Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla wtajemniczonych :-) » Yerba Mate Z Liściami Mango » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Z Liściami Mango
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
INES777 INES777 is a female
The Godfather

/images/avatars/avatar-2381.jpg

Registration Date: 06-05-2010

Yerba Mate Z Liściami Mango Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Podobno kilku brazylijskich producentów dodaje do swojego suszu liści mango (które są lekko trujące), czy ktoś miał okazję próbować takiej ym, lub wie coś na ten temat?

Podczas składania zamówienia w yms wpisz kod rabatowy "yerbamatestore", a uzyskasz 25% rabatu. Tongue

Numer gg STRAŻNIKA FORUM 42482579 - zadaj szybkie pytanie on-line!
27-06-2010 01:02 INES777 is offlineSend an Email to INES777Search for Posts by INES777Add INES777 to your Buddy List
wsck wsck is a male
Lord

/images/avatars/avatar-1753.jpg

Registration Date: 21-05-2010

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Znalazłem coś co nazywa się "Mate Mango" link
Do YM raczej się to nie zalicza.
Jeśli chodzi o YM z dodatkiem liści mango to nic nie mogę znaleźć

sklepy.wsck.pl - Aktualizowana lista sklepów z Yerbą
Mój zestaw
27-06-2010 03:47 wsck is offlineSend an Email to wsckHomepage of wsckSearch for Posts by wsckAdd wsck to your Buddy List
The Godfather

Thread Starter Thread Started by INES777
Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

no, fakt nie oto mi chodziło, ale wiesz dzięki za link - MYŚLĘ, ŻE TEGO TEŻ WARTO SPRÓBOWAĆ Tongue

Podczas składania zamówienia w yms wpisz kod rabatowy "yerbamatestore", a uzyskasz 25% rabatu. Tongue

Numer gg STRAŻNIKA FORUM 42482579 - zadaj szybkie pytanie on-line!
27-06-2010 10:52 INES777 is offlineSend an Email to INES777Search for Posts by INES777Add INES777 to your Buddy List
Yerbamate
Member

Registration Date: 14-06-2010

RE: Yerba Mate Z Liściami Mango Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

quote:
INES777 napisał(a)
Podobno kilku brazylijskich producentów...

Nigdy nie słyszałem, choć we współczesnym świecie pogoni za szybkim zyskiem wiele jest możliwe. Czasem może się zdarzyć, że taka informacja to wynik bezwzględnej walki konkurencji, plotki, pomówienia etc.
A jakie to marki są podtruwane i po co ?
Znając marki łatwiej będzie mi się coś na ten temat dowiedzieć? Może jakieś źródło tej informacji?

Moc słonecznych pozdrowień

27-06-2010 12:59 Yerbamate is offlineSend an Email to YerbamateHomepage of YerbamateSearch for Posts by YerbamateAdd Yerbamate to your Buddy List
The Godfather

Thread Starter Thread Started by INES777

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia jakie to marki, znalazłam kiedyś w Sieci taki artykulik, jak odszukam to podeślę stosowny link.
Może liście mango posiadają inne walory, chociażby smakowe dlatego zainteresował mnie ten temat...a może jest tak jak mówisz, chodzi po prostu o zysk. W tym artykule wyczytałam również, że niektórzy dodają do suszu nawet inne odmiany ostrokrzewu niż paragwajski...