Yerba Mate Forum » Gatunki » Rosamonte » Rosamonte sauve ( lagodna ) » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Pages (3): [1] 2 3 next » Post New ThreadPost Reply
Rosamonte sauve ( lagodna )
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
Michal
unregistered
Big Grin Rosamonte sauve ( lagodna ) Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Nowy rodzaj rosamonte...subtelny smak... ktory uwalnia sie przez dlugi czas, przez co mozna wiecej razy zalewac... listki grubo siekane, srednia ilosc galazek... na oko mniej niz w zwyklej rosamonte.... bardzo malo pylu podobno dobra dla poczatkujacych... ale mi bardzo smakuje chociaz yerbe pije od dosc dawna Smile

11-08-2007 01:39
wywar wywar is a male
The Godfather

/images/avatars/avatar-80.gif

Registration Date: 27-06-2007

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

dla mnie ma slodkawy posmak i pachnie troche truskawkami.
Mocno wyroznia sie smakiem sposrod innych yerb

11-08-2007 11:55 wywar is offlineSend an Email to wywarHomepage of wywarSearch for Posts by wywarAdd wywar to your Buddy List
jab
Full Member

/images/avatars/avatar-62.jpg

Registration Date: 05-08-2007

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Rzeczywiście grubo cięta. Mało pyłu, właściwie wcale w porównaniu np. z Pajarito.

Smak bardzo łagodny, umiarkowany, słabnie niezbyt szybko, choć od pewnego momentu jest bardzo delikatny. Może nawet za łagodna..? Choć nie, nie za łagodna. To jest po prostu yerba popołudniowa... W sam raz na leniwe sączenie przy książce...

03-09-2007 14:20 jab is offlineSend an Email to jabSearch for Posts by jabAdd jab to your Buddy List
pielgrzym pielgrzym is a male
Full Member

/images/avatars/avatar-95.gif

Registration Date: 29-08-2007

Yerba iście chilloutowa Smile dla mnie pyszna, delikatna. Posmaku truskawek nie wyczułem Smile Mało zapylona Cool
31-10-2007 18:30 pielgrzym is offlineSend an Email to pielgrzymHomepage of pielgrzymSearch for Posts by pielgrzymAdd pielgrzym to your Buddy List
Tycjan Tycjan is a male
Double Ace

/images/avatars/avatar-142.jpg

Registration Date: 08-10-2007

Smaczna i aromatyczna. Truskawek nie wyczuwam Wink ale i tak na pewno wejdzie na stałe do mojego yerbospisu.

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by Tycjan: 03-11-2007 12:39.

03-11-2007 12:38 Tycjan is offlineSend an Email to TycjanSearch for Posts by TycjanAdd Tycjan to your Buddy List
Wolbashi Wolbashi is a female
Triple Ace

/images/avatars/avatar-156.jpg

Registration Date: 14-10-2007

całkiem miła jak na pierwszą Yerbę do domowego użytku, całkiem miła w smaku, żadnego posmaku truskawek czy zapachu nie czuję Smile łagodna to mogę potwierdzić, miło pobudza, nie kopie jak to określacie, nie zamula, teraz przy czwartym zalaniu delikatnie straciła moc smaku, jednak nadal się wyczuwa. Dla początkującego całkiem, całkiem, buźka czasem się wykrzywia, przy pierwszych zalaniach.
05-11-2007 20:18 Wolbashi is offlineSend an Email to WolbashiHomepage of WolbashiSearch for Posts by WolbashiAdd Wolbashi to your Buddy ListView the MSN Profile for Wolbashi
Fosfolipid Fosfolipid is a male
Niebieskogwiazdkowiec

/images/avatars/avatar-20709.jpg

Registration Date: 14-07-2007

Przy pomocy Suave wciągnąłem do grona wtajemniczonych szefową zmiany w pracy... ciekawe swoją drogą, jak tam jej nałóg się rozwija... I kilku innych ludzi, którzy dzięki mnie teraz piją tamPleased

A jeśli brakuje Ci yerby, kliknij tu.
05-11-2007 20:32 Fosfolipid is offlineSend an Email to FosfolipidHomepage of FosfolipidSearch for Posts by FosfolipidAdd Fosfolipid to your Buddy List
Poldek Poldek is a male
Member

Registration Date: 10-10-2007

Faktycznie,bardzo łagodna i co ciekawe długo nie traci smaku Happy .Co do mocy to wg. mnie jest można by powiedzieć średnia, ale mimo wszystko godna polecenia szczególnie dla początkujących.
Pozdrawiam
Ps. Co do mocy to się pomyliłem,jednak ma i to nie byla jaką Smile

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by Poldek: 15-11-2007 15:43.

14-11-2007 20:15 Poldek is offlineSend an Email to PoldekSearch for Posts by PoldekAdd Poldek to your Buddy List
czrrrk
Junior Member

Registration Date: 14-12-2007

To znaczy ze jednak dobra wybrałem na poczatek Big Grin
14-12-2007 21:35 czrrrk is offlineSend an Email to czrrrkSearch for Posts by czrrrkAdd czrrrk to your Buddy List
jab
Full Member

/images/avatars/avatar-62.jpg

Registration Date: 05-08-2007

No moim zdaniem to jest idealna yerba na start.
Łagodna w smaku, działająca, bez pyłu. Ideał.

14-12-2007 22:50 jab is offlineSend an Email to jabSearch for Posts by jabAdd jab to your Buddy List
pielgrzym pielgrzym is a male
Full Member

/images/avatars/avatar-95.gif

Registration Date: 29-08-2007

Po prawie 4 miesiącach picia rozmaitych marek YM mogę śmiało powiedzieć, że to moja ulubiona popołudniowa Mate. Pyszna, subtelnie pobudza - o wiele bardziej mi podchodzi, niż taka La Merced Barbecua na przykład. Bardzo polecam Smile
16-12-2007 16:44 pielgrzym is offlineSend an Email to pielgrzymHomepage of pielgrzymSearch for Posts by pielgrzymAdd pielgrzym to your Buddy List
rastuch rastuch is a male
Double Ace

/images/avatars/avatar-309.jpg

Registration Date: 08-01-2008

o3młem próbke z YMS przy zamówieniu Caarias Delikatnie to jest faktycznie ale zeby mało pyłu....nie powiem. Chyba ze moja próbka była tak zdewastowana przez poczte, Generalnie yerba z mniejszym hardcorem niż canarias, całkiem ok.

rastuch

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by rastuch: 14-01-2008 16:26.

14-01-2008 16:12 rastuch is offlineSearch for Posts by rastuchAdd rastuch to your Buddy List
Arbo Arbo is a male
Forum Ace

/images/avatars/avatar-881.jpg

Registration Date: 03-01-2008

.. to w końcu - kopie czy nie kopie? .. bo chcę ją zabrać w męczącą podróż wymagającą doenergetyzowania .. aloe jak nie kopie, to niech leży i czeka na spokojniejsze czasy .. Frown

25-01-2008 16:27 Arbo is offlineSend an Email to ArboSearch for Posts by ArboAdd Arbo to your Buddy List
meler meler is a male
Member

/images/avatars/avatar-372.jpg

Registration Date: 18-01-2008

Weź coś innego, kopie ale nie jest to taki solidny kop, raczej 'umiarkowane pobudzenie' Smile które jednak na coś większego się nie sprawdzi Smile
25-01-2008 19:42 meler is offlineSend an Email to melerHomepage of melerSearch for Posts by melerAdd meler to your Buddy List
Arbo Arbo is a male
Forum Ace

.. uoj .. aprawdziwszy .. sauve też daje w dekiel .. Big Grin

26-01-2008 06:55 Arbo is offlineSend an Email to ArboSearch for Posts by ArboAdd Arbo to your Buddy List
goś goś is a female
Forum Ace

Registration Date: 30-12-2007

ale z porównaniu ze zwykłą, to jednak mniejSmile kiedś po zwykłej Rosamonte nie mogłam zasnąć do 2;/ co było wyjątkowo wkurzające, bo musiałam wstać o 6 następnego dnia... a po sauve miłe wrażenia, jest rzeczywiście delikatniejsza, w sam raz, jak potem chce się jednak usnąćSmile
26-01-2008 20:52 goś is offlineSend an Email to gośSearch for Posts by gośAdd goś to your Buddy List
Arbo Arbo is a male
Forum Ace

.. to prawda .. po sauve nie ma się tego poczucia, że można by góry przenosić, ale swoje robi .. można po niej świetnie funkcjonować z uśmiechem na pyszczku przez przynajmniej pół dnia .. Happy

27-01-2008 19:27 Arbo is offlineSend an Email to ArboSearch for Posts by ArboAdd Arbo to your Buddy List
Łukasz
unregistered
Wink Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Właśnie popijam sobie tą yerbe..hmm co mogę powiedzieć. Po otwarciu świetny zapaszek naprawdę wyjątkowy. Pyłu jest tyle że go w ogóle nie ma
Po pierwszym łyku trochę mnie otrzepało ale teraz wydaje si bardzo delikatna a na moje twarzy zaczyna pojawiać się uśmiech i jakaś taka pozytywna energia.
Choc chyba przesadziłem z ilościa ok 60% pojemniczka to jak na 1 raz chyba za dużo-przynajmniej dla mnie
Smaku róży nie czuję tak wyraźnie jak się spodziewałem ale widocznie ma to być tylko dodatek.
Generalnie polecam jak najbardziej!!! RewelacjaSmile

Hmm 3 zalanie i jakby słabsza. Choć moc się zmniejszyła to smak jak dla mnie lepszy-w sumie jestem początkującySmile
Reasumując trochę szkoda że tak szybko traci na mocy z tego co czytałem 5 zalań to średnia ale i tak polecam.

This post has been edited 2 time(s), it was last edited by Łukasz: 15-04-2009 16:50.

15-04-2009 16:38
Janu Janu is a male
Lord

/images/avatars/avatar-1234.gif

Registration Date: 05-09-2008

Taka damska YM.

This post has been edited 2 time(s), it was last edited by Janu: 15-04-2009 19:04.

15-04-2009 19:00 Janu is offlineSend an Email to JanuSearch for Posts by JanuAdd Janu to your Buddy List
norbert norbert is a male
Viking

/images/avatars/avatar-1013.jpg

Registration Date: 08-02-2008

quote:
Janu napisał(a)
Taka damska YM.

Kolo! Obrażasz męską część yerbasiorbaczy, którzy lubią napić się yerby przed snem, Rosamonte suave jest do tego idealna!

16-04-2009 09:48 norbert is offlineSend an Email to norbertSearch for Posts by norbertAdd norbert to your Buddy List
Pages (3): [1] 2 3 next » Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Gatunki » Rosamonte » Rosamonte sauve ( lagodna )

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: