Yerba Mate Forum » Yerba-eksperymenty :-) » Yerba z zieloną, czerwoną herbatą i miodem. » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
Yerba z zieloną, czerwoną herbatą i miodem.
Posts in this Thread Author Date
 Yerba z zieloną, czerwoną herbatą i miodem. Stealth 23-11-2013 19:19
 Polecam Ci te produkty Michal 23-11-2013 19:20

Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
Stealth Stealth is a male
Newbie

Registration Date: 20-11-2013

Yerba z zieloną, czerwoną herbatą i miodem. Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Witam, dzisiaj spróbowałem słodzonej miodem Yerby. Następnie po opróżnieniu naczynia, zdecydowałem się trochę poeksperymentować.
Wsypałem do naczynia o pojemności ok. 350ml ok. 50 gram Yerba Mate Intenso, oraz zawartość jednej torebki herbaty czerwonej Pu-Erh. Następnie w innym naczyniu, zaparzyłem zieloną herbatę, z dodatkiem łyżeczki miodu. Po ostygnięciu zielonej herbaty do 70*C, zalałem nią Yerbę, a braki naparu uzupełniłem wodą, która także ostygła do ok. 70*C. Napar pity od razu nie smakuje za dobrze, lecz gdy lekko ostygnie do ok. 40-50*C, jest świetny Smile

https://www.facebook.com/YMEksperymenty?ref=hl
23-11-2013 19:19 Stealth is offlineSend an Email to StealthSearch for Posts by StealthAdd Stealth to your Buddy List
Michal
unregistered
Polecam Ci te produkty Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:
23-11-2013 19:20
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Yerba-eksperymenty :-) » Yerba z zieloną, czerwoną herbatą i miodem.

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: