Yerba Mate Forum » Gatunki » Union » Union relax » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Pages (2): [1] 2 next » Post New ThreadPost Reply
Union relax
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
pawel pawel is a male
Viking

/images/avatars/avatar-1085.gif

Registration Date: 19-05-2008

Union relax Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Pił ktos ?? yerba bezkofeinowa, ciekaw jestem jak ja zrobili i jaki ma skład jesli ktos pije to prosze podac skladSmile

03-01-2009 18:37 pawel is offlineSend an Email to pawelHomepage of pawelSearch for Posts by pawelAdd pawel to your Buddy List
garnetka garnetka is a female
Lord

/images/avatars/avatar-339.gif

Registration Date: 28-01-2008

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

quote:
Od XVI wieku datuje sie rozprzestrzenianie konsumpcji yerba mate, ale również od tamtych czasów stosowany był, głównie przez tubylców w górach, inny ostrokrzew - ilex dumosa.
Suave Union Relax na tej aukcji to właśnie kompozycja yerba mate - 30% i ilex dumosa - 70%; ma właściwości odprężajace i znacznie obniżoną zawartość kofeiny.
Union Relax dedykowana jest wszystkim znerwicowanym ludziom, którzy nie potrzebują dodatkowego pobudzenia, żle tolerują kofeinę / mateine w dużych ilościach, lub zwyczajnie lubią siorbać mate, również przed snem.
Ilex dumosa ma w swoim składzie te same olejki eteryczne co yerba mate, niemniej w innych proporcjach, zatem zaawansowany maniak mate poczuje różnicę :-)

źródło: http://www.allegro.pl/item493239854_yerb...0_5kg_luzu.html

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by garnetka: 03-01-2009 19:10.

03-01-2009 19:09 garnetka is offlineSend an Email to garnetkaSearch for Posts by garnetkaAdd garnetka to your Buddy List
pawel pawel is a male
Viking

Thread Starter Thread Started by pawel
Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

quote:
garnetka napisał(a)
quote:
Od XVI wieku datuje sie rozprzestrzenianie konsumpcji yerba mate, ale również od tamtych czasów stosowany był, głównie przez tubylców w górach, inny ostrokrzew - ilex dumosa.
Suave Union Relax na tej aukcji to właśnie kompozycja yerba mate - 30% i ilex dumosa - 70%; ma właściwości odprężajace i znacznie obniżoną zawartość kofeiny.
Union Relax dedykowana jest wszystkim znerwicowanym ludziom, którzy nie potrzebują dodatkowego pobudzenia, żle tolerują kofeinę / mateine w dużych ilościach, lub zwyczajnie lubią siorbać mate, również przed snem.
Ilex dumosa ma w swoim składzie te same olejki eteryczne co yerba mate, niemniej w innych proporcjach, zatem zaawansowany maniak mate poczuje różnicę :-)

źródło: http://www.allegro.pl/item493239854_yerb...0_5kg_luzu.html

dzieki za ciekawe info Smile

smakuje jak La Merced de campo

03-01-2009 21:47 pawel is offlineSend an Email to pawelHomepage of pawelSearch for Posts by pawelAdd pawel to your Buddy List
Olcio Olcio is a male
Triple Ace

/images/avatars/avatar-1246.jpeg

Registration Date: 24-10-2008

Odpręża to kąpiel, union to dość popularna yerba ale kiepskiej jakości, jest jak romance, ale dobra co nie lubią kopa.
07-01-2009 19:09 Olcio is offlineSend an Email to OlcioSearch for Posts by OlcioAdd Olcio to your Buddy List
garys
Forum Ace

/images/avatars/avatar-980.jpg

Registration Date: 13-12-2008

quote:
pawel napisał(a)
smakuje jak la merced de campo

No nie porównywałabym tego świństwa do La Merced.

A tak na marginesie, to siano od mojej siostry z łąki smakuje lepiej.

09-01-2009 19:32 garys is offlineSend an Email to garysHomepage of garysSearch for Posts by garysAdd garys to your Buddy List
pawel pawel is a male
Viking

w smaku mi smakuje ale nie ma działania

09-01-2009 19:50 pawel is offlineSend an Email to pawelHomepage of pawelSearch for Posts by pawelAdd pawel to your Buddy List
garys
Forum Ace

/images/avatars/avatar-980.jpg

Registration Date: 13-12-2008

Z racji tego, że ktoś już jakąś yerbą rzucał przez okno, a ja mam ochotę z URelax zrobic to samo, zatem ogłaszam wszem i wobec, iż chętnie zamienię moją URelax na jakąkowliek inną (prawdziwą) yerbę Wink

17-01-2009 20:53 garys is offlineSend an Email to garysHomepage of garysSearch for Posts by garysAdd garys to your Buddy List
pawel pawel is a male
Viking

Na wieczorny chill out jest swietna Happy jednak polecam Wink

23-01-2009 20:43 pawel is offlineSend an Email to pawelHomepage of pawelSearch for Posts by pawelAdd pawel to your Buddy List
super_niunka super_niunka is a female
Triple Ace

/images/avatars/avatar-1155.jpg

Registration Date: 01-01-2008

Albo jestem jakaś dziwna, albo na mnie Yerba zupełnie inaczej działa. Dla mnie Union relax to jakiś nadzwyczajny power, kupiłam ją bo pomyślałam, że będzie bez kofeiny, a tu okazało się, że mnie strasznie pobudza, niestety nie pozytywnie, lecz czuję po niej duży niepokój i pocę się "na zimno".

Czegoś takiego jeszcze nie czułam po herbacie. Nie wiem czy nie jest to związane z negatywnymi uczuciami, jakie ostatnio przeżyłam. Może jak jesteśmy smutni to Yerba dołuje... Confused
03-02-2009 14:52 super_niunka is offlineSend an Email to super_niunkaHomepage of super_niunkaSearch for Posts by super_niunkaAdd super_niunka to your Buddy List
n-krzychu n-krzychu is a male
Full Member

/images/avatars/avatar-954.gif

Registration Date: 21-12-2008

Jak by to powiedzieć? 5 razy próbowałem przed ostateczną oceną, żeby nie być niesprawiedliwy. No ale nic z tego. Piszę w pełni o tym przekonany: Świństwo!!!!!!!!!!
To nie jest yerba. I już!

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by n-krzychu: 15-03-2009 16:54.

15-03-2009 16:53 n-krzychu is offlineSearch for Posts by n-krzychuAdd n-krzychu to your Buddy List
Avak42 Avak42 is a male
Member

/images/avatars/avatar-1212.gif

Registration Date: 05-04-2009

czuję sie wrobiony- kwaśna, sianowata, i wogule mi sie nie kojarzy ze słowem relax.

Kupiłem se 2'5 kg yerby żeby mi do końca wakacji starczyło- akurat 1,5 kg to gatunki które chciałem spróbować a okazały się złym zakupem, były to- amanda ziołowa(przeżyje jeszcze),union relax(siano) i union brzoskwiniowa(po której mnie mdli)

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by Avak42: 19-11-2009 14:13.

16-06-2009 13:28 Avak42 is offlineSearch for Posts by Avak42Add Avak42 to your Buddy List
Yerbnięty Yerbnięty is a male
Double Ace

/images/avatars/avatar-1259.jpg

Registration Date: 04-05-2009

Kiedyś walczyłem z 1kg (opak 2x0,5kg) opakowaniem strasznie to wspominam po 3 siorbach yerba (a raczej siano) została wylana do toalety... Pachamama była wdzięczna że nie obdarowałem jej Unionem... Smile całe szczęście całkowicie przypadkowo podczas spotkania przy grillu puszka z tą yerbą tak nieszczęśliwie została potrącona przez jednego ze współbiesiadników że większość się wysypała na mokra ziemię... Nie pytałem Pachamamy czy przyjęła yerbę...

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by Yerbnięty: 16-06-2009 14:00.

16-06-2009 13:46 Yerbnięty is offlineSend an Email to YerbniętySearch for Posts by YerbniętyAdd Yerbnięty to your Buddy List
hendrix89 hendrix89 is a male
Double Ace

/images/avatars/avatar-1394.jpg

Registration Date: 20-07-2009

Pierwszy siorb po dzisiejszym mityngu z resztą mate IQ, którą chciałem skończyć i dosyć niezłą nówką Rosamonte Despaladą, której jednak zasypanie starczyło mi na 3 razy, bo 4 to już woda.
Relax w smaku do Trionfo porównam, która nie jest cudem, ale piłem ją na sam początek. Co do działania to zobaczymy z czasem. Dziś mam zamiar się wyluzować, więc a nuż będzie ok. Podczas sypania do tykwy pyliła jakby cement do betoniarki sypać.

This post has been edited 2 time(s), it was last edited by hendrix89: 25-08-2009 21:35.

25-08-2009 21:07 hendrix89 is offlineSend an Email to hendrix89Search for Posts by hendrix89Add hendrix89 to your Buddy List
Mandragog Mandragog is a male
Newbie

Registration Date: 18-11-2009

Nie dopiłem pierwszego zalania, a jeszcze przez godzinę czułem ochydną goryczkę i smak mydła. Polecam wrogom

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by Mandragog: 18-11-2009 20:02.

18-11-2009 20:01 Mandragog is offlineSend an Email to MandragogSearch for Posts by MandragogAdd Mandragog to your Buddy List
Luka Luka is a male
Newbie

Registration Date: 17-11-2009

Wypiłem próbke ofiarnie do samego końca i to nie miało nic wspólnego z relaxemCrying
Nie polecam.
16-01-2010 01:48 Luka is offlineSend an Email to LukaSearch for Posts by LukaAdd Luka to your Buddy List
aryst aryst is a male
Junior Member

Registration Date: 11-01-2010

zamienie Union Relex 0,5kg (minus 2 zasypania) na jakakolwiek inna yerba. Nie podchodzi mi. Jest ktos zainteresowany???
31-01-2010 12:31 aryst is offlineSend an Email to arystSearch for Posts by arystAdd aryst to your Buddy List
Kacper17 Kacper17 is a male
Forum Ace

Registration Date: 05-09-2010

Smakuje jak Amanda Naranja przy 5 zalaniu... To w ogóle nie ma smaku!

Świeżo skoszona trawa chyba by lepiej smakowała.

30-12-2010 15:57 Kacper17 is offlineSend an Email to Kacper17Search for Posts by Kacper17Add Kacper17 to your Buddy List
BIgindian BIgindian is a male
Full Member

/images/avatars/avatar-2091.jpg

Registration Date: 25-02-2011

Postanowiłem osobiście sprawdzić czy taki diabeł straszny jak go malują Wink Faktycznie, smak dość dziwny choć nie powiedziałbym że bardzo tragiczny, trzeba się przyzwyczaić Wink Dodałem dla eksperymentu przyprawy do grzanego wina i piwa, smak się znacznie poprawił Wink Yerba + przyprawy korzenne to ciekawe połączenie Smile

08-04-2011 12:25 BIgindian is offlineSend an Email to BIgindianHomepage of BIgindianSearch for Posts by BIgindianAdd BIgindian to your Buddy List
poko poko is a male
Full Member

/images/avatars/avatar-2172.jpg

Registration Date: 15-07-2011

Tragedia...
Kupilem, bo z zasady lubie sprawdzic.
Tego nie idzie pic - ma paskudna gorycz, nie ta przyjemna, znana z innych yerb (moze powinienem napisac "znana z yerb"), lecz taka odrzucajaca, taka, po ktorej jezyk dretwieje, jakbys sie lodyg mleczu najadl... Tak wlasnie sadze, w smaku najbardziej przypomina gorycz z lodygi mlecza.
Nie polecam naprawde nikomu. Teraz jakos to bede musial z czyms zmieszac, albo bedzie stalo i wietrzalo.
01-08-2011 14:52 poko is offlineSend an Email to pokoSearch for Posts by pokoAdd poko to your Buddy List
naukawlas
unregistered

Ja pijam czasem - bo i tak mam dużą nadpobudliwość.
31-10-2013 18:12
Pages (2): [1] 2 next » Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Gatunki » Union » Union relax

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: