Yerba Mate Forum » Promocje, kupony, rabaty » gruper.pl i YMS » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Pages (2): « previous 1 [2] Post New ThreadThread is closed
gruper.pl i YMS
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
paulinasikora paulinasikora is a female
Newbie

Registration Date: 01-04-2015

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Moj męzczyzna zaczał się tym interesowac wiec chyba będzie to dobry prezent na rocznice Smile
01-04-2015 16:09 paulinasikora is offlineSend an Email to paulinasikoraHomepage of paulinasikoraSearch for Posts by paulinasikoraAdd paulinasikora to your Buddy List
smiley34 smiley34 is a male
Double Ace

Registration Date: 10-03-2015

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Na rocznice to polecam raczej cos lepszego niz ceramiczne matero i zwykla bombilla
Ja polecam kupic mu Okute pali santo ➕ bombille z 3 filtrami
Ewentualnie jak fundusze pozwola to jakas yerbe której nie miał a mogla by mu zasmakować ale to musiała bys zdradzić co teraz pija głównie i może coś by się znalazło Smile
Co do wymienionego przeze mnie wczesniej zestawu to możesz kupic nawet na yerbamatestore (nie jest to reklama bo mi na tym nie zalezy gdzie kupisz lecz maja w suknie obie te rzeczy bardzo tanio w dodatku-25% od ceny na stronie za sprawą zniżki "dla forumowiczów Wink )
Z tego co pamiętam (bo jestem na Tel. I nie chce mi się sprawdzać dokladnie ) to cena pali santo to okolo 59zl a bombilla 35? Cos takiego, i od tego -25% Smile
pisze to z powodu, ze sam bym byl mega zadowolony gdybym dostał taki zestaw Smile ale mam go juz i nie narzekam wiec mogę polecić Smile
02-04-2015 11:32 smiley34 is offlineSend an Email to smiley34Search for Posts by smiley34Add smiley34 to your Buddy List
wypass wypass is a male
Moderator

/images/avatars/avatar-22720.jpg

Registration Date: 18-03-2010

quote:
paulinasikora napisał(a)
Moj męzczyzna zaczał się tym interesowac wiec chyba będzie to dobry prezent na rocznice Smile

Zajrzyj do działu nowicjuszy, tam są tematy do pomocy w zakupach, zależnie od funduszy coś pomożemy wybrać Smile

03-04-2015 15:44 wypass is offlineSend an Email to wypassHomepage of wypassSearch for Posts by wypassAdd wypass to your Buddy ListAdd wypass to your Contact List
Kokon Kokon is a male
Newbie

Registration Date: 13-04-2015

dzięki za link skorzystałem ;dd
13-04-2015 16:42 Kokon is offlineSend an Email to KokonHomepage of KokonSearch for Posts by KokonAdd Kokon to your Buddy List
Pages (2): « previous 1 [2] Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadThread is closed
Yerba Mate Forum » Promocje, kupony, rabaty » gruper.pl i YMS

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: