Yerba Mate Forum » Yerba-eksperymenty :-) » yerba + igły » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
yerba + igły
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
robiq robiq jest mężczyzną
Junior Member

/images/avatars/avatar-1717.jpg

Data Rejestracji: 23-04-2010

yerba + igły Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kiedyś robiłem sobie herbatkę z igieł sosnowych: do gotującej się wody wrzuca się garść igieł, potem się to przelewa przez jakieś sitko. Fajnie smakowało, tak sobie dzisiaj pomyślałem, że może fajnie by smakowała yerba z igłami. Będę musiał spróbować, tylko do jakiegoś lasu z dala od miasta muszę po igły jechać, bo w mieście to przy okazji trochę ołowiu się napiję Smile
14-08-2010 02:34 robiq jest offlineWyślij email do: robiqStrona domowa robiqSzukaj postów użytkownika: robiqDodaj robiq do Listy kontaktów
yzihs
Lord

/images/avatars/avatar-26426.jpg

Data Rejestracji: 18-02-2010

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bear Grylls pil herbatke z igiel sosnowych w odcinku ze Szkocji Smile
16-08-2010 11:33 yzihs jest offlineWyślij email do: yzihsSzukaj postów użytkownika: yzihsDodaj yzihs do Listy kontaktów
kubitron kubitron jest mężczyzną
Viking

/images/avatars/avatar-2506.jpg

Data Rejestracji: 04-07-2010

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bear Grylls jest słaby, z kamerzystą biega a dookoła niego miasto i samochody.

Les Stroud - sam jest, tez pił herbate z igieł, w puszcze starej

16-08-2010 12:31 kubitron jest offlineWyślij email do: kubitronStrona domowa kubitronSzukaj postów użytkownika: kubitronDodaj kubitron do Listy kontaktów
yzihs
Lord

/images/avatars/avatar-26426.jpg

Data Rejestracji: 18-02-2010

cytat:
Bear Grylls jest słaby

To sam wejdz w przerebel na Syberii Smile
Jest jeszcze Ray Mears.Temat rzeka, ktory lepszy itp. itd.W kazdym razie kazdego sie przyjemnie oglada, tylko trzeba czasem z przymrużeniem oka.
16-08-2010 14:54 yzihs jest offlineWyślij email do: yzihsSzukaj postów użytkownika: yzihsDodaj yzihs do Listy kontaktów
Mortimer_Yerbopij Mortimer_Yerbopij jest mężczyzną
Junior Member

Data Rejestracji: 19-06-2010

ta herbatka z igieł dobra jest z pierwszą warstwą kory brzozy Wink Wiem, bo na obozach harcerskich się taką pije Wink a smak to taka lurowata zielona herbata Tongue

17-08-2010 12:44 Mortimer_Yerbopij jest offlineWyślij email do: Mortimer_YerbopijSzukaj postów użytkownika: Mortimer_YerbopijDodaj Mortimer_Yerbopij do Listy kontaktów
<>Gringo<>
niezarejestrowany

próbowałeś? jestem ciekaw jak to smakuje ;]
06-09-2010 18:09
robiq robiq jest mężczyzną
Junior Member

/images/avatars/avatar-1717.jpg

Data Rejestracji: 23-04-2010

Autor Tematu Temat Rozpoczęty przez robiq

Ja jeszcze nie próbowałem, nie mam czasu jechać po igły Smile Jak spróbuję dam znać, chyba że ktoś mnie ubiegnie Smile
07-09-2010 20:47 robiq jest offlineWyślij email do: robiqStrona domowa robiqSzukaj postów użytkownika: robiqDodaj robiq do Listy kontaktów
Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » Yerba-eksperymenty :-) » yerba + igły

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: