Yerba Mate Forum » Gatunki » CBSe » CBSe Naranja » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
CBSe Naranja
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
sznurka sznurka jest kobietą
Junior Member

/images/avatars/avatar-1941.jpg

Data Rejestracji: 02-01-2011

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kupiłam jako pierwsze koty za płoty, spodziewałam się czegoś fajniejszego. I w sumie nie wiem czy warto następnym razem kupić Amandę pomarańczową czy będzie lepsza od CBS?
17-01-2011 12:28 sznurka jest offlineWyślij email do: sznurkaStrona domowa sznurkaSzukaj postów użytkownika: sznurkaDodaj sznurka do Listy kontaktów
thomekh
Newbie

/images/avatars/avatar-1896.jpg

Data Rejestracji: 04-12-2010

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

FATALNA. Kupiłem ją w zestawie pomarańczowy sen. No cóż tata chętnie je wypije, ja smakowego błędu już nigdy nie zrobię. Jedyna dobra smakowa to mięta limon CDM. Prawdziwy facet powinien pić siekiery a nie jakieś doprawiane Cool

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez thomekh: 24-02-2011 11:14.

24-02-2011 11:13 thomekh jest offlineWyślij email do: thomekhSzukaj postów użytkownika: thomekhDodaj thomekh do Listy kontaktów
Artem
Newbie

Data Rejestracji: 16-04-2011

Bardzo fajna. Stosunkowo łagodna w smaku. Polecam dla początkujących oraz dla wtajemniczonych jako odskocznia od gatunków w stylu Pajarito Wink .

Jedna z lepszych jaką piłem. Nie czuć w ogóle żadnej "chemii" itd..
16-04-2011 14:09 Artem jest offlineWyślij email do: ArtemSzukaj postów użytkownika: ArtemDodaj Artem do Listy kontaktów
Mikey
Triple Ace

Data Rejestracji: 07-07-2009

cytat:
Prawdziwy facet powinien pić siekiery a nie jakieś doprawiane Cool

Prawdziwy facet nigdy nie powie "prawdziwy facet powinien....."

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez Mikey: 16-04-2011 19:05.

16-04-2011 19:04 Mikey jest offlineWyślij email do: MikeySzukaj postów użytkownika: MikeyDodaj Mikey do Listy kontaktów
thomekh
Newbie

/images/avatars/avatar-1896.jpg

Data Rejestracji: 04-12-2010

to akurat była dobra odbitka, przyznam
16-04-2011 19:16 thomekh jest offlineWyślij email do: thomekhSzukaj postów użytkownika: thomekhDodaj thomekh do Listy kontaktów
Olciak Olciak jest kobietą
Newbie

/images/avatars/avatar-2118.png

Data Rejestracji: 28-04-2011

Zaczęłam swoją przygodę od tej yerby, i teraz kupiłam już drugą paczkę. Może to dlatego, że nie eksperymentuję jeszcze ze smakami, ale wydaje mi się całkiem smaczna - sypię pół tykwy. Za pierwszym zalaniem jest dla mnie troszkę za mocna, smak wypłukuje się jakoś przy piątym zalaniu. Wydaje się być dobra na start - nie zraziła mnie do yerby Smile
28-04-2011 20:45 Olciak jest offlineWyślij email do: OlciakSzukaj postów użytkownika: OlciakDodaj Olciak do Listy kontaktów
altasar altasar jest mężczyzną
Newbie

Data Rejestracji: 31-05-2011

Właśnie wypiłem 4 zalania( 5 zalanie z dwoma łyżeczkami cukru, stanowczo za słodka, fuuuuuuu... Mad ). Potem nie dało się pić i użyłem ją jako nawóz do róży.
Ogólnie dosyć dobre, ale 1st zalanie jest za mocne.
Może dlatego, że jestem dopiero początkującym mateistą.
Aromat pomaranczy wyczuwalny słabo.
Po wypiciu relaksik i włączona opcja gadatliwości Wink .
Ogólnie warta te 15zł za 0,5kg.
Jutro powinienem nabić jeszcze raz.

Próbowałem dotychczas tylko: Pajarito Elaboradę
20-06-2011 14:58 altasar jest offlineWyślij email do: altasarSzukaj postów użytkownika: altasarDodaj altasar do Listy kontaktów
szopu335
Newbie

Data Rejestracji: 23-12-2012

Powiem szczerze: pierwsz zalanie - super... Od razu mi posmakowała. Ale po kilku zalaniach jakby "przymula"... Tzn robi się jakoś tak niedobrze. Ale jednak ma to 'coś' i zawsze do niej wracam.

"Apatia mojego pokolenia. Obrzydza mnie. Obrzydza mnie też moja własna apatia, bycie tchórzliwym i nieprzeciwstawianie się rasizmowi, seksizmowi i wszystkim innym -izmom, na które kontrkultura narzeka od lat." ` Kurt Cobain
23-12-2012 01:58 szopu335 jest offlineWyślij email do: szopu335Szukaj postów użytkownika: szopu335Dodaj szopu335 do Listy kontaktów
pelidne pelidne jest mężczyzną
Junior Member

Data Rejestracji: 08-10-2013

Bardzo aromatyczna, dobra dla zaczynających swoją przygodę z yerbą; na pierwszym planie jest smak pomarańczy, smak yerby też gdzieś się nieśmiało plącze. Jeśli jednak ktoś, jak ja, lubi smak yerby, to nie polecam.

19-10-2013 12:24 pelidne jest offlineWyślij email do: pelidneSzukaj postów użytkownika: pelidneDodaj pelidne do Listy kontaktów
Mateck Mateck jest mężczyzną
Newbie

/images/avatars/avatar-3064.jpg

Data Rejestracji: 15-01-2014

Moim zdaniem ta yerba się do niczego nie nadaje. Smak pomarańczy to chyba na bazie płynu do naczyń. Działanie pobudzające również nie zbyt wielkie - w moim przypadku element kluczowy.
17-01-2014 15:28 Mateck jest offlineWyślij email do: MateckSzukaj postów użytkownika: MateckDodaj Mateck do Listy kontaktów
Quilombo
Full Member

/images/avatars/avatar-7307.jpg

Data Rejestracji: 28-09-2014

Wydaje mi się, że już o to pytałem ale nie w tym wątku a zapomniałem. W związku z tym chciałbym zapytać jeszcze raz. Słyszałem, że wiele smakowych mate od CBS'e jest słodzona aspartamem. Moje pytanie jest takie czy CBS'e Naranja też?
07-06-2015 14:53 Quilombo jest offlineWyślij email do: QuilomboSzukaj postów użytkownika: QuilomboDodaj Quilombo do Listy kontaktów
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » Gatunki » CBSe » CBSe Naranja

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: