Yerba Mate Forum » Yerba pogaduchy... » Dlaczego yerba jest lepsza niż kawa... ;-) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (4): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Dlaczego yerba jest lepsza niż kawa... ;-)
Postów w Wątku Autor Data
 Dlaczego yerba jest lepsza niż kawa... ;-) Owca 05-03-2011 20:49
 RE: Dlaczego yerba jest lepsza niż kawa... ;-) Gerber10 05-10-2017 09:56
 Polecam Ci te produkty Michal 05-03-2011 20:50
 RE: Dlaczego yerba jest lepsza niż kawa... ;-) Meszuge 05-03-2011 21:48
 RE: Dlaczego yerba jest lepsza niż kawa... ;-) Owca 05-03-2011 22:39
 RE: Dlaczego yerba jest lepsza niż kawa... ;-) markar68 06-03-2011 07:31
 RE: Dlaczego yerba jest lepsza niż kawa... ;-) Mlodzian 15-04-2011 09:42
 RE: Dlaczego yerba jest lepsza niż kawa... ;-) cycu 19-05-2011 19:42
 RE: Dlaczego yerba jest lepsza niż kawa... ;-) pandarus 19-05-2011 19:51
 RE: Dlaczego yerba jest lepsza niż kawa... ;-) INES777 02-07-2011 11:52
 RE: Dlaczego yerba jest lepsza niż kawa... ;-) zbyszek73 13-07-2011 22:48
 RE: Dlaczego yerba jest lepsza niż kawa... ;-) poko 18-07-2011 21:56
 RE: Dlaczego yerba jest lepsza niż kawa... ;-) cycu 19-07-2011 10:19
 RE: Dlaczego yerba jest lepsza niż kawa... ;-) rasmario 29-03-2012 21:31
 RE: Dlaczego yerba jest lepsza niż kawa... ;-) PRZEMAS 30-04-2012 20:21
 RE: Dlaczego yerba jest lepsza niż kawa... ;-) maga1327113 25-08-2012 15:57
 RE: Dlaczego yerba jest lepsza niż kawa... ;-) Coroicamat 26-08-2012 11:03
 RE: Dlaczego yerba jest lepsza niż kawa... ;-) Rezik 26-08-2012 11:07
 RE: Dlaczego yerba jest lepsza niż kawa... ;-) Coroicamat 26-08-2012 19:46
 RE: Dlaczego yerba jest lepsza niż kawa... ;-) yerba w yapę 09-04-2013 18:37
Następna Strona »

Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Owca Owca jest kobietą
Member

/images/avatars/avatar-2098.jpg

Data Rejestracji: 28-02-2011

Dlaczego yerba jest lepsza niż kawa... ;-) Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://www.youtube.com/watch?v=t5Hn5BYbr9k
PS: Mam nadzieję, że nie dubluję tematu.

AMDG!
05-03-2011 20:49 Owca jest offlineWyślij email do: OwcaStrona domowa OwcaSzukaj postów użytkownika: OwcaDodaj Owca do Listy kontaktów
Gerber10
Newbie

Data Rejestracji: 05-10-2017

RE: Dlaczego yerba jest lepsza niż kawa... ;-) Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

poniewaz dostarcza minerraly i witaminy anie wypłukuje tak jak kawa. Najlepsze są dostarczane z chin http://transport-morski.pl i przez też odpowiednich dostawców.

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez Gerber10: 09-10-2017 13:34.

05-10-2017 09:56 Gerber10 jest offlineWyślij email do: Gerber10Szukaj postów użytkownika: Gerber10Dodaj Gerber10 do Listy kontaktów
Michal
niezarejestrowany
Polecam Ci te produkty Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:

05-03-2011 20:50
Meszuge
Emperor

/images/avatars/avatar-8061.jpg

Data Rejestracji: 11-01-2010

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://www.yerbamateforum.pl/2478/thread.html

05-03-2011 21:48 Meszuge jest offlineSzukaj postów użytkownika: MeszugeDodaj Meszuge do Listy kontaktów
Owca Owca jest kobietą
Member

/images/avatars/avatar-2098.jpg

Data Rejestracji: 28-02-2011

Autor Tematu Temat Rozpoczęty przez Owca
Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

O filmik tylko i wyłącznie chodzi Big Grin

AMDG!
05-03-2011 22:39 Owca jest offlineWyślij email do: OwcaStrona domowa OwcaSzukaj postów użytkownika: OwcaDodaj Owca do Listy kontaktów
markar68 markar68 jest kobietą
Emperor

/images/avatars/avatar-2066.jpeg

Data Rejestracji: 11-10-2010

ja bym nie licytowała co lepsze, można mieć świra na punkcie kawy, można na punkcie yerby, albo herbat różniastych Happy co lepsze? lubię dalej poranną kawkę, przedpołudnie z yerbką i wieczorną białą herbatkę można łączyć, dzielić, kombinować, ale nie mogę teraz szczerze wybrać numero uno - troszkę przeszedł mi szał yerba mate to chyba już wyższa jazda-mój mąż taki cwany Big Grin pod włos mnie bierze i jak robi mi yerbę to nie mówi którą karze zgadywać rzadko mi się zdarza pomylić Happy no i teraz już wiem mam świra Big Grin na punkcie naczynek do yerba mate pewnie kolekcję będę miała Shocked niedługo przyleci następne i to nie koniec Happy Happy Happy Happy POZDRAWIAM Wink

Terry Pratchett
06-03-2011 07:31 markar68 jest offlineWyślij email do: markar68Szukaj postów użytkownika: markar68Dodaj markar68 do Listy kontaktów
Mlodzian Mlodzian jest mężczyzną
Double Ace

/images/avatars/avatar-1994.jpg

Data Rejestracji: 04-04-2009

zaje.. fajny Smile

Chodzi mi po głowie przez Ciebie! Tongue

15-04-2011 09:42 Mlodzian jest offlineWyślij email do: MlodzianSzukaj postów użytkownika: MlodzianDodaj Mlodzian do Listy kontaktów
cycu cycu jest mężczyzną
Junior Member

/images/avatars/avatar-2102.jpg

Data Rejestracji: 31-03-2011

A po kawie wyglądam tak: http://kwejk.pl/obrazek/95810/looks,like,you.html ;P

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez cycu: 19-05-2011 19:43.

19-05-2011 19:42 cycu jest offlineWyślij email do: cycuSzukaj postów użytkownika: cycuDodaj cycu do Listy kontaktów
pandarus
Lord

Data Rejestracji: 10-01-2011

To raczej po fajach niż po kawie bo on nie dał rady nic łyknąć, fajurson mu przeszkadza.
19-05-2011 19:51 pandarus jest offlineWyślij email do: pandarusSzukaj postów użytkownika: pandarusDodaj pandarus do Listy kontaktów
INES777 INES777 jest kobietą
The Godfather

/images/avatars/avatar-2381.jpg

Data Rejestracji: 06-05-2010

Confused Smile

http://www.youtube.com/watch?v=yJemLYI_XIA

Podczas składania zamówienia w yms wpisz kod rabatowy "yerbamatestore", a uzyskasz 25% rabatu. Tongue

Numer gg STRAŻNIKA FORUM 42482579 - zadaj szybkie pytanie on-line!
02-07-2011 11:52 INES777 jest offlineWyślij email do: INES777Szukaj postów użytkownika: INES777Dodaj INES777 do Listy kontaktów
zbyszek73 zbyszek73 jest mężczyzną
Member

Data Rejestracji: 29-08-2010

kawa pomaga jak ekspresowo chcesz zerwać sie na nóżki i szybko odchodzi
13-07-2011 22:48 zbyszek73 jest offlineWyślij email do: zbyszek73Szukaj postów użytkownika: zbyszek73Dodaj zbyszek73 do Listy kontaktów
poko poko jest mężczyzną
Full Member

/images/avatars/avatar-2172.jpg

Data Rejestracji: 15-07-2011

Tez kiedys pilem kawe - do momentu poznania yerby. Przyznam, ze kawe uwielbialem - szczegolnie z ekspresu, badz z filtra przelewanego.
Poza opisanymi przez was odczuciami zwiazanymi z piciem kawy dodalbym jeszcze dwa - po kawie zawsze mialem "kapcia" w ustach - takie zakwaszenie; poza tym jeden kubek kawy powodowal, ze po nim chcialo mi sie pic.
Po yerbie nie chce mi sie pic, bo jak sie wychleje termos wody przelany przez jedno zasypanie, to ciezko cos wiecej wlac... Poza tym YM nie powoduje u mnie w.w. "kapcia".

Reszta odczuc, tak, jak u wszystkich innych osob opisujacych swoje doznania wyzej.

Aha - jeszcze jedna rzecz - po kawie nie mialem "luzu". Takiego humoru, ktory pozwala ci spokojniej podchodzic do wszystkiego. Nie bylem po niej weselszy, po YM jestem.
18-07-2011 21:56 poko jest offlineWyślij email do: pokoSzukaj postów użytkownika: pokoDodaj poko do Listy kontaktów
cycu cycu jest mężczyzną
Junior Member

/images/avatars/avatar-2102.jpg

Data Rejestracji: 31-03-2011

Co jak co, ale kawa w pewnym przypadku sprawuje się genialnie (rzecz jasna w moim przypadku)... Może to dziwnie zabrzmi, lekko szokująco, ale dla mnie nie ma nic lepszego jak GORĄCA osłodzona (a jestem diabetykiem i stronię od słodkości) kawa podczas pracy fizycznej na upale! Po kilku takich kawkach przekonałem się w końcu do smaku, bo nigdy go nie lubiłem (inaczej jest z zapachemWink ) i od tamtej pory spożywam ją. Wróć, spożywałem, bo teraz na yerbę się przerzuciłem i kawka tylko sporadycznie Smile
19-07-2011 10:19 cycu jest offlineWyślij email do: cycuSzukaj postów użytkownika: cycuDodaj cycu do Listy kontaktów
rasmario rasmario jest mężczyzną
Junior Member

/images/avatars/avatar-2355.jpg

Data Rejestracji: 29-03-2012

Yerba mi smakuje, kawa nie. Po za tym jest zdrowsza a rytuał jej zaparzania i picia jest niezwykły Tongue

29-03-2012 21:31 rasmario jest offlineWyślij email do: rasmarioStrona domowa rasmarioSzukaj postów użytkownika: rasmarioDodaj rasmario do Listy kontaktów
PRZEMAS PRZEMAS jest mężczyzną
Full Member

/images/avatars/avatar-2399.jpg

Data Rejestracji: 30-04-2012

Widze , ze to nie tylko mi przestala kawa sprawiac zadowolenia z picia a pilem jej duzo. Rano jeszcze oczu nie otworzylem a kawka musiala byc, dzis nawet mnie nie ciagnie do niej. Czyli cos w tym musi byc, myslalem ze to tylko ja mam tak. Kiedys sam zapach kawy krecil moim nosem, dzis dla mnie jest obojetny, choc domownicy pija kawe na mnie nie robi ona wrazenia od czasu kiedy YERBA pojawila sie w moim zyciu
30-04-2012 20:21 PRZEMAS jest offlineWyślij email do: PRZEMASStrona domowa PRZEMASSzukaj postów użytkownika: PRZEMASDodaj PRZEMAS do Listy kontaktów
maga1327113 maga1327113 jest kobietą
Viking

/images/avatars/avatar-23039.jpg

Data Rejestracji: 29-03-2012

cytat:
Originally posted by PRZEMAS
Widze , ze to nie tylko mi przestala kawa sprawiac zadowolenia z picia a pilem jej duzo. Rano jeszcze oczu nie otworzylem a kawka musiala byc, dzis nawet mnie nie ciagnie do niej. Czyli cos w tym musi byc, myslalem ze to tylko ja mam tak. Kiedys sam zapach kawy krecil moim nosem, dzis dla mnie jest obojetny, choc domownicy pija kawe na mnie nie robi ona wrazenia od czasu kiedy YERBA pojawila sie w moim zyciu

Slowo w slowo powiem to samo co ty! Kawa teraz to ze 2 razy na miesiac ale taka 'specjalna' zrobiona po arabsku, nie z automatu gdzie naciskasz jeden przycisk i juz. Taka po arabsku mi jeszcze smakuje ale z automatu juz nie. Rano na sniadanie to herbata (biala, czerwona, czarna - wszyskto jedno) a potem to juz tylko yerba.
Yerba wywrocila moj smak i dawne przyzwyczajenia do gory nogami. Tongue

25-08-2012 15:57 maga1327113 jest offlineWyślij email do: maga1327113Strona domowa maga1327113Szukaj postów użytkownika: maga1327113Dodaj maga1327113 do Listy kontaktów
Coroicamat
niezarejestrowany

Ja chleję kawę na umór, nie mam zamiaru z niej rezygnować na rzecz yerby. Z wypłukiwaniem magnezu to bzdura, bo przy dobrej diecie i piciu mineralnej wody nic się nie stanie, w każdym razie w moim wypadku pijąc ponad litr kawy dziennie od roku. Mate sobie wypiję jak mam nastrój. Kawusia jest pyszna, mate też, tak samo herbata Big Grin
26-08-2012 11:03
Rezik
Double Ace

/images/avatars/avatar-8692.png

Data Rejestracji: 11-10-2011

cytat:
Coroicamat napisał(a)
Z wypłukiwaniem magnezu to bzdura, bo przy dobrej diecie i piciu mineralnej wody nic się nie stanie

Troszkę sam sobie zaprzeczasz w tej wypowiedzi Wink , jednym słowem wypłukiwanie magnezu przez kawę jest faktem i tego nikt nie podważy bo tak po prostu jest, tyle że można to nadrabiać odpowiednio zbilansowaną dietą Smile

Pozdrawiam.

26-08-2012 11:07 Rezik jest offlineWyślij email do: RezikSzukaj postów użytkownika: RezikDodaj Rezik do Listy kontaktów
Coroicamat
niezarejestrowany

Zaplątałem się przepraszam Big Grin Chodziło mi o to, że ja nie odczuwam braków magnezu z powodu kawy.
26-08-2012 19:46
yerba w yapę yerba w yapę jest mężczyzną
Triple Ace

Data Rejestracji: 05-03-2013

cytat:
Coroicamat napisał(a)
Zaplątałem się przepraszam Big Grin Chodziło mi o to, że ja nie odczuwam braków magnezu z powodu kawy.

Na forum odchudzającym, na którym siedziała moja druga połówka siedzi kobitka, Polka, ale pracuje w Niemczech jako właśnie dieta-specjalistka.
Mówi o nowych poglądach jakie tam już wprowadza się w życie i zmienia się stare mity, które u nas jeszcze funkcjonują.... i PODOBNO kawa i wypłukiwanie magnezu to jeden z nich. Osobiście się nie zgadzam, bo choć piłem tylko rozpuszczalną to dotrwałem do owych objawów, które tam są mitem...

p/s inny mit to taki, że u nas cukrzykom co prawda ogranicza się spożywanie cukru - białej śmierci - ale wtyka im się owoce, pieczywo i inne produkty bogate w węglowodany (np owa fruktoza), które również powodują zażywanie insuliny... i tu podzielam zdanie.

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez yerba w yapę: 09-04-2013 18:38.

09-04-2013 18:37 yerba w yapę jest offlineWyślij email do: yerba w yapęSzukaj postów użytkownika: yerba w yapęDodaj yerba w yapę do Listy kontaktów
Strony (4): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » Yerba pogaduchy... » Dlaczego yerba jest lepsza niż kawa... ;-)

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: