Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla wtajemniczonych :-) » Polskie piwo z Yerba Mate » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Pages (2): « previous 1 [2] Post New ThreadPost Reply
Polskie piwo z Yerba Mate
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
LeJarkoff
Lord

/images/avatars/avatar-2385.jpg

Registration Date: 26-06-2011

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Powiem tak: nie to, żeby było złe, ale jak dla mnie to "dupy nie urywa"... Wink

Przestępca , alkoholik - Polak katolik!!!"
20-04-2015 14:54 LeJarkoff is offlineSend an Email to LeJarkoffSearch for Posts by LeJarkoffAdd LeJarkoff to your Buddy List
Jimi Hendrix Jimi Hendrix is a male
Newbie

/images/avatars/avatar-10432.jpg

Registration Date: 22-04-2015

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

W działaniu całkiem spoko. Coś jak wódka z redbullem. (<-- niepije tego osobiscie)
22-04-2015 07:21 Jimi Hendrix is offlineSend an Email to Jimi HendrixSearch for Posts by Jimi HendrixAdd Jimi Hendrix to your Buddy List
Sonyeric
Lord

/images/avatars/avatar-8631.jpg

Registration Date: 01-01-2015

quote:
Jimi Hendrix napisał(a)
W działaniu całkiem spoko. Coś jak wódka z redbullem. (<-- niepije tego osobiscie)

Piwo tak jak yerbę lubię bez zadnych dziwnych dodatków.
ps.

Sam nie wiesz co tracisz.To jest drink Ferrari.
cerwony Eristoff + red Bull. Szybko się odjeżdża.Smile

22-04-2015 20:41 Sonyeric is offlineSend an Email to SonyericSearch for Posts by SonyericAdd Sonyeric to your Buddy List
Jimi Hendrix Jimi Hendrix is a male
Newbie

/images/avatars/avatar-10432.jpg

Registration Date: 22-04-2015

Ja po prostu pije piwo a potem pije yerbe. Czynność powtarzam kilkakrotnie.
23-04-2015 13:00 Jimi Hendrix is offlineSend an Email to Jimi HendrixSearch for Posts by Jimi HendrixAdd Jimi Hendrix to your Buddy List
Martula_88
Junior Member

Registration Date: 16-04-2015

Czy ktoś z trójmiasta, a najlepiej z Gdyni, mógłby podpowiedzieć gdzie kupić to piwko w sklepie stacjonarnym ? Smile
12-05-2015 10:42 Martula_88 is offlineSend an Email to Martula_88Homepage of Martula_88Search for Posts by Martula_88Add Martula_88 to your Buddy List
Gdynianin Gdynianin is a male
Member

Registration Date: 11-02-2015

Ja również w Gdyni szukam tego piwka i znaleźć nie mogę :/
31-05-2015 21:16 Gdynianin is offlineSend an Email to GdynianinSearch for Posts by GdynianinAdd Gdynianin to your Buddy List
wypass wypass is a male
Moderator

/images/avatars/avatar-22720.jpg

Registration Date: 18-03-2010

Nie szukajcie w marketach tylko w małych sklepach z piwem regionalnym Wink

01-06-2015 15:33 wypass is offlineSend an Email to wypassHomepage of wypassSearch for Posts by wypassAdd wypass to your Buddy ListAdd wypass to your Contact List
LeJarkoff
Lord

/images/avatars/avatar-2385.jpg

Registration Date: 26-06-2011

Ostatni widziałem w sklepie z piwem na klonowej, przy dworcu we Wrzeszczu...

Przestępca , alkoholik - Polak katolik!!!"
03-06-2015 08:40 LeJarkoff is offlineSend an Email to LeJarkoffSearch for Posts by LeJarkoffAdd LeJarkoff to your Buddy List
Onesquua8
unregistered

Witam
16-08-2015 16:58
joonek9
Member

Registration Date: 23-12-2013

Cool Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

O piwie z yerba nie słyszałem, ale kiedyś wódkę zapijałem yerba eksperymentalnie, oczywiście zalewana zimną wodą Cool
17-08-2015 22:43 joonek9 is offlineHomepage of joonek9Search for Posts by joonek9Add joonek9 to your Buddy List
maniekjanosz maniekjanosz is a male
Newbie

Registration Date: 25-08-2015

Kiedyś widziałem w jednym ze sklepów, ale nigdy nie próbowałem. Będzie trzeba to zmienić! Wink
25-08-2015 13:56 maniekjanosz is offlineSend an Email to maniekjanoszSearch for Posts by maniekjanoszAdd maniekjanosz to your Buddy List
Sonyeric
Lord

/images/avatars/avatar-8631.jpg

Registration Date: 01-01-2015

Na pewno nie masz czego żałować.

31-08-2015 18:15 Sonyeric is offlineSend an Email to SonyericSearch for Posts by SonyericAdd Sonyeric to your Buddy List
Pages (2): « previous 1 [2] Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla wtajemniczonych :-) » Polskie piwo z Yerba Mate

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: