Yerba Mate Forum » Offtopic » Tabaka - pogaduchy :) » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Pages (3): [1] 2 3 next » Post New ThreadPost Reply
Tabaka - pogaduchy :)
Posts in this Thread Author Date
 Tabaka - pogaduchy :) szym 14-06-2012 21:49
 RE: Tabaka - pogaduchy :) sonyeric 15-06-2012 23:21
 RE: Tabaka - pogaduchy :) SteniA74 17-10-2017 10:17
 Polecam Ci te produkty Michal 14-06-2012 21:50
 RE: Tabaka - pogaduchy :) Coroicamat 14-06-2012 22:01
 RE: Tabaka - pogaduchy :) szym 14-06-2012 22:03
 RE: Tabaka - pogaduchy :) Szczeżuja 15-06-2012 09:11
 RE: Tabaka - pogaduchy :) Cyntel 16-06-2012 20:03
 RE: Tabaka - pogaduchy :) szym 23-06-2012 16:30
 RE: Tabaka - pogaduchy :) Cyntel 23-06-2012 16:46
 RE: Tabaka - pogaduchy :) szym 23-06-2012 16:50
 RE: Tabaka - pogaduchy :) Ufol 31-07-2012 22:35
 RE: Tabaka - pogaduchy :) kmilo 10-08-2012 08:47
 RE: Tabaka - pogaduchy :) sonyeric 10-08-2012 23:45
 RE: Tabaka - pogaduchy :) LeJarkoff 11-08-2012 09:33
 RE: Tabaka - pogaduchy :) kmilo 11-08-2012 12:38
 RE: Tabaka - pogaduchy :) Ufol 11-08-2012 23:29
 RE: Tabaka - pogaduchy :) kmilo 12-08-2012 00:02
 RE: Tabaka - pogaduchy :) Neutrino 05-08-2012 00:46
 RE: Tabaka - pogaduchy :) Ufol 09-08-2012 23:17
Next Page »

Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
szym
Junior Member

Registration Date: 03-06-2012

Big Grin Tabaka - pogaduchy :) Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Witam, witam!

Zażywaliście może to cudowne zmielone ziele? jakie odczucia?

Co macie już za sobą, co chcielibyście spróbować?

Ja raczej lubuje w tradycyjnych, mentolówkach oraz mocniejszych.

President, Gawcio, Red Bull przede wszystkim, gletscher prise, ozonki itp...
Nieprzepadam za kwiatowymi, które duszą ...

Chciałbym popróbować zagranicznych, bo do tej pory dostawy z Anglii były od czasu do czasu ;]

14-06-2012 21:49 szym is offlineSend an Email to szymSearch for Posts by szymAdd szym to your Buddy List
sonyeric
unregistered
RE: Tabaka - pogaduchy :) Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

quote:
szym napisał(a)
Witam, witam!

Zażywaliście może to cudowne zmielone ziele? jakie odczucia?

Co macie już za sobą, co chcielibyście spróbować?

Ja raczej lubuje w tradycyjnych, mentolówkach oraz mocniejszych.

President, Gawcio, Red Bull przede wszystkim, gletscher prise, ozonki itp...
Nieprzepadam za kwiatowymi, które duszą ...

Chciałbym popróbować zagranicznych, bo do tej pory dostawy z Anglii były od czasu do czasu ;]

Znasz takie przysłowie?

Ciemny jak tabaka w rogu?
15-06-2012 23:21
SteniA74
Newbie

Registration Date: 17-10-2017

RE: Tabaka - pogaduchy :) Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

tabake robie sam z tytoniu do skretowe i dodaje odrobine miiety,calosc miele w mlynku do kawy
______
Lakiernik http://auto-fit.eu i blacharz.

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by SteniA74: 19-10-2017 10:55.

17-10-2017 10:17 SteniA74 is offlineSend an Email to SteniA74Search for Posts by SteniA74Add SteniA74 to your Buddy List
Michal
unregistered
Big Grin Polecam Ci te produkty Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:

Zestaw DOUBLE ENERGY Tylko: 45.00 zł

14-06-2012 21:50
Coroicamat
unregistered
Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Ja miałem swoją długą przygodę z tabaką, ale już nie wciągam ;] Zniszczyło mi śluzówkę nosa niestety i do teraz mam jakby "katar" którego nie mogę się pozbyć. Swoją drogą fajnie było. Od gówniarza zaczynałem ;]
14-06-2012 22:01
szym
Junior Member

Thread Starter Thread Started by szym
Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

właśnie czegoś ostatnio na suchą śluzówkę szukałem, wiesz, czy preparaty z aptek coś dają? jakieś psikacze nieuzależniające? ;]

14-06-2012 22:03 szym is offlineSend an Email to szymSearch for Posts by szymAdd szym to your Buddy List
Szczeżuja Szczeżuja is a female
Member

/images/avatars/avatar-2112.jpeg

Registration Date: 06-04-2011

Mózg wyjadają. Kolego, jeśli chcesz brać jakiś specyfik na nawilżanie śluzówki, która suszysz potem tabaką to coś jest nie tak. Nie tędy droga.

15-06-2012 09:11 Szczeżuja is offlineSend an Email to SzczeżujaHomepage of SzczeżujaSearch for Posts by SzczeżujaAdd Szczeżuja to your Buddy List
Cyntel Cyntel is a male
Full Member

/images/avatars/avatar-2147.jpg

Registration Date: 06-06-2011

Mi zdarza się czasem przytabaczyć ale to naprawdę okazyjnie, zazwyczaj jak jest to konieczne np. przy katarze albo jak potrzebuję lekkiego orzeźwienia.
Od roku mam puszeczkę Willson Medicated - genialna ! Poza tym około 2 lat mam już puszeczkę Wilson's of sharrow mentolową któraś z tych mocniejszych - sucha i stosunkowo grubo mielona. Do tego jeszcze od około roku mam cynamonową Wilsons of sharrow. Jest cholernie zmielona, prawie jak cynamon. Nie wiem tylko skąd nazwa, bo cynamonu tam najmniej czuć, ale ma przyjemny korzenny, ziołowy aromat.
Mam gdzieś jeszcze końcówkę wiśniowej Ozony chyba sprzed 2 lat z której ulotnił się zapach mentolu i o dziwo jest genialna !
Poza tym niuchałem malinową ozonę - też bardzo fajna i pomarańczową - nie narzekałem. Redbulle i te inne jabole też próbowałem ale średnio - redbull mi kamforą wali.
Kolega ma tego dużo dlatego trochę popróbowałem ale te które mam to jak na razie moje faworytki.
Miałem okazję spróbować prawdziwego magneta - upierd**a głowę ! nie dla mnie, za mocna.
Gawith hoggarth krótko trzymają aromat po wyciagnięciu.

Miałem też tą beztytoniową, białą nibytabakę ale oddałem ją, bo po pierwsze aromat słaby i sztuczny. Zostawia nieprzyjemny osad w nosie. Więcej jej zjadłem niż wciągnąłem a smakowała i pachniała jak guma Winterfresh której nie lubię.

Waniliowy Chapman - ciemny jakby czekoladę zmielili, mokry, pewnie w jakimś syropie maczany - średnio ciekawy aromat wanilii i nawet po najmniejszej szczypcie spływa do gardła co smakuje tragicznie i szczypie. Nie polecam.

Trochę tego popróbowałem ale większości maksymalnie po 5 razy bo mi nie podeszły. Jedynie te które mam mi odpowiadają i to bardzo sporadycznie używam.
16-06-2012 20:03 Cyntel is offlineSend an Email to CyntelSearch for Posts by CyntelAdd Cyntel to your Buddy List
szym
Junior Member

Panie Szczezuja - daruj pan sobie...

Sonyeric - tak Smile lepsze: Chłop, co nie zażywa, baba się nazywa ;]

...mi za to truskawka nie smakuje, akurat paula gotarda probowalem...
Poszla mentol z olejem kolumbijskim dobra, ale od czasu do czasu mi podchodzi : )

probowal ktos kaszubskiej np:
http://allegro.pl/tabaka-regionalna-z-ka...2420459772.html

albo krolewskiej:
http://allegro.pl/tabaka-krolewska-konig...2421249779.html
?

23-06-2012 16:30 szym is offlineSend an Email to szymSearch for Posts by szymAdd szym to your Buddy List
Cyntel Cyntel is a male
Full Member

/images/avatars/avatar-2147.jpg

Registration Date: 06-06-2011

Ta próbowali, taka sobie.
Jeszcze mi się przypomniało: kolega miał taką w identycznym dozowniku jak duży redbull, ale miała logo Bayernu Monachium - niby cytrusowa ale ja tam nic nie czułem.

Gawith Apricot - bardzo przyjemna - czuć fajny mentol, a później długo utrzymujący się aromat moreli. Zdecydowanie lepsza w tym przedziale cenowym od Red Bulla moim zdaniem.
23-06-2012 16:46 Cyntel is offlineSend an Email to CyntelSearch for Posts by CyntelAdd Cyntel to your Buddy List
szym
Junior Member

Tak, Gawit dobra, ale czasem mam wrazenie ze szybko traci 'smak', ostatnio zastapilem ja RedBullem i Presidentem.

Szukam teraz angielskiej jakiejs mocno mentolowej i jakiejs owocowki orzezwiajacej ;]

23-06-2012 16:50 szym is offlineSend an Email to szymSearch for Posts by szymAdd szym to your Buddy List
Ufol Ufol is a male
Member

Registration Date: 14-07-2012

Czy jest wśród nas jakiś doświadczony tabaczarz? Szukam wiedzy praktycznej o tej używce, nigdy jej nie próbowałem, dlatego szukam porady kogoś znającego temat.
31-07-2012 22:35 Ufol is offlineSend an Email to UfolHomepage of UfolSearch for Posts by UfolAdd Ufol to your Buddy List
kmilo kmilo is a male
Full Member

/images/avatars/avatar-2173.jpg

Registration Date: 28-07-2011

Chętnie pomogę, powiedz tylko - co chcesz wiedzieć : ) ?

Rzekł mądry, żeby nie był w odpowiedzi dłużny:
"Wiesz, dlaczego dzwon głośny? Bo wewnątrz jest próżny
10-08-2012 08:47 kmilo is offlineSend an Email to kmiloSearch for Posts by kmiloAdd kmilo to your Buddy List
sonyeric
unregistered

Ja się pytam ?
PO CO WAM TO?
10-08-2012 23:45
LeJarkoff
Lord

/images/avatars/avatar-2385.jpg

Registration Date: 26-06-2011

quote:
sonyeric napisał(a)
Ja się pytam ?
PO CO WAM TO?
- bo lubią? bo taka u nich tradycja? bo mają chęć na to? Tongue

Przestępca , alkoholik - Polak katolik!!!"
11-08-2012 09:33 LeJarkoff is offlineSend an Email to LeJarkoffSearch for Posts by LeJarkoffAdd LeJarkoff to your Buddy List
kmilo kmilo is a male
Full Member

quote:
LeJarkoff napisał(a)
quote:
sonyeric napisał(a)
Ja się pytam ?
PO CO WAM TO?
- bo lubią? bo taka u nich tradycja? bo mają chęć na to? Tongue

Dzięki, że oszczędziłeś mi odpowiedzi, chociaż miałem ochotę zostawić to bez komentarza Wink

Tak naprawdę z tego samego powodu, dla którego pijesz Yerbę, Zbierasz znaczki czy pijesz zimne piwko wieczorem. Pobudek jest wiele, ciężko wyjaśnić jednym zdaniem, jeśli chodzi o mnie ciekawi mnie tradycja tabaki, ponadto samo zażywanie (z umiarem) jest bardzo przyjemne, chodzi o zapach Smile , pomaga na katar, i poprawia niekiedy samopoczucie, gdy w środku miasta cuchnącego spalinami czujesz zapach lasu lub mięty.

11-08-2012 12:38 kmilo is offlineSend an Email to kmiloSearch for Posts by kmiloAdd kmilo to your Buddy List
Ufol Ufol is a male
Member

quote:
kmilo napisał(a)
Chętnie pomogę, powiedz tylko - co chcesz wiedzieć : ) ?

Chciałbym wiedzieć, w którym sklepie internetowym najlepiej kupować tabakę. Jedni polecają fajkowo.pl, inni taganzę a ty, gdzie się zaopatrujesz?
11-08-2012 23:29 Ufol is offlineSend an Email to UfolHomepage of UfolSearch for Posts by UfolAdd Ufol to your Buddy List
kmilo kmilo is a male
Full Member

Szczerze - robię tak:

1.Wchodzę tu:
Ranking Tabak top25 snuff

2. Wybieram tabakę którą chciałbym spróbować, z reguły kilka żeby wysyłka nie wyniosła mnie więcej od samego towaru Smile

3. Sprawdzam ceny na Allegro i znajduję najtańsze warianty.

Na Allegro, masz mieszane propozycje z różnych sklepów, o samych sklepach nic nie mogę powiedzieć, być może warto jeśli udzielają rabatów czy promocji dla swoich użytkowników, jednak się w to nei bawiłem : )

12-08-2012 00:02 kmilo is offlineSend an Email to kmiloSearch for Posts by kmiloAdd kmilo to your Buddy List
Neutrino Neutrino is a male
Newbie

Registration Date: 01-08-2012

W sumie nie mam dużych doświadczeń z tabaką, ale może wypowiem się o tych znanych mi Wink

Red Bull - mocny, ale walorów jako takich smakowych on nie ma. Dużo mentolu i nic więcej. Moim zdaniem nie warty uwagi.

Ozona Cherry - łagodna, aromatyczna i miłe uczucie w nosku tworzy Wink

Grawith Apricot Snuff - mam pudełko w domu, które od czasu do czasu otwieram by poczuć ten fajny morelowy aromat. Po zażyciu utrzymuje się delikatny aromat mmmm...

Oczywiście jest to subiektywna opinia, więc nie koniecznie musicie się z tym zgadzać.

Ale tabaka smakuje mi tylko w towarzystwie, wtedy zabawniej i w ogóle. Zabawnie jest jeszcze wtedy gdy to zaczyna do gardełka płynąć... Raz w życiu miałem pewną sytuację ze znajomymi, gdzie lekko przesadziłem i niedobrze mi było przez dobre parę godzin. Od tamtego czasu jakoś rzadziej używam Wink

Pozdrawiam
Neutrino

This post has been edited 2 time(s), it was last edited by Neutrino: 05-08-2012 00:52.

05-08-2012 00:46 Neutrino is offlineSend an Email to NeutrinoHomepage of NeutrinoSearch for Posts by NeutrinoAdd Neutrino to your Buddy List
Ufol Ufol is a male
Member

W którym sklepie internetowym najlepiej robić zakupy? Najbardziej zainteresowała mnie ta wiśniowa.
09-08-2012 23:17 Ufol is offlineSend an Email to UfolHomepage of UfolSearch for Posts by UfolAdd Ufol to your Buddy List
Pages (3): [1] 2 3 next » Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Offtopic » Tabaka - pogaduchy :)

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: