Yerba Mate Forum » Yerba-eksperymenty :-) » Zestaw śniadaniowy! » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
Zestaw śniadaniowy!
Posts in this Thread Author Date
 Zestaw śniadaniowy! wywar 08-08-2007 22:07
 RE: Zestaw śniadaniowy! dusiolek 15-08-2007 21:52
 RE: Zestaw śniadaniowy! Szatanek 09-08-2007 08:57
 RE: Zestaw śniadaniowy! Daru 09-08-2007 22:10
 RE: Zestaw śniadaniowy! Szatanek 15-08-2007 18:54
 RE: Zestaw śniadaniowy! kamson 15-08-2007 19:59
 RE: Zestaw śniadaniowy! Szatanek 15-08-2007 20:00

Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
wywar wywar is a male
The Godfather

/images/avatars/avatar-80.gif

Registration Date: 27-06-2007

Zestaw śniadaniowy! Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Ostatnio na sniadania jem pyszny chleb korzenny z dulce de leche i posypuje orzeszkami ziemnymi. Popijam oczywiscie yerba mate Smile

08-08-2007 22:07 wywar is offlineSend an Email to wywarHomepage of wywarSearch for Posts by wywarAdd wywar to your Buddy List
dusiolek dusiolek is a male
pasterz gwiazd

/images/avatars/avatar-8.png

Registration Date: 03-07-2007

RE: Zestaw śniadaniowy! Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Ja jestem z tych, co słono i ostro. Ze słodyczy, to tylko gorzka czekolada i landrynki. Moje śniadanie to chleb żytni ze słonecznikiem i masłem, na tym biały ser, sól, majonez i plasterki pomidora. Do tego spore wiadro herbaty yunnan. YM dopiero później, około dziesiątej. Raczej nie lubię po lub w trakcie jedzenia. Zauważyłem już dawno, że inne smaki, a zwłaszcza owocowe, w ustach wpływają na smak mate. Nie zawsze pozytywnie...

15-08-2007 21:52 dusiolek is offlineSend an Email to dusiolekHomepage of dusiolekSearch for Posts by dusiolekAdd dusiolek to your Buddy ListAdd dusiolek to your Contact List
Szatanek Szatanek is a female
Viking

/images/avatars/avatar-1279.jpg

Registration Date: 10-07-2007

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Mrau Smile Trza bedzie sprobowac... Ale ten chleb korzenny Smile

09-08-2007 08:57 Szatanek is offlineSend an Email to SzatanekSearch for Posts by SzatanekAdd Szatanek to your Buddy List
Daru
Junior Member

/images/avatars/avatar-66.png

Registration Date: 09-08-2007

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

ja ogólnie jak pije yerbe to nie spożywam pokarmu
09-08-2007 22:10 Daru is offlineSend an Email to DaruSearch for Posts by DaruAdd Daru to your Buddy List
Viking

Ojej, to nie mile. Przeciez jedzienie jest takie dobre Smile

15-08-2007 18:54 Szatanek is offlineSend an Email to SzatanekSearch for Posts by SzatanekAdd Szatanek to your Buddy List
kamson kamson is a male
The Godfather

/images/avatars/avatar-402.gif

Registration Date: 27-06-2007

Zwłaszcza korzenny z dulce lub cokolwiek z dulce ;D mrr Big Grin

15-08-2007 19:59 kamson is offlineSend an Email to kamsonSearch for Posts by kamsonAdd kamson to your Buddy List
Viking

mrau Big Grin
Po co sie tak katowac i nie jesc.

15-08-2007 20:00 Szatanek is offlineSend an Email to SzatanekSearch for Posts by SzatanekAdd Szatanek to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Yerba-eksperymenty :-) » Zestaw śniadaniowy!

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: