Yerba Mate Forum » Gatunki » Union » Union original » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
Union original
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
Runkle Runkle is a male
Forum Ace

Registration Date: 19-08-2010

Union original Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Smakował ktoś? Ponoć łagodna i dobra na wieczór (mnie za mocno pajarito czy amanda pobudza na noc)

26-08-2010 20:03 Runkle is offlineSend an Email to RunkleSearch for Posts by RunkleAdd Runkle to your Buddy List
RobaK RobaK is a male
Junior Member

/images/avatars/avatar-1779.gif

Registration Date: 05-09-2010

RE: Union original Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Łagodna i delikatna i nadaje się na wieczór .
Union original i Union Suave bardzo ulotne smaki.
Dość szybko się wypkują.
Dobra alternatywa dla tych co nie lubią mocnych yerb.
Najdelikatniejsze yerby jakie do tej pory piłem
05-11-2010 18:47 RobaK is offlineSend an Email to RobaKSearch for Posts by RobaKAdd RobaK to your Buddy List
wirek
Newbie

Registration Date: 10-01-2011

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

fakt bardzo delikatna, mnie smakuje włąsnie z wieczorka na zamułke do spania Big Grin

11-01-2011 00:28 wirek is offlineSend an Email to wirekHomepage of wirekSearch for Posts by wirekAdd wirek to your Buddy List
Materkowo
unregistered
Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

I taki byl wlasnie zamysl producenta unionowSmile
Delikatnosc
Relax
wieczorne picie...
Moim zdaniem marka "zniszczona" przez opisujacych i poszukiwujach "kopa"
Zle opisana
Zle reklamowana...
dostaje po plecach (niezasluzenie)
11-01-2011 01:17
Meszuge
Emperor

/images/avatars/avatar-8061.jpg

Registration Date: 11-01-2010

quote:
Materkowo napisał(a)

W Polsce, przez małolatów poszukujących kolejnych dopalaczy, czy w reszcie świata też?

11-01-2011 08:09 Meszuge is offlineSearch for Posts by MeszugeAdd Meszuge to your Buddy List
Mikey
Triple Ace

Registration Date: 07-07-2009

akurat tej nie piłem ale relax była straszna w smaku ale pobudzenie znakomite
06-03-2011 23:24 Mikey is offlineSend an Email to MikeySearch for Posts by MikeyAdd Mikey to your Buddy List
Rattlehead Rattlehead is a male
Double Ace

/images/avatars/avatar-2069.jpg

Registration Date: 14-01-2011

quote:
Mikey napisał(a)
akurat tej nie piłem ale relax była straszna w smaku ale pobudzenie znakomite

taa.. a to nie jest przypadkiem "bezkofeinowa" ?
06-03-2011 23:40 Rattlehead is offlineSend an Email to RattleheadSearch for Posts by RattleheadAdd Rattlehead to your Buddy List
Mikey
Triple Ace

Registration Date: 07-07-2009

No i co z tego ?
Zobacz sobie na jej skład mało tam yerby w yerbie.
Jest tam jakiś dodatek który może tak działać
07-03-2011 08:51 Mikey is offlineSend an Email to MikeySearch for Posts by MikeyAdd Mikey to your Buddy List
poko poko is a male
Full Member

/images/avatars/avatar-2172.jpg

Registration Date: 15-07-2011

quote:
Materkowo napisał(a)

Zle opisana
Zle reklamowana...
dostaje po plecach (niezasluzenie)

Mozliwe, ze zle reklamuja swoj towar, ale musze szczerze rzec, ze jednen rodzaj im sie zdecydowanie nie udal (pisalem o tym, jak wiele innych osob w odpowiednim watku). Mianowicie Relax moze psuc obraz calej marki Union. Pilem jeszcze Bio (nie jest zla), ale jakbym zaczal od Relax, to w zyciu nie kupilbym nic innego od Union. I nie chodzi mi o "kopa", bo nie jest to dla mnie najwazniejsze w yerbie, a o smak. Naprawde relax jest tragiczny.
01-08-2011 14:59 poko is offlineSend an Email to pokoSearch for Posts by pokoAdd poko to your Buddy List
raczyk raczyk is a male
Member

Registration Date: 09-11-2013

Union original to moja kolejna Yerba. Niestety tak dużo pyłu w niej, że zapycha mi bombije. Co do smaku nie mam zastrzeżeń.
23-02-2014 14:31 raczyk is offlineSend an Email to raczykSearch for Posts by raczykAdd raczyk to your Buddy List
justyna39 justyna39 is a female
Newbie

Registration Date: 18-08-2016

hej hej
18-08-2016 10:11 justyna39 is offlineSend an Email to justyna39Search for Posts by justyna39Add justyna39 to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Gatunki » Union » Union original

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: