Yerba Mate Forum » Gatunki » Rosamonte » Rosamonte sauve ( lagodna ) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (3): [1] 2 3 następny » Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Rosamonte sauve ( lagodna )
Postów w Wątku Autor Data
 Rosamonte sauve ( lagodna ) Michal 11-08-2007 01:39
 RE: Rosamonte sauve ( lagodna ) Mate334 30-01-2010 14:37
 RE: Rosamonte sauve ( lagodna ) wywar 11-08-2007 11:55
 RE: Rosamonte sauve ( lagodna ) jab 03-09-2007 14:20
 RE: Rosamonte sauve ( lagodna ) pielgrzym 31-10-2007 18:30
 RE: Rosamonte sauve ( lagodna ) Tycjan 03-11-2007 12:38
 RE: Rosamonte sauve ( lagodna ) Wolbashi 05-11-2007 20:18
 RE: Rosamonte sauve ( lagodna ) Fosfolipid 05-11-2007 20:32
 RE: Rosamonte sauve ( lagodna ) Poldek 14-11-2007 20:15
 RE: Rosamonte sauve ( lagodna ) czrrrk 14-12-2007 21:35
 RE: Rosamonte sauve ( lagodna ) jab 14-12-2007 22:50
 RE: Rosamonte sauve ( lagodna ) pielgrzym 16-12-2007 16:44
 RE: Rosamonte sauve ( lagodna ) rastuch 14-01-2008 16:12
 RE: Rosamonte sauve ( lagodna ) Arbo 25-01-2008 16:27
 RE: Rosamonte sauve ( lagodna ) meler 25-01-2008 19:42
 RE: Rosamonte sauve ( lagodna ) Arbo 26-01-2008 06:55
 RE: Rosamonte sauve ( lagodna ) goś 26-01-2008 20:52
 RE: Rosamonte sauve ( lagodna ) Arbo 27-01-2008 19:27
 RE: Rosamonte sauve ( lagodna ) Łukasz 15-04-2009 16:38
 RE: Rosamonte sauve ( lagodna ) Janu 15-04-2009 19:00
Następna Strona »

Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Michal
niezarejestrowany
Big Grin Rosamonte sauve ( lagodna ) Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nowy rodzaj rosamonte...subtelny smak... ktory uwalnia sie przez dlugi czas, przez co mozna wiecej razy zalewac... listki grubo siekane, srednia ilosc galazek... na oko mniej niz w zwyklej rosamonte.... bardzo malo pylu podobno dobra dla poczatkujacych... ale mi bardzo smakuje chociaz yerbe pije od dosc dawna Smile

11-08-2007 01:39
Mate334 Mate334 jest mężczyzną
Full Member

/images/avatars/avatar-1495.jpeg

Data Rejestracji: 06-01-2010

RE: Rosamonte sauve ( lagodna ) Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmmm bardzo dobra yerba,w smaku jest jak rosamonte normalna tylko nieco lagodniejsza.Zapach intrygujący, co do pylności to rzeczywiscie slaba - i dobrze xP

30-01-2010 14:37 Mate334 jest offlineWyślij email do: Mate334Szukaj postów użytkownika: Mate334Dodaj Mate334 do Listy kontaktów
wywar wywar jest mężczyzną
The Godfather

/images/avatars/avatar-80.gif

Data Rejestracji: 27-06-2007

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dla mnie ma slodkawy posmak i pachnie troche truskawkami.
Mocno wyroznia sie smakiem sposrod innych yerb

11-08-2007 11:55 wywar jest offlineWyślij email do: wywarStrona domowa wywarSzukaj postów użytkownika: wywarDodaj wywar do Listy kontaktów
jab
Full Member

/images/avatars/avatar-62.jpg

Data Rejestracji: 05-08-2007

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rzeczywiście grubo cięta. Mało pyłu, właściwie wcale w porównaniu np. z Pajarito.

Smak bardzo łagodny, umiarkowany, słabnie niezbyt szybko, choć od pewnego momentu jest bardzo delikatny. Może nawet za łagodna..? Choć nie, nie za łagodna. To jest po prostu yerba popołudniowa... W sam raz na leniwe sączenie przy książce...

03-09-2007 14:20 jab jest offlineWyślij email do: jabSzukaj postów użytkownika: jabDodaj jab do Listy kontaktów
pielgrzym pielgrzym jest mężczyzną
Full Member

/images/avatars/avatar-95.gif

Data Rejestracji: 29-08-2007

Yerba iście chilloutowa Smile dla mnie pyszna, delikatna. Posmaku truskawek nie wyczułem Smile Mało zapylona Cool
31-10-2007 18:30 pielgrzym jest offlineWyślij email do: pielgrzymStrona domowa pielgrzymSzukaj postów użytkownika: pielgrzymDodaj pielgrzym do Listy kontaktów
Tycjan Tycjan jest mężczyzną
Double Ace

/images/avatars/avatar-142.jpg

Data Rejestracji: 08-10-2007

Smaczna i aromatyczna. Truskawek nie wyczuwam Wink ale i tak na pewno wejdzie na stałe do mojego yerbospisu.

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez Tycjan: 03-11-2007 12:39.

03-11-2007 12:38 Tycjan jest offlineWyślij email do: TycjanSzukaj postów użytkownika: TycjanDodaj Tycjan do Listy kontaktów
Wolbashi Wolbashi jest kobietą
Triple Ace

/images/avatars/avatar-156.jpg

Data Rejestracji: 14-10-2007

całkiem miła jak na pierwszą Yerbę do domowego użytku, całkiem miła w smaku, żadnego posmaku truskawek czy zapachu nie czuję Smile łagodna to mogę potwierdzić, miło pobudza, nie kopie jak to określacie, nie zamula, teraz przy czwartym zalaniu delikatnie straciła moc smaku, jednak nadal się wyczuwa. Dla początkującego całkiem, całkiem, buźka czasem się wykrzywia, przy pierwszych zalaniach.
05-11-2007 20:18 Wolbashi jest offlineWyślij email do: WolbashiStrona domowa WolbashiSzukaj postów użytkownika: WolbashiDodaj Wolbashi do Listy kontaktówZobacz profil MSN Wolbashi
Fosfolipid Fosfolipid jest mężczyzną
Niebieskogwiazdkowiec

/images/avatars/avatar-20709.jpg

Data Rejestracji: 14-07-2007

Przy pomocy Suave wciągnąłem do grona wtajemniczonych szefową zmiany w pracy... ciekawe swoją drogą, jak tam jej nałóg się rozwija... I kilku innych ludzi, którzy dzięki mnie teraz piją tamPleased

A jeśli brakuje Ci yerby, kliknij tu.
05-11-2007 20:32 Fosfolipid jest offlineWyślij email do: FosfolipidStrona domowa FosfolipidSzukaj postów użytkownika: FosfolipidDodaj Fosfolipid do Listy kontaktów
Poldek Poldek jest mężczyzną
Member

Data Rejestracji: 10-10-2007

Faktycznie,bardzo łagodna i co ciekawe długo nie traci smaku Happy .Co do mocy to wg. mnie jest można by powiedzieć średnia, ale mimo wszystko godna polecenia szczególnie dla początkujących.
Pozdrawiam
Ps. Co do mocy to się pomyliłem,jednak ma i to nie byla jaką Smile

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez Poldek: 15-11-2007 15:43.

14-11-2007 20:15 Poldek jest offlineWyślij email do: PoldekSzukaj postów użytkownika: PoldekDodaj Poldek do Listy kontaktów
czrrrk
Junior Member

Data Rejestracji: 14-12-2007

To znaczy ze jednak dobra wybrałem na poczatek Big Grin
14-12-2007 21:35 czrrrk jest offlineWyślij email do: czrrrkSzukaj postów użytkownika: czrrrkDodaj czrrrk do Listy kontaktów
jab
Full Member

/images/avatars/avatar-62.jpg

Data Rejestracji: 05-08-2007

No moim zdaniem to jest idealna yerba na start.
Łagodna w smaku, działająca, bez pyłu. Ideał.

14-12-2007 22:50 jab jest offlineWyślij email do: jabSzukaj postów użytkownika: jabDodaj jab do Listy kontaktów
pielgrzym pielgrzym jest mężczyzną
Full Member

/images/avatars/avatar-95.gif

Data Rejestracji: 29-08-2007

Po prawie 4 miesiącach picia rozmaitych marek YM mogę śmiało powiedzieć, że to moja ulubiona popołudniowa Mate. Pyszna, subtelnie pobudza - o wiele bardziej mi podchodzi, niż taka La Merced Barbecua na przykład. Bardzo polecam Smile
16-12-2007 16:44 pielgrzym jest offlineWyślij email do: pielgrzymStrona domowa pielgrzymSzukaj postów użytkownika: pielgrzymDodaj pielgrzym do Listy kontaktów
rastuch rastuch jest mężczyzną
Double Ace

/images/avatars/avatar-309.jpg

Data Rejestracji: 08-01-2008

o3młem próbke z YMS przy zamówieniu Caarias Delikatnie to jest faktycznie ale zeby mało pyłu....nie powiem. Chyba ze moja próbka była tak zdewastowana przez poczte, Generalnie yerba z mniejszym hardcorem niż canarias, całkiem ok.

rastuch

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez rastuch: 14-01-2008 16:26.

14-01-2008 16:12 rastuch jest offlineSzukaj postów użytkownika: rastuchDodaj rastuch do Listy kontaktów
Arbo Arbo jest mężczyzną
Forum Ace

/images/avatars/avatar-881.jpg

Data Rejestracji: 03-01-2008

.. to w końcu - kopie czy nie kopie? .. bo chcę ją zabrać w męczącą podróż wymagającą doenergetyzowania .. aloe jak nie kopie, to niech leży i czeka na spokojniejsze czasy .. Frown

25-01-2008 16:27 Arbo jest offlineWyślij email do: ArboSzukaj postów użytkownika: ArboDodaj Arbo do Listy kontaktów
meler meler jest mężczyzną
Member

/images/avatars/avatar-372.jpg

Data Rejestracji: 18-01-2008

Weź coś innego, kopie ale nie jest to taki solidny kop, raczej 'umiarkowane pobudzenie' Smile które jednak na coś większego się nie sprawdzi Smile
25-01-2008 19:42 meler jest offlineWyślij email do: melerStrona domowa melerSzukaj postów użytkownika: melerDodaj meler do Listy kontaktów
Arbo Arbo jest mężczyzną
Forum Ace

.. uoj .. aprawdziwszy .. sauve też daje w dekiel .. Big Grin

26-01-2008 06:55 Arbo jest offlineWyślij email do: ArboSzukaj postów użytkownika: ArboDodaj Arbo do Listy kontaktów
goś goś jest kobietą
Forum Ace

Data Rejestracji: 30-12-2007

ale z porównaniu ze zwykłą, to jednak mniejSmile kiedś po zwykłej Rosamonte nie mogłam zasnąć do 2;/ co było wyjątkowo wkurzające, bo musiałam wstać o 6 następnego dnia... a po sauve miłe wrażenia, jest rzeczywiście delikatniejsza, w sam raz, jak potem chce się jednak usnąćSmile
26-01-2008 20:52 goś jest offlineWyślij email do: gośSzukaj postów użytkownika: gośDodaj goś do Listy kontaktów
Arbo Arbo jest mężczyzną
Forum Ace

.. to prawda .. po sauve nie ma się tego poczucia, że można by góry przenosić, ale swoje robi .. można po niej świetnie funkcjonować z uśmiechem na pyszczku przez przynajmniej pół dnia .. Happy

27-01-2008 19:27 Arbo jest offlineWyślij email do: ArboSzukaj postów użytkownika: ArboDodaj Arbo do Listy kontaktów
Łukasz
niezarejestrowany
Wink Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Właśnie popijam sobie tą yerbe..hmm co mogę powiedzieć. Po otwarciu świetny zapaszek naprawdę wyjątkowy. Pyłu jest tyle że go w ogóle nie ma
Po pierwszym łyku trochę mnie otrzepało ale teraz wydaje si bardzo delikatna a na moje twarzy zaczyna pojawiać się uśmiech i jakaś taka pozytywna energia.
Choc chyba przesadziłem z ilościa ok 60% pojemniczka to jak na 1 raz chyba za dużo-przynajmniej dla mnie
Smaku róży nie czuję tak wyraźnie jak się spodziewałem ale widocznie ma to być tylko dodatek.
Generalnie polecam jak najbardziej!!! RewelacjaSmile

Hmm 3 zalanie i jakby słabsza. Choć moc się zmniejszyła to smak jak dla mnie lepszy-w sumie jestem początkującySmile
Reasumując trochę szkoda że tak szybko traci na mocy z tego co czytałem 5 zalań to średnia ale i tak polecam.

Ten post był edytowany2 raz(y), ostatnio edytowany przez Łukasz: 15-04-2009 16:50.

15-04-2009 16:38
Janu Janu jest mężczyzną
Lord

/images/avatars/avatar-1234.gif

Data Rejestracji: 05-09-2008

Taka damska YM.

Ten post był edytowany2 raz(y), ostatnio edytowany przez Janu: 15-04-2009 19:04.

15-04-2009 19:00 Janu jest offlineWyślij email do: JanuSzukaj postów użytkownika: JanuDodaj Janu do Listy kontaktów
Strony (3): [1] 2 3 następny » Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » Gatunki » Rosamonte » Rosamonte sauve ( lagodna )

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: