Yerba Mate Forum » Gatunki » CBSe » CBSe Regularis » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
CBSe Regularis
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Olcio Olcio jest mężczyzną
Triple Ace

/images/avatars/avatar-1246.jpeg

Data Rejestracji: 24-10-2008

CBSe Regularis Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Już mam ją od dłuszego czasu regularis czyli dla grubasków ja do tych nie należę ale muszę przyznać iż zupełna odmiana inaczej smakuje polecam, troche ziołowa specyficzna lekki posmak yerby prawie jej nie czuć ale nie jest zła, pylista, wraz z drewienkami - cedron które dają fajny smak ,w smaku delikatna, moc podobna, dobra do terere, nie każdemu przypasuje, cóż piłem tylko 3: Taragui Hierbas Serranas, Amandę Despelade i CBSe. Daję 3/5 dobra odmiana muszę zagustować w CdM oraz Pajarito Tongue http://www.yerbamatestore.pl/product-pol...laris-500g.html

Ten post był edytowany3 raz(y), ostatnio edytowany przez Olcio: 25-10-2008 10:05.

24-10-2008 21:57 Olcio jest offlineWyślij email do: OlcioSzukaj postów użytkownika: OlcioDodaj Olcio do Listy kontaktów
kpt. Nemo kpt. Nemo jest mężczyzną
Double Ace

/images/avatars/avatar-1136.png

Data Rejestracji: 13-08-2008

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Naprawdę dobra, delikatna yerba. Idealna na początek. Piękny zapach taki trochę słodkawy ale też yerbowy (yerbny?). Pobudzenie słabe. Tak żeby sobie wieczorkiem wypić. Polecam.

06-11-2008 13:00 kpt. Nemo jest offlineWyślij email do: kpt. NemoSzukaj postów użytkownika: kpt. NemoDodaj kpt. Nemo do Listy kontaktów
sebioslaw
Junior Member

Data Rejestracji: 23-01-2009

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobra dla mnie (czyli początkującego) Wink na wieczór.

Fajny smak, mało pylista, aczkolwiek jak dla mnie tylko do 4 -tego zalania, później robi się mocno wodnista. Oczywiście przyrządzam wg. tradycyjnej metody, dbając o temperaturę. Do 4-tego zalania smaczna, później już taka sobie. Może trafiła mi się trochę zwietrzała paczka ...
31-01-2009 21:28 sebioslaw jest offlineWyślij email do: sebioslawSzukaj postów użytkownika: sebioslawDodaj sebioslaw do Listy kontaktów
m461k
Forum Ace

Data Rejestracji: 30-11-2008

Czyli tylko u mnie wywołała obrzydzenie :/

CP/DP
11-02-2009 18:09 m461k jest offlineWyślij email do: m461kSzukaj postów użytkownika: m461kDodaj m461k do Listy kontaktów
Zelf Zelf jest mężczyzną
Member

/images/avatars/avatar-1445.gif

Data Rejestracji: 17-11-2009

CBSe Regularis (100g) dostałem razem z bombillą. Wcześniej piłem Amandę i miała fajny smak a ta jakoś zalatywała nie wiem czym.... Mi nie smakowała i wypłukiwała się już przy 4 zalaniu. Chyba przygoda ze smakowymi yerbami skończyła się na tej próbce...

05-12-2009 23:15 Zelf jest offlineWyślij email do: ZelfSzukaj postów użytkownika: ZelfDodaj Zelf do Listy kontaktów
Ralphi Ralphi jest mężczyzną
Newbie

Data Rejestracji: 14-02-2008

No a mnie się kojarzy z CBSe Cafe czyli niezbyt pozytywnie, ale nie jest taka zła. Ale słodkawa jest, więc trzeba być na to przygotowanym, jak ktoś jest przyzwyczajony do goryczy. Moim numerem jeden jest Rosamonte więc jest spora różnica.
30-12-2009 10:41 Ralphi jest offlineWyślij email do: RalphiSzukaj postów użytkownika: RalphiDodaj Ralphi do Listy kontaktów
Azurus Azurus jest mężczyzną
Forum Ace

/images/avatars/avatar-1470.jpg

Data Rejestracji: 03-04-2008

Ja jeszcze jej nie próbowałem, ale jeszcze chyba sporo wody upłynie zanim po nią sięgne. Szukam raczej mocnych wrażeń Smile
30-12-2009 17:59 Azurus jest offlineWyślij email do: AzurusSzukaj postów użytkownika: AzurusDodaj Azurus do Listy kontaktów
Tomasz M.
niezarejestrowany

Pijalne, ale słabe i bardzo, ale to bardzo przesycone smakiem ziołowym - lubią takie mate jako swego rodzaju odpoczynek po Pajarito, Colon czy La Rubia, ale jest to mate jak dla mnie dla amatorów określonego smaku (i dla osób początkujących, którym wszak gorycz mocnej mate nie musi wcale odpowiadać).
23-05-2010 20:19
Paula
niezarejestrowany

Przede wszystkim - jest dosc pylista, mocniej czuc ziolka niz yerbe, ale smakuje dobrze. Raczej slaba, moze byc dobra dla poczatkujacych, nie nadaje sie dla osob, ktore lubia mocny smak yerby.
29-10-2010 12:46
etaM etaM jest mężczyzną
Member

/images/avatars/avatar-1934.jpg

Data Rejestracji: 27-12-2010

powiem tak.... dla mnie Silueta w skali od 1/5 ma 5, natomiast Regularis jedynie 3 czyli spróbowałem więcej nie kupie - jakaś taka nijaka

Pajarito, Rosamonte, CDM Smile
17-01-2011 22:20 etaM jest offlineWyślij email do: etaMSzukaj postów użytkownika: etaMDodaj etaM do Listy kontaktów
BIgindian BIgindian jest mężczyzną
Full Member

/images/avatars/avatar-2091.jpg

Data Rejestracji: 25-02-2011

Ciekawa Yerba, stanowczo dla początkujących, jestem noobem w tej materiji ale jesli smakowała koledze który nigdy nie pił YM znaczy dobra Smile na marginesie muszę dodoac że mi też smakuje Wink
P.S. Posmak śliwek dla mnie nie wyczuwalny, ale ja jestem grubianinem Wink

26-02-2011 22:55 BIgindian jest offlineWyślij email do: BIgindianStrona domowa BIgindianSzukaj postów użytkownika: BIgindianDodaj BIgindian do Listy kontaktów
peter221
Newbie

Data Rejestracji: 27-07-2011

moim zdaniem nic szczególnego
szybko się wypłukuje
smak trudny do sprecyzowania, dość łagodny
działania pobudzającego nie zaobserwowałem
11-08-2011 11:24 peter221 jest offlineWyślij email do: peter221Szukaj postów użytkownika: peter221Dodaj peter221 do Listy kontaktów
poko poko jest mężczyzną
Full Member

/images/avatars/avatar-2172.jpg

Data Rejestracji: 15-07-2011

cytat:
peter221 napisał(a)
działania pobudzającego nie zaobserwowałem

Nie zawsze tylko o to chodzi w piciu yerby, no nie?
Dla mnie warta uwagi. Jest zdecydowanie inna od zwyczajnych yerb, fajnie komponuje sie z PS (ale co nie komponuje sie fajnie z PS...)
28-08-2011 12:02 poko jest offlineWyślij email do: pokoSzukaj postów użytkownika: pokoDodaj poko do Listy kontaktów
oldakson95 oldakson95 jest mężczyzną
Triple Ace

/images/avatars/avatar-2324.jpg

Data Rejestracji: 03-02-2012

CBSe Regularis Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kupiłem najpierw próbkę 100 g bo nie byłem co do niej pewny. Na następny dzień po odebraniu załadowałem to ceramicznego mate i tu zaskoczenie- yerba nie smakuje do końca jak yerba. Taka herbaciana trochę, ale całkiem miła. Zdecydowanie delikatna w smaku, nie każdemu posmakuje, bo nie jest to zdecydowanie klasyczny smak ostrokrzewu. Kupiłem 0,5 kg i właśnie nią przekonałem mamę do codziennego picia yerba mate w pracy. Zakup udany, też czasem po nią sięgam popołudniu. Mamie smakuje mi też, taka odskocznia od codziennego smaku amandy i rosamonte.

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez oldakson95: 03-02-2012 11:16.

03-02-2012 11:03 oldakson95 jest offlineWyślij email do: oldakson95Szukaj postów użytkownika: oldakson95Dodaj oldakson95 do Listy kontaktów
Mariusz4284 Mariusz4284 jest mężczyzną
Triple Ace

/images/avatars/avatar-2479.jpg

Data Rejestracji: 06-10-2012

lepsze są siluety czyje bardzo slaby smak yerby i jest lekko słodkawa, ale nie jest to smak cukru tylko tak jak by lekko słodzonego chleba

mi nie za bardzo smakuje, ale możne jest to yerba dla ludzi co nie lubią gorzkich yerb
14-12-2012 18:43 Mariusz4284 jest offlineWyślij email do: Mariusz4284Strona domowa Mariusz4284Szukaj postów użytkownika: Mariusz4284Dodaj Mariusz4284 do Listy kontaktów
Radomirus Radomirus jest mężczyzną
Full Member

/images/avatars/avatar-12254.jpg

Data Rejestracji: 13-09-2015

A do moich drzwi za godzine zapuka listonosz i poda dwie pólłkilowe torby.
Zaleje sobie pierwsza porcje piwem niedawno kupinym w Lidlu, Monthy Python Holy Grall

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez Radomirus: 13-10-2015 11:00.

13-10-2015 10:59 Radomirus jest offlineStrona domowa RadomirusSzukaj postów użytkownika: RadomirusDodaj Radomirus do Listy kontaktów
Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » Gatunki » CBSe » CBSe Regularis

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: