Yerba Mate Forum » Gatunki » Cruz de Malta » Cruz de Malta Boldo Menta » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
Cruz de Malta Boldo Menta
Posts in this Thread Author Date
 Cruz de Malta Boldo Menta slipeusz 01-06-2011 10:39
 RE: Cruz de Malta Boldo Menta mazut 19-11-2012 13:33
 Polecam Ci te produkty Michal 01-06-2011 10:40
 RE: Cruz de Malta Boldo Menta Dominko 22-09-2013 13:03

Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
slipeusz slipeusz is a male
Newbie

Registration Date: 14-05-2011

Cruz de Malta Boldo Menta Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Pił ktoś tę Cruz de Malta ? Jakie są wasze wrażenia, opinie ? Ja się dopiero przymierzam do kupna.

01-06-2011 10:39 slipeusz is offlineSend an Email to slipeuszSearch for Posts by slipeuszAdd slipeusz to your Buddy List
mazut mazut is a male
Junior Member

Registration Date: 13-09-2012

RE: Cruz de Malta Boldo Menta Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

własnie siorbie. nawet nieźle wchodzi. jak skończe dam cynk
długo trwało to kończenie, ale przez ten czas zasypywałem juz ją kilka razy i wrazenie pozytywne. dobra jako przerywnik po klasykach w ciagu dnia.

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by mazut: 26-11-2012 11:23.

19-11-2012 13:33 mazut is offlineSend an Email to mazutSearch for Posts by mazutAdd mazut to your Buddy List
Michal
unregistered
Polecam Ci te produkty Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:
Kubek GU 56 Tylko: 20.10 zł

Zestaw startowy Kraus 02 Tylko: 80.00 zł

01-06-2011 10:40
Dominko
unregistered
Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Dla mnie bardzo dobry i specyficzny smak. Odskocznia od innych.
22-09-2013 13:03
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Gatunki » Cruz de Malta » Cruz de Malta Boldo Menta

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: