Yerba Mate Forum » Offtopic » Co to za naczynko ? » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
Co to za naczynko ?
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
smiley34 smiley34 is a male
Double Ace

Registration Date: 10-03-2015

Co to za naczynko ? Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Witam,
Chciałbym się zapytać czy nie kojarzy ktoś co to za naczynko na zdjęciu i gdzie takie można dostać?Smile
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/h...908340472_o.jpg
11-05-2015 15:53 smiley34 is offlineSend an Email to smiley34Search for Posts by smiley34Add smiley34 to your Buddy List
Michal
unregistered
Polecam Ci te produkty Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:
11-05-2015 15:54
Thrael Thrael is a male
Moderator

/images/avatars/avatar-8765.jpg

Registration Date: 10-09-2014

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Jest to tykwa obszyta skórą - podobne naczynko ma Sonyeric.

Nasze zestawy, czyli foto-galeria sprzętu
Tutaj, mnie więcej w połowie strony, wstawił nawet zdjęcie.

Dostać to możesz na pewno tutaj: https://urushop.co.uk/shop/yerba-mate-ac...e-gourd-copita/

W Polskich sklepach tego nie widziałem.

11-05-2015 16:02 Thrael is offlineSend an Email to ThraelSearch for Posts by ThraelAdd Thrael to your Buddy List
materowy materowy is a male
Double Ace

Registration Date: 11-04-2014

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

quote:
Thrael napisał(a)
Jest to tykwa obszyta skórą

z Delfina - jak napis głosi Wink
16-05-2015 20:49 materowy is offlineSend an Email to materowySearch for Posts by materowyAdd materowy to your Buddy List
natula
unregistered
RE: Co to za naczynko ? Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Wow, wygląda ciekawie.. Smile
Ciekawe ile kosztuje?
19-05-2015 14:23
Thrael Thrael is a male
Moderator

/images/avatars/avatar-8765.jpg

Registration Date: 10-09-2014

Na stronce, którą podałem wyżej - ponad 17 funtów, co w przeliczeniu na złotówki daję trochę ponad 90 zł. Plus przesyłka oczywiście, to nie polski sklep, więc trochę to wyjdzie Smile

19-05-2015 14:59 Thrael is offlineSend an Email to ThraelSearch for Posts by ThraelAdd Thrael to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Offtopic » Co to za naczynko ?

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: