Yerba Mate Forum » Offtopic » Jaka to marka? » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
Jaka to marka?
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
kaspa kaspa is a male
Forum Ace

/images/avatars/avatar-13475.jpg

Registration Date: 13-09-2015

Jaka to marka? Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Witam, czy mógłby mi ktoś powiedzieć spod jakiej marki są te produkty?
chodzi mi konkretnie o nazwę firmy jak np. pajarito

12-12-2015 12:25 kaspa is offlineSend an Email to kaspaSearch for Posts by kaspaAdd kaspa to your Buddy List
Michal
unregistered
Polecam Ci te produkty Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:

12-12-2015 12:26
Kao Kao is a male
King

/images/avatars/avatar-23778.jpg

Registration Date: 22-12-2014

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Mate Green, tak sądzę

click>Charytatywne klikacze<click
12-12-2015 13:37 Kao is offlineSend an Email to KaoSearch for Posts by KaoAdd Kao to your Buddy List
INES777 INES777 is a female
The Godfather

/images/avatars/avatar-2381.jpg

Registration Date: 06-05-2010

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

z tego co pamiętam , to jest brazylijska yerba przepakowywana w Polsce bodajże...a logo na opakowaniu ukradzione z argentyńskiej Cruz de Malty Wink

Podczas składania zamówienia w yms wpisz kod rabatowy "yerbamatestore", a uzyskasz 25% rabatu. Tongue

Numer gg STRAŻNIKA FORUM 42482579 - zadaj szybkie pytanie on-line!
12-12-2015 20:42 INES777 is offlineSend an Email to INES777Search for Posts by INES777Add INES777 to your Buddy List
kaspa kaspa is a male
Forum Ace

/images/avatars/avatar-13475.jpg

Registration Date: 13-09-2015

Thread Starter Thread Started by kaspa

całkiem niezła ta yerba
ale dlaczego jest przepakowywana hmm

13-12-2015 17:18 kaspa is offlineSend an Email to kaspaSearch for Posts by kaspaAdd kaspa to your Buddy List
Sott23 Sott23 is a male
Moderator

/images/avatars/avatar-724.gif

Registration Date: 28-03-2008

Bo kupują w wielkich worach, osobno opakowanie i robią na tym mieszanki. Mate green , to także ogólne określenie na zieloną yerbe (świeżą brazylijską) z tego co wiem. Wiec nie wysilili się. Wink
13-12-2015 22:26 Sott23 is offlineSend an Email to Sott23Homepage of Sott23Search for Posts by Sott23Add Sott23 to your Buddy List
Golenka
unregistered
Sad Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Jestem przekonana, że jest to brazylijska yerba
29-02-2016 20:22
azymis
unregistered

barrdzo mi ona ostantio przyadla do smaku dostałem od mamusi
10-03-2016 21:00
icywind
Junior Member

Registration Date: 25-02-2016

To Mate Green. Piłem i nie jest najgorsza ale fanem nie jestem. Smakuje jakoś tak bardziej świeżo, jak trawa
10-03-2016 22:04 icywind is offlineSend an Email to icywindSearch for Posts by icywindAdd icywind to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Offtopic » Jaka to marka?

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: