Yerba Mate Forum » Offtopic » Sposób na SmartTV » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Sposób na SmartTV
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
NowyYerbacz
Newbie

Data Rejestracji: 20-09-2012

Sposób na SmartTV Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ostatnio spotkałem się z ciekawym urządzeniem opartym na Androidzie - mianowicie Andrino. To urządzenie typu set-top box. Jego główne funkcje to odtwarzanie sygnału DVB-T i IPTV. Wszystko opiera się na Androidzie, więc możemy sobie uruchamiać także różne aplikacje(te same, które znamy z telefonów i tabletów na Androidzie). Do wszystkiego jest dołączony pilot żyroskopowy, więc można sobie pograć w jakieś gierki. Dla użytkowników jest przewidziany dostęp do plaformy VOD - obecnie w ofercie jest ponad 500 różnych tytułów, wszystko za darmo Smile . W sumie niezły pomysł, jak ktoś ma starszą plazmę/LCD, żeby sobie zrobić SmartTV.

Więcej informacji : http://www.andrinoplay.pl/
http://www.dobreprogramy.pl/Andrino-przy...,Lab,31307.html
03-02-2013 15:48 NowyYerbacz jest offlineWyślij email do: NowyYerbaczSzukaj postów użytkownika: NowyYerbaczDodaj NowyYerbacz do Listy kontaktów
Michal
niezarejestrowany
Polecam Ci te produkty Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:
Kubek Biały Tylko: 3.90 zł

03-02-2013 15:48
kladacy_na_mate kladacy_na_mate jest mężczyzną
Lord

/images/avatars/avatar-1801.png

Data Rejestracji: 26-05-2009

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czytałem już o tym :-)

Natomiast ciekawe urządzenie podobnego typu to GameStick. Podłączamy urządzenie wielkości pendrive-a do telewizora przez HDMI i mamy konsolę (w zestawie jest pad). Jest też wsparcie dla XBMC (centrum multimedialne) i innych androidowych rzeczy. Ta konsola ma pojawić się w kwietniu tego roku.

PS Jest jeszcze OUYA, Raspberry PI... :-)

03-02-2013 16:03 kladacy_na_mate jest offlineWyślij email do: kladacy_na_mateSzukaj postów użytkownika: kladacy_na_mateDodaj kladacy_na_mate do Listy kontaktów
wiechu123
Newbie

Data Rejestracji: 15-04-2014

RE: Sposób na SmartTV Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ile kosztuje taki telewizor?
17-04-2014 22:38 wiechu123 jest offlineWyślij email do: wiechu123Strona domowa wiechu123Szukaj postów użytkownika: wiechu123Dodaj wiechu123 do Listy kontaktów
marti80
Newbie

Data Rejestracji: 03-07-2014

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja tam mam telewizor bez bajerów, telewizję naziemną mi odbiera za pomocą anteny. Big Grin tv włączam mniej więcej na godzinę w tygodniu, bo nie mam czasu. ;d
03-07-2014 10:37 marti80 jest offlineWyślij email do: marti80Strona domowa marti80Szukaj postów użytkownika: marti80Dodaj marti80 do Listy kontaktów
Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » Offtopic » Sposób na SmartTV

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: