Yerba Mate Forum » Gatunki » Cruz de Malta » Próbka przed wielkim powrotem Yerby » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
Próbka przed wielkim powrotem Yerby
Posts in this Thread Author Date
 Próbka przed wielkim powrotem Yerby mateusso022 25-08-2014 20:39
 Polecam Ci te produkty Michal 25-08-2014 20:39

Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
mateusso022 mateusso022 is a male
Member

Registration Date: 25-08-2014

Big Grin Próbka przed wielkim powrotem Yerby Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Przed tą piłem i żałowałem,nie pijcie tego palona 50g Despelada taki test dodatek u mnie w sklepie to dają za darmo niby Despelada a słaba spać mi się chciało a smak korzenny trochę rodzynek czuć a za to CdM fajna w smaku lekko ziołowa podobna do herbaty trochę siankowata lekka od innych smakowo ale zredukowała mój ie dobór energii pobudziła ale nie za mocno mało zalań bo przeznaczyłem na uszykowanie naczynka do użytku wraz z resztką tej palonej.... muszę resztę komentarzy przeczytać a we wrześniu spróbuje już do 6 nalań i opiszę wrażenia Big Grin
25-08-2014 20:39 mateusso022 is offlineSend an Email to mateusso022Search for Posts by mateusso022Add mateusso022 to your Buddy List
Michal
unregistered
Big Grin Polecam Ci te produkty Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:
25-08-2014 20:39
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Gatunki » Cruz de Malta » Próbka przed wielkim powrotem Yerby

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: