Yerba Mate Forum » Gatunki » Cruz de Malta » Cruz De Malta Despalada (sin palo - bez patyków /czerwona) » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Pages (8): « previous 1 2 [3] 4 5 next » ... last » Post New ThreadPost Reply
Cruz De Malta Despalada (sin palo - bez patyków /czerwona)
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
roofman roofman is a male
Junior Member

Registration Date: 21-11-2008

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Przemogłem się i kupiłem wreszcie argentynkę pełnowymiarową (znaczy 0,5kg a nie próbkę Big Grin ) - powiem że trochę tak na ślepo... bo wcześniej nie próbowałem. Jest dobra, inna niż paragwajki do których przywykłem. Trochę dymny posmak ale to inny "dym" niż w paragwajkach - zapewne inna obróbka samego ziela. Jakościowo - klasa. Zero pyłu (chyba że mi się tylko tak trafiło), dość grubo pocięte listki, ładnie pachnie Big Grin Zostaje na liście zakupowej na zmianę z paragwajkami Smile

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by roofman: 04-02-2009 09:24.

04-02-2009 09:24 roofman is offlineSend an Email to roofmanSearch for Posts by roofmanAdd roofman to your Buddy List
pawel pawel is a male
Viking

/images/avatars/avatar-1085.gif

Registration Date: 19-05-2008

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Baaardzo dobra yerba, po ponownym sprobowaniu jestem nia zachwycony, musze zamowic poczke bo niestety miałem tylko probkeSmile

17-02-2009 20:48 pawel is offlineSend an Email to pawelHomepage of pawelSearch for Posts by pawelAdd pawel to your Buddy List
szczyp_ior
Forum Ace

/images/avatars/avatar-1154.jpg

Registration Date: 04-12-2008

quote:
Dominbik napisał(a)
Dla mnie jedna z najlepszych szkoda tylko że max opakowanie które znalazłem to 0.5kg. .

naczytałem się że dobra i mocna, z resztą w białym opakowaniu mi bardzo smakuje, i jak kupić to porządnie dużą paczkę, a tu zonk bo tylko 0,5kg
19-02-2009 19:02 szczyp_ior is offlineSend an Email to szczyp_iorSearch for Posts by szczyp_iorAdd szczyp_ior to your Buddy List
pawel pawel is a male
Viking

Dzis nabyłem cała paczke ;DD ale bedzie pysznie...

20-02-2009 18:11 pawel is offlineSend an Email to pawelHomepage of pawelSearch for Posts by pawelAdd pawel to your Buddy List
Janu Janu is a male
Lord

/images/avatars/avatar-1234.gif

Registration Date: 05-09-2008

Nazywana czerwonym diabłem - moim zdaniem przeciętna czyli dobra i ma dobry PR.
20-02-2009 20:30 Janu is offlineSend an Email to JanuSearch for Posts by JanuAdd Janu to your Buddy List
Dżon Dżon is a male
Junior Member

/images/avatars/avatar-1160.jpg

Registration Date: 04-03-2009

Prawda to, że pobudza tak bardzo i jest tak intensywna, że aż kopie z serducho ? Tongue
07-03-2009 14:44 Dżon is offlineSend an Email to DżonSearch for Posts by DżonAdd Dżon to your Buddy List
Kim Kim is a female
Full Member

Registration Date: 10-01-2009

.

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by Kim: 07-07-2009 19:48.

07-03-2009 15:55 Kim is offlineSend an Email to KimSearch for Posts by KimAdd Kim to your Buddy List
Sham Sham is a male
Lord

/images/avatars/avatar-1342.jpg

Registration Date: 14-11-2008

Prawda... Big Grin

wyssać wszystkie soki życia.
By zgromić wszystko to,
co życiem nie jest
By nie odkryć tuż przed śmiercią,
że nie umiałem żyć."

H. D. Thoreau
07-03-2009 15:58 Sham is offlineSend an Email to ShamHomepage of ShamSearch for Posts by ShamAdd Sham to your Buddy List
Janu Janu is a male
Lord

/images/avatars/avatar-1234.gif

Registration Date: 05-09-2008

wg mnie NIE Big Grin
07-03-2009 16:14 Janu is offlineSend an Email to JanuSearch for Posts by JanuAdd Janu to your Buddy List
pawel pawel is a male
Viking

quote:
Dżon napisał(a)
Prawda to, że pobudza tak bardzo i jest tak intensywna, że aż kopie z serducho ? Tongue

prawda

07-03-2009 16:23 pawel is offlineSend an Email to pawelHomepage of pawelSearch for Posts by pawelAdd pawel to your Buddy List
Limonka Limonka is a female
Triple Ace

/images/avatars/avatar-1115.jpg

Registration Date: 07-12-2008

hehe nie prawda ze boli serducho, ale pobudza niemilosiernie Smile

La Mulata nr 26 i brasiella Happy )

Big Grin
07-03-2009 17:19 Limonka is offlineSend an Email to LimonkaSearch for Posts by LimonkaAdd Limonka to your Buddy List
zbyszek50 zbyszek50 is a male
Junior Member

Registration Date: 29-01-2009

quote:
Dżon napisał(a)

Zależy kogo.
Mnie pozytywnie silnie pobudza (niskociśnieniowiec).
Mój brat, po "przejściach" z sercem, stwierdził że dla niego zbyt mocna.
07-03-2009 23:56 zbyszek50 is offlineSend an Email to zbyszek50Search for Posts by zbyszek50Add zbyszek50 to your Buddy List
BigBadWollf
Newbie

Registration Date: 17-04-2008

muszę przyznać, że opiniami zdziwiony jestem..
kupiłem czerwoną Cruz jakieś dwa tygodnie temu, całkiem przypadkiem (nie było białej).
pani w sklepie, wyposażona w szczegółowy opis każdej marki i rodzaju odczytała mi listę dobroczynnych dla ducha i ciała substancji zawartych w tej, a na końcu rzuciła informację, że w przeciwieństwie do innych, podwyższających ("regulujących") ciśnienie, ta je obniża. do sprawy podszedłem z dystansem, jednak 0,5kg nabyłem.

zaraz po zalaniu doszedł mnie aromat inny niż spotykałem dotychczas przy yerbie (nie wiem czy to kwestia braku gałązek, czy jakiejś obróbki. wcześniej spożywałem tylko gałązkowe). całkiem inny okazał się też smak. całkiem inny i całkiem fajnySmile nie wiem jak go określić, na pewno odmienny i mocno przypadł mi do gustu. potwierdziły się też słowa pani ze sklepu na temat działania, przynajmniej w moim przypadku (dlatego dziwią mnie opinie typu "jedna z mocniejszych", "daje kopa"). ogólnie jestem yerbopodatny i po trzech kubeczkach "klasycznej" mate spać nie mogę długo, wbrew zapewnieniom o niezaburzalności senności, natomiast CdM despelada jeżlei chodzi o pobudzanie nie działa na mnie.. wcaleSmile Jest to jej wielkim plusem, bo mogę siorbać sobie teraz przez pół nocy, a drugie pół drzemać.
na pewno stanie się teraz częścią mojego stałego matemenu.

zaskoczony innością doznań zapytuje, czy podziela ktoś moje wrażenia??
12-04-2009 15:44 BigBadWollf is offlineSend an Email to BigBadWollfSearch for Posts by BigBadWollfAdd BigBadWollf to your Buddy List
klosek1990 klosek1990 is a male
Junior Member

/images/avatars/avatar-1247.jpg

Registration Date: 08-03-2009

quote:
BigBadWollf napisał(a)
zaskoczony innością doznań zapytuje, czy podziela ktoś moje wrażenia??

Mnie też nie pobudza.

Określenie "Czerwony Diabeł" jak najbardziej pasuje do jej smaku. Istotne jest to że ten smak ma coś w sobie z czym się do tej pory nie spotkałem. To najmocniejsza yerba jaką piłem. Gdyby działała tak jak smakuje to bym po niej z tydzień nie spał. Pijam ją raczej od święta.
20-04-2009 15:29 klosek1990 is offlineSend an Email to klosek1990Search for Posts by klosek1990Add klosek1990 to your Buddy List
<>Gringo<>
unregistered

Bardzo dobra Yerbka ma dobrego kopa, smaczek wyśmienity, powiem że jedna z najlepszych Yerb jaką piłem.
21-04-2009 21:31
Yerbnięty Yerbnięty is a male
Double Ace

/images/avatars/avatar-1259.jpg

Registration Date: 04-05-2009

CDM zdecydowanie najlepsza marka jednak zawsze robie sobie przerwę ok 2 tygodnie z innym gatunkiem najczęściej Pajarito lub La Rubia..
04-05-2009 14:01 Yerbnięty is offlineSend an Email to YerbniętySearch for Posts by YerbniętyAdd Yerbnięty to your Buddy List
Pazeus
Member

/images/avatars/avatar-636.jpg

Registration Date: 05-07-2008

Zdecydowanie najbardziej pobudzająca yerba. Na dłuższą metę trochę męczy, gdy chcesz po prostu podelektować się yerbą na spokojnie. Do takich momentów lepsze są smakoweSmile
16-06-2009 22:52 Pazeus is offlineSend an Email to PazeusSearch for Posts by PazeusAdd Pazeus to your Buddy List
kleciu kleciu is a male
Junior Member

Registration Date: 11-08-2009

Bardzo dobra yerba. Ten smak...bardzo symaptyczny, niespotykany jak dla mnie.
05-10-2009 11:40 kleciu is offlineSend an Email to kleciuSearch for Posts by kleciuAdd kleciu to your Buddy List
norbert norbert is a male
Viking

/images/avatars/avatar-1013.jpg

Registration Date: 08-02-2008

Co do mocy to trochę przereklamowana... znam mocniejsze, a smak? Jak innych..

05-10-2009 12:10 norbert is offlineSend an Email to norbertSearch for Posts by norbertAdd norbert to your Buddy List
perez
Junior Member

Registration Date: 25-11-2009

smakowo wole purahei ale pobudzenie owszem występuje
25-11-2009 13:43 perez is offlineSend an Email to perezSearch for Posts by perezAdd perez to your Buddy List
Pages (8): « previous 1 2 [3] 4 5 next » ... last » Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Gatunki » Cruz de Malta » Cruz De Malta Despalada (sin palo - bez patyków /czerwona)

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: