunki » Selecta » Selecta cedron-limon » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Pages (2): « previous 1 [2] Post New ThreadPost Reply
Selecta cedron-limon
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
maga1327113 maga1327113 is a female
Viking

/images/avatars/avatar-23039.jpg

Registration Date: 29-03-2012

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

quote:
saku napisał(a)
Zachecilas mnie jeszcze bardziej do sprobowania tej yerby. Musze o niej pamietac przy nastepnym zamowieniu.

Przy smakowych lubie lekko poslodzic wode w termosie, wtedy smak dodany do yerby jeszcze bardziej sie wzmocni.
Sprobuj z woda nieslodzona i lekko poslodzona, ale oczywiscie wszystko wedlug gustu Happy . Ja osobiscie pije yerby bez dodatkow oczywiscie bez cukru, ale te z dodatkami bardziej mi smakuja, jak wode lekko poslodze w termosie.
De gustibus non est discutandum..... Tongue

01-02-2013 18:21 maga1327113 is offlineSend an Email to maga1327113Homepage of maga1327113Search for Posts by maga1327113Add maga1327113 to your Buddy List
Maxter37 Maxter37 is a male
Junior Member

/images/avatars/avatar-2961.png

Registration Date: 30-12-2013

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Yerba niedawno kupiona, razem z nową, mniejszą tykwą. Dziś degusotowałem. Jak wrażenia?
Cóż, póki co jedyne moje yerbowe doświadczenia to Taragui Naranja i Taragui Energia.
Co do samej Selecty. Dość pylista, odniosłem wrażenie, że "na oko" mniej pylista niż Naranja ale bardziej niż Energia - choć chyba po raz pierwszy lekko zatkałem swoją nierdzewkę...
Zapach wyśmienity, nic dodać, nic ująć Smile
Smak - Hm, no właśnie. Niby bardzo dobry, rzeczywiscie cytryny tu niewiele, ale cedron mi bardzo posmakował. Z drugiej strony - mało yerby, obecna tylko w max pierwszych 3 zalaniach, później jest już tylko cedron, takie wrażenie odniosłem, choć spróbuję następne zasypanie zalewać kapkę chłodniejszą wodą. Ogólnie wrażenia bardzo pozytywne, fajny, orzeźwiający smak, choć chciałoby się więcej yerbnego smaku... Smile Jako (jeszcze) początkujący - polecam. Wink
09-01-2014 16:09 Maxter37 is offlineSend an Email to Maxter37Search for Posts by Maxter37Add Maxter37 to your Buddy List
trebor
Viking

Registration Date: 08-03-2012

Przetestowana dziś w postaci próbki(całe szczęście). Pierwsze negatywne skojarzenie-campesino katuava-żeńszeń. Stanowczo nie mój smak. Ze wszystkich select tylko premium ewentualnie.
03-03-2015 21:57 trebor is offlineSend an Email to treborSearch for Posts by treborAdd trebor to your Buddy List
Sonyeric
Lord

/images/avatars/avatar-8631.jpg

Registration Date: 01-01-2015

Ta yerba smakuje dobrze na zimno.Kiedyś zawsze ją miałem w zapasie latem.

04-03-2015 13:10 Sonyeric is offlineSend an Email to SonyericSearch for Posts by SonyericAdd Sonyeric to your Buddy List
Pages (2): « previous 1 [2] Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Gatunki » Selecta » Selecta cedron-limon

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: