Yerba Mate Forum » Yerba-eksperymenty :-) » Yerba kąpiel » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): « poprzednie 1 [2] 3 następny » Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba kąpiel
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Szatanek Szatanek jest kobietą
Viking

/images/avatars/avatar-1279.jpg

Data Rejestracji: 10-07-2007

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ciekawa teoria ze Shrekiem Smile Nigdy bym na to nie wpadla ^^
A yerba do picia jest i przy tym zostanmy Smile

16-08-2007 13:58 Szatanek jest offlineWyślij email do: SzatanekSzukaj postów użytkownika: SzatanekDodaj Szatanek do Listy kontaktów
prosiaque
Double Ace

/images/avatars/avatar-150.jpg

Data Rejestracji: 16-07-2007

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak to się stało, że nie zauważyłem wcześniej tego tematu???? Nie powinno się prowokować wariatów! Ktoś kiedyś powiedział: "nie rozmawiaj z wariatem przez telefon, bo cię jeszcze opluje...". A zatem przyjmuję wyzwanie. Dajcie mi tylko jakiś czas na oswojenie się z myślą o wysypaniu sporej ilości yerby do wanny. Evil
23-10-2007 04:22 prosiaque jest offlineWyślij email do: prosiaqueSzukaj postów użytkownika: prosiaqueDodaj prosiaque do Listy kontaktów
Kurvik Kurvik jest mężczyzną
Forum Ace

/images/avatars/avatar-143.jpg

Data Rejestracji: 07-10-2007

Zrobię to dzisiaj. I dokumentacja foto będzie. Wywar, jaka niespodzianka? Tongue

A poza tym to Cejrowski ssie.
23-10-2007 10:51 Kurvik jest offlineWyślij email do: KurvikSzukaj postów użytkownika: KurvikDodaj Kurvik do Listy kontaktów
Fosfolipid Fosfolipid jest mężczyzną
Niebieskogwiazdkowiec

/images/avatars/avatar-20709.jpg

Data Rejestracji: 14-07-2007

cytat:
Kurvik napisał(a)
Zrobię to dzisiaj. I dokumentacja foto będzie. Wywar, jaka niespodzianka? Tongue

A jak niespodzianka, to raczej nie powie, a może nawet nie pamiętaTongue Zastanawia mnie jeszcze, jak usuniecie zielone zabarwienie z wanny... Choć, jeśli tylko usuniecie ze skóry, to będzie nieźle. Takie zdjecie: "ja i łazienka przed" i "Ja i łazienka PO" Uhuhu! Zielono mi! Potem można będzie sprzedać patent charakteryzatorski jakiejś wytwórni filmowej. Potem tylko czekać na ekranizację Shreka z aktorami, albo powodzi filmów o kosmitachTongue

A fusy można łowić taką siateczką, jak się łowi rybki przy czyszczeniu akwarium. Można też zrobić ją z firanki, ale tego inni współlokatorzy mogą nie uznać za zabawne. Co innego zielona wanna, a co innego zielone firankiBig Grin

A jeśli brakuje Ci yerby, kliknij tu.
23-10-2007 13:03 Fosfolipid jest offlineWyślij email do: FosfolipidStrona domowa FosfolipidSzukaj postów użytkownika: FosfolipidDodaj Fosfolipid do Listy kontaktów
Tycjan Tycjan jest mężczyzną
Double Ace

/images/avatars/avatar-142.jpg

Data Rejestracji: 08-10-2007

cytat:
Kurvik napisał(a)

I temat zmieni kategorie wiekową tym samym na 18+ Wink

23-10-2007 13:08 Tycjan jest offlineWyślij email do: TycjanSzukaj postów użytkownika: TycjanDodaj Tycjan do Listy kontaktów
prosiaque
Double Ace

cytat:
Fosfolipid napisał(a)
Zastanawia mnie jeszcze, jak usuniecie zielone zabarwienie z wanny... Choć, jeśli tylko usuniecie ze skóry, to będzie nieźle. Takie zdjecie: "ja i łazienka przed" i "Ja i łazienka PO"

Jestem optymistą Smile wychodzę z założenia, że skoro udaje mi się domyć naczynko ceramiczne to i wannę domyję Wink
23-10-2007 13:53 prosiaque jest offlineWyślij email do: prosiaqueSzukaj postów użytkownika: prosiaqueDodaj prosiaque do Listy kontaktów
Iapetus Iapetus jest mężczyzną
Moderator

/images/avatars/avatar-257.jpg

Data Rejestracji: 19-07-2007

Mam wrażenie, że z doczyszczeniem wanny będzie więcej zachodu. Big Grin Big Grin Big Grin
23-10-2007 19:56 Iapetus jest offlineWyślij email do: IapetusSzukaj postów użytkownika: IapetusDodaj Iapetus do Listy kontaktów
Forum Ace

Wsypana do wanny, nalano trochę wody.
To samo z innego ujęcia.

Leje się woda, leje.

Kąpiel w toku, całe ciało oblepione fusami. Aparat coraz bardziej zaparowany i zdjęcia wychodzą coraz słabsze Frown

Pomiędzy nogami to moja ręka spoko Tongue

Tu już całkiem zaparowany był obiektyw. Udo w fusach Tongue

Na końcu okazało się, że wanna czysta została. Tylko trochę ją płukałem z fusów Big Grin

Ogółem zabarwienia skóry zero, długo się wannę czyści. Fusy, które się osadzały na dnie ręką zbierałem i wrzucałem do zlewu. jeden duży plus takiej kąpieli to fakt, że ciekawie masuje skórę. Mam wrażenie, że jest czystsza niż po zwykłej kąpieli.

25-10-2007 14:52 Kurvik jest offlineWyślij email do: KurvikSzukaj postów użytkownika: KurvikDodaj Kurvik do Listy kontaktów
rachool
Lord

Data Rejestracji: 26-08-2007

haha jestem pod wrażeniem naprawdę Happy

a i jakiej yerby do tego użyłeś?

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez rachool: 25-10-2007 16:12.

25-10-2007 16:11 rachool jest offlineWyślij email do: rachoolSzukaj postów użytkownika: rachoolDodaj rachool do Listy kontaktów
Forum Ace

Jedynej jaką mam: Rosamonte.

Anoiteraz wchodzi moja pytanie i niespodziankę. Nie żebym był chciwy ale trochę męczenia się było z tą wanną Tongue

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kurvik: 25-10-2007 17:16.

25-10-2007 17:03 Kurvik jest offlineWyślij email do: KurvikSzukaj postów użytkownika: KurvikDodaj Kurvik do Listy kontaktów
Double Ace

Big Grin Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kurvik HEHEHEH Rządzisz! Smile
Ale tak jak mówiłem: temat 18+ musi już być. Moderator? Wink

25-10-2007 19:56 Tycjan jest offlineWyślij email do: TycjanSzukaj postów użytkownika: TycjanDodaj Tycjan do Listy kontaktów
Viking

Jestem pod wrazeniem Smile
I gratuluje, masz w nagrode kawalek czekolady i ciepla yerba/herbatka/kawa/co chcesz. A takze kilka gwiazdek szczescia origami Wink

25-10-2007 20:12 Szatanek jest offlineWyślij email do: SzatanekSzukaj postów użytkownika: SzatanekDodaj Szatanek do Listy kontaktów
Fosfolipid Fosfolipid jest mężczyzną
Niebieskogwiazdkowiec

/images/avatars/avatar-20709.jpg

Data Rejestracji: 14-07-2007

W najśmielszych przypuszczeniach nie wyobrażałem sobie, że ktoś tego dokona... I to jeszcze z Rosamonte, którę pewno dostał w Yerba-Propagandzie Wink

A tak w ogóle, to ile jej tam zasypałeś? I najważniejsze: czy woda miała odpowiednią temperaturę? Tongue Po prostu RESPECT. A temat od dziś 18+ Big Grin

A jeśli brakuje Ci yerby, kliknij tu.
25-10-2007 21:07 Fosfolipid jest offlineWyślij email do: FosfolipidStrona domowa FosfolipidSzukaj postów użytkownika: FosfolipidDodaj Fosfolipid do Listy kontaktów
Double Ace

Co wejdę na ten topic żeby przeczytać kolejne odpowiedzi to mnie te zdjęcia i TEN POMYSŁ + REALIZACJA powalają Big Grin hehehehe

25-10-2007 21:09 Tycjan jest offlineWyślij email do: TycjanSzukaj postów użytkownika: TycjanDodaj Tycjan do Listy kontaktów
Wolbashi Wolbashi jest kobietą
Triple Ace

/images/avatars/avatar-156.jpg

Data Rejestracji: 14-10-2007

No podziwiam, jestem zaskoczona, że jednak te deklaracje nie były puste. Ciekawa fotorelacja Smile jedyne co mnie zastanawia to ile jej Yerby tam weszło i czy św. Tomasz też tam był obecny czy jednak uciekł, gdzie pieprz rośnie Roll Eyes Gratulacje, dla śmiałka i wypadałoby mu jakoś wynagrodzić stratę Yerby Smile
25-10-2007 21:26 Wolbashi jest offlineWyślij email do: WolbashiStrona domowa WolbashiSzukaj postów użytkownika: WolbashiDodaj Wolbashi do Listy kontaktówZobacz profil MSN Wolbashi
Iapetus Iapetus jest mężczyzną
Moderator

/images/avatars/avatar-257.jpg

Data Rejestracji: 19-07-2007

Yes my master!
Myślałem, że temat upadnie wraz z końcem teoretycznych rozwarzań na temat takiej kąpieli, a tu znalazł się praktyk.
Swoją drogą sądziłem, że pojawi sie jakaś przeszkoda nie do przezwyciężenia (zgodnie z prawem Murphy'ego).
Cóż mogę powiedzieć: Jesteś wielki!
28-10-2007 08:55 Iapetus jest offlineWyślij email do: IapetusSzukaj postów użytkownika: IapetusDodaj Iapetus do Listy kontaktów
prosiaque
Double Ace

No to Kurvik mnie ubiegł... Jedyne, co mogę zrobić, to pogratulować. Ale i tak nie zamierzam rezygnować z mate-kąpieli Pleased
29-10-2007 18:23 prosiaque jest offlineWyślij email do: prosiaqueSzukaj postów użytkownika: prosiaqueDodaj prosiaque do Listy kontaktów
emi
Member

Data Rejestracji: 06-10-2007

Pozdrowienia i podziwienia dla Kurvika Smile

btw - moze teraz opracujesz jakis zel pod prysznic / plyn do kapieli / peeling itd. na bazie yerby?
Wink

01-11-2007 07:37 emi jest offlineWyślij email do: emiSzukaj postów użytkownika: emiDodaj emi do Listy kontaktów
Double Ace

cytat:
emi napisał(a)... zel pod prysznic / plyn do kapieli / peeling itd. na bazie yerby?

Przypuszczam że takie coś już pewni jest na rynku, skoro są "kawowe" i "green tea" Smile

01-11-2007 08:02 Tycjan jest offlineWyślij email do: TycjanSzukaj postów użytkownika: TycjanDodaj Tycjan do Listy kontaktów
Viking

eee... w yer-vicie w sklepie internetowych bodajze byl szampon i balsam do ciala na bazie YM Smile

01-11-2007 10:20 Szatanek jest offlineWyślij email do: SzatanekSzukaj postów użytkownika: SzatanekDodaj Szatanek do Listy kontaktów
Strony (3): « poprzednie 1 [2] 3 następny » Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » Yerba-eksperymenty :-) » Yerba kąpiel

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: