Yerba Mate Forum » O Yerbamatestore.pl » Częstotliwość dostaw » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Częstotliwość dostaw
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
gerard_o gerard_o jest mężczyzną
El Matero::...

/images/avatars/avatar-2000.gif

Data Rejestracji: 10-07-2007

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja też tam czasem kupuję jako zwykły klient, chciałbym aby największym problemem na stronie sklepu była jakaś jedna czy dwie literówki, ale sytuacja jest jaka jest. Gdy zdarza się coś takiego, po prostu biorę telefon, dzwonię i wyjaśniam. Smile

04-12-2010 02:06 gerard_o jest offlineWyślij email do: gerard_oSzukaj postów użytkownika: gerard_oDodaj gerard_o do Listy kontaktów
Sad17 Sad17 jest mężczyzną
Member

Data Rejestracji: 13-11-2007

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kogoś chyba ustrzelę...
łasiłem się na 10pak Krausa właśnie przez Rabat.

Ale myk jest lepszy Big Grin

Z rabatem 25% udało mi się kupić 4x 2x500g Kraus Organica Big Grin

4kg Kraus Organica wyniosło 99zł Tongue
Czyli tak 24.80zł za 1kg Big Grin
Czyli 8pak Cool

Ale np. przydała by się informacja przy pewnych produktach...
Że danego produktu nie kupimy z rabatem.

A jak dzisiaj dotrze mi Mate kurierem mimo że sobota bo wczoraj wysłane...
Ogłoszę święto w swym domu...

Ten post był edytowany2 raz(y), ostatnio edytowany przez Sad17: 04-12-2010 02:23.

04-12-2010 02:20 Sad17 jest offlineWyślij email do: Sad17Szukaj postów użytkownika: Sad17Dodaj Sad17 do Listy kontaktów
rad rad jest mężczyzną
Full Member

/images/avatars/avatar-2033.png

Data Rejestracji: 01-07-2010

cytat:
Jeremi napisał(a)
ja na google chrome ale to silnik z IE...

Jako webmaster muszę tutaj stanowczo zaprotestować! Tak się składa, że do renderowania stron Google Chrome wykorzystuje silnik WebKit stworzony przez Apple na bazie KHTML i KJS z projektu KDE. Microsoft Internet Explorer wykorzystuje natomiast swój własny silnik - Trident (zwany również MSHTML).

WebKit - dobry, na licencji GPL+BSD
Trident - zamknięte rozwiązanie, nie bez powodu znienawidzone przez webmasterów Wink

Przepraszam za offtop, ale nie mogłem się powstrzymać Tongue

17-02-2011 17:46 rad jest offlineWyślij email do: radStrona domowa radSzukaj postów użytkownika: radDodaj rad do Listy kontaktów
bL@De bL@De jest mężczyzną
Full Member

/images/avatars/avatar-2312.jpg

Data Rejestracji: 09-03-2012

To ja może troszkę odkopie temat, a zarazem pewnie wypowiem swoje zdanie odnośnie produktów w YMS. Nie wiem co się dzieje ostatnio ale brak jest wielu marek. taka np CdM ze znanych mi info ma być dopiero na przełomie luty-marzec. Szkoda bo konkurencja; nie będę wymieniał nazw ma mega bogaty wybór praktycznie każdy gatunek jest dostępny nawet z tych bardziej egzotycznych. Mam ogromna nadzieje ze ulegnie to poprawie bo widać ze najwięcej osób właśnie kupuje tutaj. Jednak patrząc realnie nawet rabat który mamy na stale nie jest już tak atrakcyjny co kiedyś, powstała zbyt duża ilość konkurencyjnych sklepów z bardzo podobnymi cenami. ja ze swojej strony chciałbym kupować w jednym sklepie mimo iż ceny mogą być troszkę droższe ale żeby było wiadomo ze to co mi w danej chwili jest potrzebne jest w sklepie. Tak my zwykli yerbopijcy jesteśmy skazani na skakanie po rożnych sklepach. Jednak YMS jest największym sklepem internetowym w Polsce. Trzymam kciuki za poprawę być może te spostrzeżenia nie są tylko z mojej strony może ma ktoś podobne odczucia co ja.

24-11-2012 14:53 bL@De jest offlineWyślij email do: bL@DeSzukaj postów użytkownika: bL@DeDodaj bL@De do Listy kontaktów
sid92 sid92 jest mężczyzną
Junior Member

/images/avatars/avatar-2504.jpg

Data Rejestracji: 01-11-2012

cytat:
bL@De napisał(a)
Nie wiem co się dzieje ostatnio ale brak jest wielu marek. taka np CdM ze znanych mi info ma być dopiero na przełomie luty-marzec.

Dokładnie. Z tego co mi wiadomo CdM to jedna z popularniejszych marek, a na YMS aktualnie tylko w saszetkach Confused . Sam ostatnio zrezygnowałem z zakupów, bo po prostu brakowało tego czego potrzebowałem. Konkretne rabaty, ale z wyborem troszkę słabo na tle innych sklepów.
24-11-2012 23:56 sid92 jest offlineWyślij email do: sid92Szukaj postów użytkownika: sid92Dodaj sid92 do Listy kontaktów
bL@De bL@De jest mężczyzną
Full Member

/images/avatars/avatar-2312.jpg

Data Rejestracji: 09-03-2012

Kurcze nie wiem co się dzieje ale albo sklep powoli zamyka działalność albo kryzys związany z yerba dotyka również. Zbliża się czas uzupełnienia zapasów a tam pustki. Amandy mega mały wybór, CdM to już przepaść, z Rosamonte jeszcze jakoś idzie przeboleć bo zapas jest. Post skierowany głownie do właścicieli sklepu aby troszkę bardziej zaczęli dbać o dostawy bo w konkurencji z tym problemu nie ma. Mimo iż mamy rabat to większość wybiera sklepy gdzie mogą kupować wszystko no i jest wybór, sorki ale w yerbamatestore staje się to naprawdę utrudnione i ja ze swojej strony wole dać troszkę więcej ale wrzucać do koszyka to co akurat potrzebuje. A tak czuje się jak w PRL - wszystko przebrane.

20-01-2013 20:04 bL@De jest offlineWyślij email do: bL@DeSzukaj postów użytkownika: bL@DeDodaj bL@De do Listy kontaktów
bierut bierut jest mężczyzną
Double Ace

/images/avatars/avatar-2665.jpg

Data Rejestracji: 18-03-2013

Witam, chciałbym się przywitać, to mój pierwszy post, chociaż forum "podglądam" od miesiąca, kiedy przerzuciłem się z kawy na mate. Do rzeczy... W Yerbamatestore faktycznie są braki, np. prawie nie ma Pajarito, którą chciałbym spróbować ale niektóre ceny są rewelacyjne, zauważyliście np. CdM Elaborada 1kg?
24-03-2013 11:45 bierut jest offlineWyślij email do: bierutSzukaj postów użytkownika: bierutDodaj bierut do Listy kontaktów
maga1327113 maga1327113 jest kobietą
Viking

/images/avatars/avatar-23039.jpg

Data Rejestracji: 29-03-2012

cytat:
bL@De napisał(a)
Kurcze nie wiem co się dzieje ale albo sklep powoli zamyka działalność albo kryzys związany z yerba dotyka również. Zbliża się czas uzupełnienia zapasów a tam pustki. Amandy mega mały wybór, CdM to już przepaść, z Rosamonte jeszcze jakoś idzie przeboleć bo zapas jest. Post skierowany głownie do właścicieli sklepu aby troszkę bardziej zaczęli dbać o dostawy bo w konkurencji z tym problemu nie ma. ..... A tak czuje się jak w PRL - wszystko przebrane.

Z pewnego zrodla mam wiadomosc, ze statek z yerba ma zacumowac w Hamburgu 2.kwietnia. Potem pare dni na oclenie, pare dni na transport i gdzies tak w drugiej polowie kwietnia powinno byc lepiej z zaopatrzeniem w pewnym duzym sklepie internetowym.
Nie wiem, czy yms tez zamowil ten sam transport, czy moze tutaj inny transport dotrze kiedys pozniej.
O ceny nie pytajcie: jeszcze nic nigdy nie widzialam zeby cos potanialo.

24-03-2013 13:56 maga1327113 jest offlineWyślij email do: maga1327113Strona domowa maga1327113Szukaj postów użytkownika: maga1327113Dodaj maga1327113 do Listy kontaktów
sGmaTE sGmaTE jest mężczyzną
Full Member

/images/avatars/avatar-2635.png

Data Rejestracji: 03-04-2013

cytat:
bierut napisał(a)
Witam, chciałbym się przywitać, to mój pierwszy post, chociaż forum "podglądam" od miesiąca, kiedy przerzuciłem się z kawy na mate. Do rzeczy... W Yerbamatestore faktycznie są braki, np. prawie nie ma Pajarito, którą chciałbym spróbować ale niektóre ceny są rewelacyjne, zauważyliście np. CdM Elaborada 1kg?

Dołączam się do tego pytania !

SIORBANIE TO MATEISTY GŁÓWNE PRZYKAZANIE !
16-04-2013 13:07 sGmaTE jest offlineWyślij email do: sGmaTESzukaj postów użytkownika: sGmaTEDodaj sGmaTE do Listy kontaktów
Wolferinn
niezarejestrowany

Ja ze swojej strony chciałbym pochwalić sklep, bardzo profesjonalna obsługa i szybka obsługa Wink
23-04-2013 08:33
sGmaTE sGmaTE jest mężczyzną
Full Member

/images/avatars/avatar-2635.png

Data Rejestracji: 03-04-2013

cytat:
Wolferinn napisał(a)
Ja ze swojej strony chciałbym pochwalić sklep, bardzo profesjonalna obsługa i szybka obsługa Wink

Co do obsługi daję 10/10 i jeszcze ten rabat...
Ale co do asortymentu, to musi być on trochę bogatszy.

SIORBANIE TO MATEISTY GŁÓWNE PRZYKAZANIE !
11-05-2013 17:53 sGmaTE jest offlineWyślij email do: sGmaTESzukaj postów użytkownika: sGmaTEDodaj sGmaTE do Listy kontaktów
isko
niezarejestrowany

Tak samo muszę potwierdzić bardzo miła obsługa, szybko pięknie gdyby tak każde sklepy działały sprawnie. Można zobaczyć fajną opaskę jesli chodzi o bóle w kolanach.

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez isko: 02-04-2016 10:58.

28-03-2016 10:04
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » O Yerbamatestore.pl » Częstotliwość dostaw

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: