Yerba Mate Forum » Yerba-eksperymenty :-) » terrere z mleka :)?/yerba z mlekiem? » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadThread is closed
terrere z mleka :)?/yerba z mlekiem?
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
blackangelek
Double Ace

Registration Date: 04-04-2008

Question terrere z mleka :)?/yerba z mlekiem? Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Witajcie!
probowaliscie pic yerbe z mliekiem xD np. do yerby xamaist goracaej wody gorace mleko?
albo terrere z mleka Big Grin ?
jakie to wychodzi?
W sumei czasami sie pija różne kawy itp. czy tam herbate "bawarke" z mlekiem,a dlaczego by nie yerbe xD?
co o tym myslicie ;p?
niech ktos sprobuje
09-04-2008 16:43 blackangelek is offlineSend an Email to blackangelekSearch for Posts by blackangelekAdd blackangelek to your Buddy List
Rastafari Rastafari is a male
Moderator

/images/avatars/avatar-321.jpg

Registration Date: 20-01-2008

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Żebym miał takie prawdziwe mleko od krowy czy kozy, bo te uszate i inne sztuczne szczyny(mlekiem to tego nie można nazwać) to się raczej nie nadają. Chude to to, bez smaku. Nie mam pojęcia, jak taka mate z mlekiem może smakować. Z sokiem piłem nie zasmakowało zbytnio.
09-04-2008 18:45 Rastafari is offlineSend an Email to RastafariSearch for Posts by RastafariAdd Rastafari to your Buddy List
sun sun is a male
Junior Member

/images/avatars/avatar-346.jpg

Registration Date: 26-12-2007

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

kawa - u mnie tylko z mlekiem
herbata "standardowa polska Wink " - tylko bawarka
a yerba - jakoś nie potrafię sobie wyobrazić... ani jak to zrobić (czy zalewać gorącym?) ani jak to może smakować. Trzeba by kiedyś spróbować, tym bardziej że mleko baardzo lubię. (i racja że takie ze sklepu to nie to samo, na szczęście na razie mam dostęp do świeżego Tongue )

także jeśli ktoś próbował to niech się pochwali!

Radosny duszek zrzędą nie ma prawa być

^/-\^
09-04-2008 19:08 sun is offlineSend an Email to sunSearch for Posts by sunAdd sun to your Buddy List
meler meler is a male
Member

/images/avatars/avatar-372.jpg

Registration Date: 18-01-2008

Piłem z zimnym mlekiem, uht - informacja dl kolegi wyżej Wink
Bardziej czuć mleko niż mate. Ale dobre.
09-04-2008 19:51 meler is offlineSend an Email to melerHomepage of melerSearch for Posts by melerAdd meler to your Buddy List
Iapetus Iapetus is a male
Moderator

/images/avatars/avatar-257.jpg

Registration Date: 19-07-2007

Taki temat już jest.
http://www.yerbamateforum.pl/thread.php?threadid=61&threadview=0&hilight=ml
eko&hilightuser=0&page=1
09-04-2008 21:49 Iapetus is offlineSend an Email to IapetusSearch for Posts by IapetusAdd Iapetus to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadThread is closed
Yerba Mate Forum » Yerba-eksperymenty :-) » terrere z mleka :)?/yerba z mlekiem?

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: