Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla początkujących » Przejście z kawy na Yerba Mate » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Pages (11): « first ... « previous 9 10 [11] Post New ThreadPost Reply
Przejście z kawy na Yerba Mate
Posts in this Thread Author Date
« Previous Page
 czy yerba pobudza lepiej od kawy? chitoz 14-09-2017 21:46
 Polecam Ci te produkty Michal 14-09-2017 21:46
 RE: Przejście z kawy na Yerba Mate Geldmarket 08-10-2017 21:40
 RE: Przejście z kawy na Yerba Mate joonek9 26-04-2018 15:41
 RE: Przejście z kawy na Yerba Mate TheTwelfthDoctorWHO 19-05-2018 19:24
 RE: Przejście z kawy na Yerba Mate jmls 09-07-2019 15:00

Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
chitoz chitoz is a male
Newbie

Registration Date: 14-09-2017

czy yerba pobudza lepiej od kawy? Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Hej

Jestem tu nowy. Od dawna chcialem sprobowac yerby (jestem fanem Cejrowskiego) ale na co dzien pije kawe i herbate. Niestety czesto jestem w ciagu dnia senny przez co nie moge sie skupic na pracy. Czy przerzucenie sie na yerbe pomoze mi poprawic koncentracje?
14-09-2017 21:46 chitoz is offlineHomepage of chitozSearch for Posts by chitozAdd chitoz to your Buddy List
Michal
unregistered
Polecam Ci te produkty Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:
14-09-2017 21:46
Geldmarket
unregistered
Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

widzę ze nie tylko ja miałem trochę problem z przejściem z kawy na yerba mate ale wyszło na plus szczerze mówiąc po 2 miesiącach po przejściu widzę duże plusy więcej Energi mniejsze zmęczenie być może spowodowane mniejszym wypłukiwaniem magnezu jak w przypadku picia dużej ilości kawy . Ogólnie na plus polecam powalczyć .
08-10-2017 21:40
joonek9
Member

Registration Date: 23-12-2013

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Na początek polecam yerbe smakową, na przykładzie moich znajomych wiem, że yerbę którą pijam na codzień nie smakuje praktycznie nikomu, zaś np. CBS Limon cieszy się dobrą opinią. Inne wyjście to np. dodatki do yerby, w zależności co kto lubi, można nawet dosypać herbaty owocowej.
26-04-2018 15:41 joonek9 is offlineHomepage of joonek9Search for Posts by joonek9Add joonek9 to your Buddy List
TheTwelfthDoctorWHO TheTwelfthDoctorWHO is a male
Member

/images/avatars/avatar-29241.jpg

Registration Date: 16-05-2014

Yerba z uwagi na sporą zawartość kofeiny i (jej pochodnych) jak najbardziej jest dobra pod tym kątem tj. koncentracji. Naprawić nie naprawi braku (jeżeli oczywiście byłaby spowodowana np. niedoborem witaminy B12), ale czasowo ją wzmoże i wzmocni. Organizmowi też się przysłuży jak będzie stosowana racjonalnie.

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by TheTwelfthDoctorWHO: 19-05-2018 19:25.

19-05-2018 19:24 TheTwelfthDoctorWHO is offlineSend an Email to TheTwelfthDoctorWHOSearch for Posts by TheTwelfthDoctorWHOAdd TheTwelfthDoctorWHO to your Buddy List
jmls
Newbie

Registration Date: 23-04-2016

Do yerba mate trzeba się przyzwyczaić , podobnie jak zresztą do herbaty zielonej, nie ma jednak rzeczy niemożliwych. Do niektórych napojów i potraw trzeb dorosnąć.

Sam zauwazyłem, ze wiele produktów których nie lubiłem w dzieciństwie lubię teraz jak jestem dorosłym. Należą do nich
tatar
śledzie
kawa
gorzka czekolada
flaki
a teraz jeszcze yerba mate

https://forum.infor.pl/user/155369-krzysztofbartczak/

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by jmls: 12-07-2019 10:56.

09-07-2019 15:00 jmls is offlineSend an Email to jmlsSearch for Posts by jmlsAdd jmls to your Buddy List
Pages (11): « first ... « previous 9 10 [11] Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla początkujących » Przejście z kawy na Yerba Mate

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: