Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla wtajemniczonych :-) » Jaką chciałbyś koszulkę? » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Pages (13): « first ... « previous 4 5 [6] 7 8 next » ... last » Post New ThreadPost Reply
Poll: Z jakim napisem chciałbyś koszulkę?
yerba mate :) 166 44.03%
yerboholik 94 24.93%
yerbochłon 35 9.28%
yerbopijca 32 8.49%
yerbak 25 6.63%
yerbochlej 18 4.77%
yerbnik 5 1.33%
yerbopij 2 0.53%
Total: 377 Votes 100%

Jaką chciałbyś koszulkę?
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
rachool
Lord

Registration Date: 26-08-2007

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

patrz wywar dajesz palec a cala reke chca brac Big Grin
13-11-2007 15:01 rachool is offlineSend an Email to rachoolSearch for Posts by rachoolAdd rachool to your Buddy List
Szatanek Szatanek is a female
Viking

/images/avatars/avatar-1279.jpg

Registration Date: 10-07-2007

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Jakiej przyszlosci? Ja poczekam jesli jest na co Smile

13-11-2007 17:03 Szatanek is offlineSend an Email to SzatanekSearch for Posts by SzatanekAdd Szatanek to your Buddy List
banita banita is a male
Member

Registration Date: 09-07-2007

jak dla mnie reklama jest zbyt inwazyjna, ale kwestia gustu
13-11-2007 20:29 banita is offlineSend an Email to banitaSearch for Posts by banitaAdd banita to your Buddy List
Michal
unregistered

Koszulki sa biale. na zdjeciu wyszyly lekko bezowe.
wersja damska rozni sie krojem i rozmiarami. Nadruk wysokiej jakosci - trwaly.
koszulki wykonane sa z wysokogatunkowej bawelny.

Warto sie zdecydowac juz teraz bo, koszulek zostalo bardzo malo, pozniej moze nie byc juz rozmiarow.

Michal has attached this image (reduced version):

koszu.jpg
13-11-2007 22:45
emiel emiel is a male
Double Ace

/images/avatars/avatar-948.jpg

Registration Date: 18-09-2007

cytat:
banita napisał(a)

zgadzam sie, jezeli o mnie chodzi to wolalbym jakis element graficzny niz po prostu napis 'yerba mate'
np bardzo podobaja mi sie graficzki z guarani.pl (zalaczniki) a skoro to podmiot powiazany to moze da sie cos zrobic ? Wink

pozdrav

[edit]
dodam tylko ze grafiki pochodzą ze sklepu guarani.pl

emiel has attached these images (downsized versions):

login-guy.jpg start_set.jpg

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by emiel: 14-11-2007 23:31.

14-11-2007 00:15 emiel is offlineSend an Email to emielHomepage of emielSearch for Posts by emielAdd emiel to your Buddy List
Tycjan Tycjan is a male
Double Ace

/images/avatars/avatar-142.jpg

Registration Date: 08-10-2007

cytat:
banita napisał(a)jak dla mnie reklama jest zbyt inwazyjna, ale kwestia gustu

Przyłączam sie do tego głosu :/ Jasne reklama musi być, ale bez YM nie będzie yerbamateforum.pl i sklepu. Mniejsze litery? Więcej grafiki jak pisze Emiel?
No i oczywiście czarne! Smile Ale brązowa wersja Szatanka też by była fajna Wink

This post has been edited 2 time(s), it was last edited by Tycjan: 14-11-2007 11:40.

14-11-2007 11:39 Tycjan is offlineSend an Email to TycjanSearch for Posts by TycjanAdd Tycjan to your Buddy List
rachool
Lord

cytat:
emiel napisał(a)
cytat:
banita napisał(a)

zgadzam sie, jezeli o mnie chodzi to wolalbym jakis element graficzny niz po prostu napis 'yerba mate'
np bardzo podobaja mi sie graficzki z guarani.pl (zalaczniki) a skoro to podmiot powiazany to moze da sie cos zrobic ? Wink

pozdrav

pierwsza grafika , zielona koszulka i nadruk na samym dole (na granicy koszuli) ooo... taka bym kupil i za 5 dyszek
14-11-2007 16:06 rachool is offlineSend an Email to rachoolSearch for Posts by rachoolAdd rachool to your Buddy List
Viking

Czarna, brazowa, albo oliwkowa Wink Wiem, ze fajna, bo ja zdolny ludz jestem.
A gdyby jeszcze damska wersja byla w dekoltem ciut wiekszym i w serek? Wink
Wiem,wiem, za wiele chce.
Naprawde zadowolilabym sie czarna z jakas ladna grafika. Jak bedzie napis to bedzie i tyle. A jak by byla grafika to odrazu znajomi by sie pytali co to (znam ich Wink )

14-11-2007 16:09 Szatanek is offlineSend an Email to SzatanekSearch for Posts by SzatanekAdd Szatanek to your Buddy List
Gertrude Gertrude is a female
Full Member

/images/avatars/avatar-168.gif

Registration Date: 30-10-2007

Jak dla mnie większy dekolt i żeby były na tyle długie co by pasowały do spodni biodrówek (tzn. nie odsłaniały pępka ^^) I może faktycznie jakaś graficzka zamiast tak rozbudowanego logo Smile Kolor oliwkowy, brazowy i czarny Smile
14-11-2007 16:20 Gertrude is offlineSend an Email to GertrudeSearch for Posts by GertrudeAdd Gertrude to your Buddy List
Viking

Tak, tak tak Smile Popierajcie mnie dalej, to moze beda w najblizszym czasie Smile
A z ta dlugoscia sie zgadzam Gertrude Smile

14-11-2007 16:29 Szatanek is offlineSend an Email to SzatanekSearch for Posts by SzatanekAdd Szatanek to your Buddy List
rachool
Lord

a baby tylko o jednym hah Big Grin
14-11-2007 17:25 rachool is offlineSend an Email to rachoolSearch for Posts by rachoolAdd rachool to your Buddy List
Viking

Bardzo zabawne.
I kto teraz offtop zaczyna? Bo jak ktos powie, ze ja, to bede gryzc.
A jak mam nosic koszulke, to niech przynajmniej bedzie ladna i wygodna. Nienawidze krotkich...

14-11-2007 17:29 Szatanek is offlineSend an Email to SzatanekSearch for Posts by SzatanekAdd Szatanek to your Buddy List
RuF
Forum Ace

/images/avatars/avatar-656.jpg

Registration Date: 09-09-2007

Podpisuję się pod prośbą, tylko męską bez dekoltu proszę Tongue
15-11-2007 20:07 RuF is offlineSend an Email to RuFSearch for Posts by RuFAdd RuF to your Buddy List
Viking

Dlaczeeeego? Wink

15-11-2007 20:16 Szatanek is offlineSend an Email to SzatanekSearch for Posts by SzatanekAdd Szatanek to your Buddy List
Sigryda Sigryda is a female
Member

/images/avatars/avatar-180.jpg

Registration Date: 16-11-2007

Popieram Szatanka w pełnej rozciągłości(koszulki).
Podsumowując:
Damskie:
-ciemne(khaki, oliwka.brąz czarna)-przynajmniej jeden z kolorów
-konkretniejszy dekolt,
-dłuższe
Ogólnie jestem za walnięciem z przodu grafiki np jakiegoś sympatycznego materka z bombillą i rozsypanym w okolicy suszem i pod spodem tudzież z tyłu walnąć logo forum. Proste.

Aaa i jeszcze jedna sprawa. Cena takiej koszulki to 20 zł.Nie tak najgorzej. Czy przewidywane są np dołączenia koszulki do większego zamówienia jednorazowego?Powiedzmy,jeśli zamówienie przekracza 100zł?

20-11-2007 22:16 Sigryda is offlineSend an Email to SigrydaSearch for Posts by SigrydaAdd Sigryda to your Buddy List
Ważka Ważka is a male
Member

Registration Date: 17-07-2007

hehehe, ale się pewnie Szef wpienia, jak to widzi Big Grin Wymodliliśmy te koszulki w koncu a teraz się nikomu nie podoba Big Grin
20-11-2007 22:20 Ważka is offlineSend an Email to WażkaSearch for Posts by WażkaAdd Ważka to your Buddy List
Sigryda Sigryda is a female
Member

/images/avatars/avatar-180.jpg

Registration Date: 16-11-2007

cytat:
hehehe, ale się pewnie Szef wpienia, jak to widzi Big Grin Wymodliliśmy te koszulki w koncu a teraz się nikomu nie podoba Big Grin

Nie to,że się nie podobają.Po prostu trzeba iść za ciosem Tongue

20-11-2007 23:29 Sigryda is offlineSend an Email to SigrydaSearch for Posts by SigrydaAdd Sigryda to your Buddy List
Viking

Moze nie tyle nie podoba, co... Ja nie nosze jasnych, a tymbardziej bialych ciuchow. Wiec bylabym szczesliwa, gdyby byly ciemne.

21-11-2007 09:35 Szatanek is offlineSend an Email to SzatanekSearch for Posts by SzatanekAdd Szatanek to your Buddy List
Tycjan Tycjan is a male
Double Ace

/images/avatars/avatar-142.jpg

Registration Date: 08-10-2007

cytat:
Sigryda napisał(a)
Damskie:
-ciemne(khaki, oliwka.brąz czarna)-przynajmniej jeden z kolorów

Męskie też Smile

21-11-2007 14:02 Tycjan is offlineSend an Email to TycjanSearch for Posts by TycjanAdd Tycjan to your Buddy List
Fosfolipid Fosfolipid is a male
Niebieskogwiazdkowiec

/images/avatars/avatar-20709.jpg

Registration Date: 14-07-2007

A wiecie, że to było na próbę? Celem wypuszczenia tej partii koszulek było tylko sprawdzenie, jak się przyjmą. Tak na mój gust, nowe mogą być wzorowane na tym, co tu pisaliście. Z tym, że raczej szefostwo nie wyrzuci logo YMS/YMF. Było, nie było - to ich forma reklamy...

Co do ceny - bardzo miłe zaskoczenie. Zwykle taka przyjemnosć to wydatek rzędu kilograma zielaBig Grin Ciekawe tylko, jak tam z jakością materiału... Czy ktoś spośród nabywców może się wypowiedzieć?

A jeśli brakuje Ci yerby, kliknij tu.
21-11-2007 20:08 Fosfolipid is offlineSend an Email to FosfolipidHomepage of FosfolipidSearch for Posts by FosfolipidAdd Fosfolipid to your Buddy List
Pages (13): « first ... « previous 4 5 [6] 7 8 next » ... last » Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla wtajemniczonych :-) » Jaką chciałbyś koszulkę?

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: