Yerba Mate Forum » Yerba-eksperymenty :-) » kosmicznie :) » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Pages (2): « previous 1 [2] Post New ThreadPost Reply
kosmicznie :)
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
Yogi
Newbie

Registration Date: 28-07-2007

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

co to anyz? <wstydnis> Confused
28-07-2007 17:54 Yogi is offlineSend an Email to YogiSearch for Posts by YogiAdd Yogi to your Buddy List
Fosfolipid Fosfolipid is a male
Niebieskogwiazdkowiec

/images/avatars/avatar-20709.jpg

Registration Date: 14-07-2007

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

http://pl.wikipedia.org/wiki/Anyż_gwiazdkowy
To nie powinno boleć. Jak się kliknie też nie boli, ale niektórzy mają podniesione ciśnienie tętnicze. Ci, którzy czytają ze zrozumieniem wiedzą, że mate nie ma takiego działania.

A jeśli brakuje Ci yerby, kliknij tu.
28-07-2007 22:19 Fosfolipid is offlineSend an Email to FosfolipidHomepage of FosfolipidSearch for Posts by FosfolipidAdd Fosfolipid to your Buddy List
feriste
Newbie

Registration Date: 15-07-2007

Thread Starter Thread Started by feriste

quote:
basmen napisał(a)
a w jakich proporcjach?

w zaleznosci od upodoban, ja zawsze probuje i czesto dodaje tyle ile akurat mi sie "sypnie" Smile

pare dni temu pilam yerbe z mieta i kwiatami hibiskusa.. mrauuuuuuuu
12-08-2007 21:46 feriste is offlineSend an Email to feristeSearch for Posts by feristeAdd feriste to your Buddy List
kamson kamson is a male
The Godfather

/images/avatars/avatar-402.gif

Registration Date: 27-06-2007

ja dopiero 'zaczynam' picie yerba mate , wypiłem ok 2-3kg dopiero poznaje smaki ale z każdym zalaniem jest coraz ciekawiej ;P

quote:
pare dni temu pilam yerbe z mieta i kwiatami hibiskusa.. mrauuuuuuuu

a może dokładniej , jak to przygotować ?:>

12-08-2007 22:04 kamson is offlineSend an Email to kamsonSearch for Posts by kamsonAdd kamson to your Buddy List
Niebieskogwiazdkowiec

Ja zwykle zaparzam hibiskusa i zalewam takim naparem mate (z cynamonem genialna sprawa).

Można w sumie też wsypać razem z suszem, ale wtedy na początku yerba zagłuszy hibiskusa, a potem hibiskus straci "moc" i mimo słabszego smaku mate - dalej go czuć nie będzie.

13-08-2007 00:20 Fosfolipid is offlineSend an Email to FosfolipidHomepage of FosfolipidSearch for Posts by FosfolipidAdd Fosfolipid to your Buddy List
lmprysted
unregistered

Skacząc po flickr,spotkałem sie z:
,-materką zrobioną z kokosa
,-mieszaniem yerby z senchom.
Ale to jednostkowe przypadki. Confused
27-08-2007 23:10
emi
Member

Registration Date: 06-10-2007

kiedys znajomi, ktorzy wloczyli sie troche po chinach i ogolnie azji poludniowej opowiadali jak w jednej z 'restauracji' w chinach zaproponowano im cos a la pierogi - cienkie ciasto, tyle ze wypelnione fusami po zielonej herbacie (jakos przyprawione pewnie, a uzywane jak sadze ze 3 razy Wink ostatecznie sie nie zdcydowali na ten typ pieroga, wiec nie mogli okreslic czy to mogloby byc dobre Wink

ale - mozna w ramach wlasnej tworczosci yerbowej zrobic cos takiego jak pierogi z mate (i tutaj ten czosnek mi o wiele bardziej pasuje Wink albo jakies nalesniki z fusami po yerbie.
ja to planuje od jakis 2 lat - odkad uslyszalam o tych 'pierogach' od znajomych, ale nie mam za bardzo czasu zeby gotowac i najpierw bym musiala sie nauczyc robic ciasto do pierogow Wink

07-10-2007 00:12 emi is offlineSend an Email to emiSearch for Posts by emiAdd emi to your Buddy List
Niebieskogwiazdkowiec

Jak marzą Ci się naleśniki z yerbą - http://www.yerbamateforum.pl/19/thread.html Big Grin

07-10-2007 01:53 Fosfolipid is offlineSend an Email to FosfolipidHomepage of FosfolipidSearch for Posts by FosfolipidAdd Fosfolipid to your Buddy List
emi
Member

Registration Date: 06-10-2007

quote:
Originally posted by Fosfolipid
Jak marzą Ci się naleśniki z yerbą - http://www.yerbamateforum.pl/19/thread.html Big Grin

marza mi sie, bo bardzo lubie nalesniki ze szpinakiem i obowiazkowo czsnkiem. moze byc jeszcze w srodku np. camembert albo cos. kiedys jadlam takie z wszystkim w/w i jeszcze orzechami wloskimi. niezle Smile
a takie z yerba tez pewnie dobre, ile juz fusow sie w moim organizmie znalazlo - kiedys z ciekawosci probowalam fusy ot tak po wypiciu mate. a przez bombilla tez wszystkiego nie filtruje Wink a z zielona herbata tez takei pierogi albo nalesniki moga byc dobre - tez mi sie zdarzylo zjesc jakies liscie jesli herbata nie byla parzona w kubku z metalowym sitkiem. gun powder ma niezly smak, gdy sie go troche pozuje Wink

07-10-2007 02:21 emi is offlineSend an Email to emiSearch for Posts by emiAdd emi to your Buddy List
prosiaque
Double Ace

/images/avatars/avatar-150.jpg

Registration Date: 16-07-2007

Fosfolipid zaproponował do jabłkowej Union ciekawy zestaw dodatków: goździki, cynamon, rodzynki i miodzik. Użyłem tego przepisu do zwykłej Taragui - jestem wniebowzięty Big Grin
20-10-2007 22:14 prosiaque is offlineSend an Email to prosiaqueSearch for Posts by prosiaqueAdd prosiaque to your Buddy List
Pages (2): « previous 1 [2] Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Yerba-eksperymenty :-) » kosmicznie :)

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: