Yerba Mate Forum » Offtopic » Bezsenno뜻 » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Pages (4): [1] 2 3 next » ... last » Post New ThreadPost Reply
Bezsenno뜻
Posts in this Thread Author Date
 Bezsenno뜻 REDone 26-04-2012 09:12
 RE: Bezsenno뜻 Milkaa 29-11-2014 15:26
 RE: Bezsenno뜻 marta10 19-04-2017 11:03
 RE: Bezsenno뜻 renata66 14-06-2017 11:01
 RE: Bezsenno뜻 winkoR 22-08-2017 10:59
 Polecam Ci te produkty Michal 26-04-2012 09:13
 RE: Bezsenno뜻 kubitron 26-04-2012 13:52
 RE: Bezsenno뜻 grzegorz b 26-04-2012 16:09
 RE: Bezsenno뜻 saku 26-04-2012 16:55
 RE: Bezsenno뜻 REDone 26-04-2012 21:07
 RE: Bezsenno뜻 saku 26-04-2012 21:49
 RE: Bezsenno뜻 REDone 26-04-2012 22:16
 RE: Bezsenno뜻 saku 26-04-2012 22:22
 RE: Bezsenno뜻 sonyeric 26-04-2012 22:25
 RE: Bezsenno뜻 saku 26-04-2012 22:28
 RE: Bezsenno뜻 sonyeric 26-04-2012 22:59
 RE: Bezsenno뜻 saku 27-04-2012 00:36
 RE: Bezsenno뜻 LeJarkoff 27-04-2012 11:16
 RE: Bezsenno뜻 Henny 31-07-2012 14:03
 RE: Bezsenno뜻 michal.b 03-08-2012 19:48
Next Page »

Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
REDone
unregistered
Bezsenno뜻 Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Od oko쿽 1,5 roku mam powa퓆e k쿽poty ze spanie i zasypianiem. Zdarza mi si, 풽 k쿪d켧 si spa ko쿽 p車nocy zasypiam dopiero po 3-4 godzinach, a rano musz wsta do pracy. przez wikszo뜻 dnia chodz nieprzytomny. Co z tym zrobi, jak sobie poradzi z takim stanem?
26-04-2012 09:12
Milkaa
Newbie

Registration Date: 29-11-2014

RE: Bezsenno뜻 Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Z bezsenno턢i mczy쿪m si bardzo d퀅go, fakt herbata nieco mi pomaga쿪 ale nie na d퀅퓋z met. W kocu zdecydowa쿪m si na zakup forsen forte i dziki niemu 턯i jak niemowl po 30 minutach od po쿸nicia tabletki. Obecnie staram si unika w miar mo퓄iwo턢i stresuj켧ych sytuacji, zdrowiej si od퓓wiam, w razie potrzeby sigam po pigu쿸 . Powoli organizm mi si normuje i bior j coraz rzadziej, ale przede wszystkim mam 턻ietny humor.
29-11-2014 15:26 Milkaa is offlineSend an Email to MilkaaSearch for Posts by MilkaaAdd Milkaa to your Buddy List
marta10
Newbie

Registration Date: 19-04-2017

RE: Bezsenno뜻 Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

nie przespij jednej nocy to zasniesz automatycznie- i kup tabletki ziolowe deprim je sie po 2 sztuki sa w kazdej aptece

19-04-2017 11:03 marta10 is offlineSend an Email to marta10Search for Posts by marta10Add marta10 to your Buddy List
renata66 renata66 is a male
Newbie

Registration Date: 14-06-2017
Sk켨: sopot

kup sobie tabletki ziolowe i po klopocie . Szczeglnie jak jedziesz gdzie na wakacje. Ja by쿮m 퓓wiec nocleg i musz przyzna 풽 bez tabletek nasennych bym tam nie prze퓓 .

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by renata66: 03-07-2017 12:02.

14-06-2017 11:01 renata66 is offlineSend an Email to renata66Search for Posts by renata66Add renata66 to your Buddy List
winkoR
Newbie

Registration Date: 22-08-2017

dlatego najlepiej przed snem poczytac ksiazke i wypic jakies ziola nasenne, albo po prostu popracowa troch, zaj길 si czym jak sprz켾anie mieszkania bo praca jak zawsze wp퀉wa najlepiej na nas i potem po prostu pada si z si do snu.

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by winkoR: 23-08-2017 12:54.

22-08-2017 10:59 winkoR is offlineSend an Email to winkoRSearch for Posts by winkoRAdd winkoR to your Buddy List
Michal
unregistered
Polecam Ci te produkty Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

No c璨, w takiej sytuacji pozostaje mi poleci Ci produkty, ktre tylko dzi s w promocji:

26-04-2012 09:13
kubitron kubitron is a male
Viking

/images/avatars/avatar-2506.jpg

Registration Date: 04-07-2010

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

I뜻 do lekarza?

26-04-2012 13:52 kubitron is offlineSend an Email to kubitronHomepage of kubitronSearch for Posts by kubitronAdd kubitron to your Buddy List
grzegorz b grzegorz b is a male
Forum Ace

/images/avatars/avatar-13042.jpg

Registration Date: 23-02-2012
Sk켨: G.쫖켽k

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Yerbe pijesz?

26-04-2012 16:09 grzegorz b is offlineSend an Email to grzegorz bHomepage of grzegorz bSearch for Posts by grzegorz bAdd grzegorz b to your Buddy List
saku saku is a male
Lord

/images/avatars/avatar-1508.jpeg

Registration Date: 22-02-2009
Sk켨: UK

W pierwszej kolejno턢i zastanw si czy bezsenno ma pod쿽풽 zdrowotne czy psychiczne. 칪jesz w ci켫퀉m stresie, jeste poddenerwowany? Masz mcz켧 i stresuj켧 prac powoduj켧 풽 masz ci켫쿮 uczucie bycia pod presj? Te rzeczy mog powodowa zaburzenia snu na tle psychicznym. Wszelkie choroby zdrowotne rnie wywo퀅j bezsenno뜻. Przejd si najpierw do lekarza rodzinnego, zobacz czy w czym pomo풽. Je턫i to nic nie da to warto pomy턫e nad psychologiem.

Kontakt Skype STRA츽IKA FORUM- saku_sk

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by saku: 26-04-2012 16:55.

26-04-2012 16:55 saku is offlineSearch for Posts by sakuAdd saku to your Buddy List
REDone
unregistered

By쿮m u lekarza POZ zapisa mi tabletki zio쿽we - dzia쿪퀉 dwa dni, mo풽 jakbym zjad opakowanie ze s쿽ikiem w낢cznie to by pomog쿽.
칪cie rzeczywi턢ie mam do뜻 stresuj켧e - jestem przedstawicielem handlowym, a rynek bardzo szybko wype쿻ia si najr璨niejszymi firmami z tego sektora i czasem mam problemy z wyrobieniem normy.
@Grzegorzu yerb pij, 퓇na mnie namwi쿪 mimo, 풽 pierwszy raz jak zobaczy쿮m jej mieszank my턫a쿮m, 풽 nazbiera쿪 siana na 낢ce.
26-04-2012 21:07
saku saku is a male
Lord

칪cie rzeczywi턢ie mam do뜻 stresuj켧e - jestem przedstawicielem handlowym, a rynek bardzo szybko wype쿻ia si najr璨niejszymi firmami z tego sektora i czasem mam problemy z wyrobieniem normy.
W takim razie probonuj wybra si do psychologa. Podobno niektrym ludziom bardzo pomaga. Od siebie proponuj rwnie czytanie Pisma 쫤itego Nowego Testamentu je턫i jeste wierz켧y. Nie chc wyj뜻 na fanatyka ale wbrew pozorom P przy odpowiednim podej턢iu mo풽 naprawd bardzo pomc. Pro턢ie, a bdzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie(...) Wink Pozdrawiam i 퓓cz powrotu do dobrej formy psychicznej.

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by saku: 26-04-2012 21:52.

26-04-2012 21:49 saku is offlineSearch for Posts by sakuAdd saku to your Buddy List
REDone
unregistered

Rozmawia쿮m z psychologiem - zaproponowa 2 rozwi콄ania
1) seri sesji psychoterapii - to niestety nie dzia쿪 w systemie NFZ;
2) wizyt u psychiatry - zapisa쿮m si - na najbli퓋zy dostpny termin jest w pa펋zierniku, jak mi nie przejdzie to pjd.
Co do P - to czytam, szczeglnie 쫤. Paw쿪 - to daje mi bardzo du퓇 spokoju, ale zasn길 niestety nie pozwala.
26-04-2012 22:16
saku saku is a male
Lord

(...)wizyt u psychiatry - zapisa쿮m si - na najbli퓋zy dostpny termin jest w pa펋zierniku, jak mi nie przejdzie to pjd.
Shocked A ja my턫a쿮m 풽 to brytyjski system zdrowotny szwankuje bo ka엽 d퀅go czeka na wizyty. Sprbuj pi du퓇 herbatek z g쿽gu. Ewentualnie zainwestuj w tabletki z tego zio쿪. No i melisa przed snem. 칪cz wytrwa쿽턢i i spokoju ducha. G쿽wa do gry!

26-04-2012 22:22 saku is offlineSearch for Posts by sakuAdd saku to your Buddy List
sonyeric
unregistered

quote:
Podobno niektrym ludziom bardzo pomaga. Od siebie proponuj rwnie czytanie Pisma 쫤itego Nowego Testamentu je턫i jeste wierz켧y. Nie chc wyj뜻 na fanatyka ale wbrew pozorom P przy odpowiednim podej턢iu mo풽 naprawd bardzo pomc. Pro턢ie, a bdzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie

We i puknij si w czo쿽 Smile
26-04-2012 22:25
saku saku is a male
Lord

We i puknij si w czo쿽 Smile
Pokj z Tob bracie. Napisa쿮, skarci쿮- mog spa spokojnie. sonyeric nie czepiaj켧y si nieby쿫y sonyeric'ikiem. Trzymaj form! Ale nie martw si, pomodl si za Ciebie. Big Grin

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by saku: 26-04-2012 22:28.

26-04-2012 22:28 saku is offlineSearch for Posts by sakuAdd saku to your Buddy List
sonyeric
unregistered

Oj przepraszam.
Nie wiedzia쿮m 풽 jeste angolskim kaznodziej. Smile

REDone

quote:
k쿪d켧 si spa ko쿽 p車nocy zasypiam dopiero po 3-4 godzinach,

Prosta rada dla tego go턢ia.
Po퀅 si spa o 20-stej za턭iesz po3-4 godzinach tj.ok p車nocy i wy턯isz si do rana.
Proste Smile
26-04-2012 22:59
saku saku is a male
Lord

Nie wiedzia쿮m 풽 jeste angolskim kaznodziej. Smile
No widzisz jakie to 퓓cie potrafi by zaskakuj켧e bracieBig Grin

27-04-2012 00:36 saku is offlineSearch for Posts by sakuAdd saku to your Buddy List
LeJarkoff
Lord

/images/avatars/avatar-2385.jpg

Registration Date: 26-06-2011
Sk켨: Dantiscum - miasto ktrego pono nie ma...

Na jakie dwie godziny przed pj턢iem spa sprbuj si "wygasi" - 풹dnej telewizji, nie jedz, wypij co najwy풽j ch쿽dn herbatk z melis, przed samym po쿽풽niem szklank przegotowanej letniej wody, poczytaj ksi굻k...powinno pomc Wink

ps. no chyba 풽 ksi굻ka ci wci켫nie i bdziesz czyta do rana...ale wtedy to przynajmniej noc zarwana z jakim po퓓tkiem jest Wink

Przestpca , alkoholik - Polak katolik!!!"
27-04-2012 11:16 LeJarkoff is offlineSend an Email to LeJarkoffSearch for Posts by LeJarkoffAdd LeJarkoff to your Buddy List
Henny
unregistered

Wszystko pieknie, ale mo풽 powiniene skonsultowa si ze specjalist?
31-07-2012 14:03
michal.b michal.b is a male
Member

Registration Date: 02-01-2008
Sk켨: Warszawa

Skr唯 gibona i zjedz troch wglowodanw. Pakiet na sen. Smile

03-08-2012 19:48 michal.b is offlineSend an Email to michal.bSearch for Posts by michal.bAdd michal.b to your Buddy List
Pages (4): [1] 2 3 next » ... last » Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Offtopic » Bezsenno뜻

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: