Yerba Mate Forum » Offtopic » Sposób na SmartTV » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
Sposób na SmartTV
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
NowyYerbacz
Newbie

Registration Date: 20-09-2012

Sposób na SmartTV Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Ostatnio spotkałem się z ciekawym urządzeniem opartym na Androidzie - mianowicie Andrino. To urządzenie typu set-top box. Jego główne funkcje to odtwarzanie sygnału DVB-T i IPTV. Wszystko opiera się na Androidzie, więc możemy sobie uruchamiać także różne aplikacje(te same, które znamy z telefonów i tabletów na Androidzie). Do wszystkiego jest dołączony pilot żyroskopowy, więc można sobie pograć w jakieś gierki. Dla użytkowników jest przewidziany dostęp do plaformy VOD - obecnie w ofercie jest ponad 500 różnych tytułów, wszystko za darmo Smile . W sumie niezły pomysł, jak ktoś ma starszą plazmę/LCD, żeby sobie zrobić SmartTV.

Więcej informacji : http://www.andrinoplay.pl/
http://www.dobreprogramy.pl/Andrino-przy...,Lab,31307.html
03-02-2013 15:48 NowyYerbacz is offlineSend an Email to NowyYerbaczSearch for Posts by NowyYerbaczAdd NowyYerbacz to your Buddy List
Michal
unregistered
Polecam Ci te produkty Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:
Kubek Biały Tylko: 3.90 zł

03-02-2013 15:48
kladacy_na_mate kladacy_na_mate is a male
Lord

/images/avatars/avatar-1801.png

Registration Date: 26-05-2009

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Czytałem już o tym :-)

Natomiast ciekawe urządzenie podobnego typu to GameStick. Podłączamy urządzenie wielkości pendrive-a do telewizora przez HDMI i mamy konsolę (w zestawie jest pad). Jest też wsparcie dla XBMC (centrum multimedialne) i innych androidowych rzeczy. Ta konsola ma pojawić się w kwietniu tego roku.

PS Jest jeszcze OUYA, Raspberry PI... :-)

03-02-2013 16:03 kladacy_na_mate is offlineSend an Email to kladacy_na_mateSearch for Posts by kladacy_na_mateAdd kladacy_na_mate to your Buddy List
wiechu123
Newbie

Registration Date: 15-04-2014

RE: Sposób na SmartTV Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

ile kosztuje taki telewizor?
17-04-2014 22:38 wiechu123 is offlineSend an Email to wiechu123Homepage of wiechu123Search for Posts by wiechu123Add wiechu123 to your Buddy List
marti80
Newbie

Registration Date: 03-07-2014

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

A ja tam mam telewizor bez bajerów, telewizję naziemną mi odbiera za pomocą anteny. Big Grin tv włączam mniej więcej na godzinę w tygodniu, bo nie mam czasu. ;d
03-07-2014 10:37 marti80 is offlineSend an Email to marti80Homepage of marti80Search for Posts by marti80Add marti80 to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Offtopic » Sposób na SmartTV

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: