Yerba Mate Forum » Offtopic » 安iat wed逝g blondynki » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
安iat wed逝g blondynki
Posts in this Thread Author Date
 安iat wed逝g blondynki Johnny 10-03-2017 22:34
 Polecam Ci te produkty Michal 10-03-2017 22:34
 RE: 安iat wed逝g blondynki Johnny 10-03-2017 23:02
 RE: 安iat wed逝g blondynki sonyerik 11-03-2017 11:00
 RE: 安iat wed逝g blondynki snsvssss 11-03-2017 11:28
 RE: 安iat wed逝g blondynki Johnny 11-03-2017 11:28

Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
Johnny
Full Member

/images/avatars/avatar-24585.jpg

Registration Date: 28-01-2017

安iat wed逝g blondynki Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Gdy by貫m w pierwszej fazie picia yerby, gdy z ni si styka貫m po raz pierwszy, Beata Pawlikowska w 安iecie Wed逝g Blondynki (La Rubia Big Grin ), kt鏎ego ju nie ma - w Radiu ZET, porusza豉 ten temat (z mojej inspiracji, gdy odpisa豉 mi na maila bo pyta貫m o yerb, a kaza豉 mi zadzwoni i si nagra, tak pu軼ili to w programie). Jestem ciekaw, gdzie mo積a znale潭 archiwum tego programu i najlepiej odnale潭 to nagranie. Nie pami皻am ju nawet co ciekawego pani Pawlikowska o mate m闚i豉. Ch皻nie bym pos逝cha, tym bardziej, 瞠 mia貫m pewien udzia w tym programie Smile .

Nie pami皻am tylko w kt鏎ym to by這 roku. Co mi 鈍ita, 瞠 w 2012, i軼ie prawdopodobnie, 瞠 wiosn. Poszukam maila, ale podejrzewam, 瞠 wtedy korzysta貫m z innego adresu poczty. Pomo瞠cie przeszuka internet ? Smile

10-03-2017 22:34 Johnny is offlineSend an Email to JohnnySearch for Posts by JohnnyAdd Johnny to your Buddy List
Michal
unregistered
Polecam Ci te produkty Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

No c騜, w takiej sytuacji pozostaje mi poleci Ci produkty, kt鏎e tylko dzi s w promocji:
10-03-2017 22:34
Johnny
Full Member

Thread Starter Thread Started by Johnny
Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

https://chomikuj.pl/ezakiel/*e2*9c*bf+Re...nki+Radio+Zet,3

2 maile (2 adresy) sprawdzi貫m i najstarsze wiadomo軼i..

Mo磧iwe jest to, 瞠 to by rok 2011. I to chyba maj. To o czym ona m闚i co mi si kojarzy Smile . Ta herbata z koki. Ja czatowa貫m co niedziela po wys豉niu maila i wyczekiwa貫m program. Trwa這 to.. ja wiem, tydzi膲, dwa, mo瞠 trzy..? Wi璚 s逝chajcie i szukajcie yerby Smile .

Co ewentualnie o locie helikopterem 5000 metr闚 n.p.m za 5000 z ?

Pami皻am, 瞠 te i o tym m闚i豉, a ja tego programu praktycznie nie s逝cha貫m.

This post has been edited 2 time(s), it was last edited by Johnny: 10-03-2017 23:28.

10-03-2017 23:02 Johnny is offlineSend an Email to JohnnySearch for Posts by JohnnyAdd Johnny to your Buddy List
sonyerik
Full Member

/images/avatars/avatar-22139.png

Registration Date: 31-07-2016

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

.
Jest tyle aktualnych i bie膨cych temat闚 w ca造m latynoskim yerbowym 鈍iecie ,
瞠 mija si z celem przeszukiwa internet z gadk szmatk jakiej blondynki.
Sprzed paru lat.
A na temat yerby to ona pewnie ma tyle do powiedzenia co jej 鈍i皻ojebliwy ex.Smile
11-03-2017 11:00 sonyerik is offlineSend an Email to sonyerikSearch for Posts by sonyerikAdd sonyerik to your Buddy List
snsvssss
Newbie

Registration Date: 11-03-2017

quote:
sonyerik napisa(a)
.
Jest tyle aktualnych i bie膨cych temat闚 w ca造m latynoskim yerbowym 鈍iecie ,
瞠 mija si z celem przeszukiwa internet z gadk szmatk jakiej blondynki.
Sprzed paru lat.
A na temat yerby to ona pewnie ma tyle do powiedzenia co jej 鈍i皻ojebliwy ex.Smile

Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin hahaa
11-03-2017 11:28 snsvssss is offlineSend an Email to snsvssssSearch for Posts by snsvssssAdd snsvssss to your Buddy List
Johnny
Full Member

Thread Starter Thread Started by Johnny

Mia貫m jakie konkretne pytanie o yerbie. Ju nawet nie pami皻am jakie. Racj masz, internet jest pe貫n porad i informacji na ten temat, ale dla mnie ma to warto嗆 sentymentaln, to by造 czasy gdy produkowana by豉 czerwona Cruz de Malta despalada, gdy pami皻am, 瞠 pi貫m CDM, ale z jednej strony by豉 megamocna, ale z drugiej raczej pi貫m bia陰 CDM - tego te nie pami皻am Smile . Ot tak powspomina swoje pierwsze yerbowe kroki - bezcenne Smile .

11-03-2017 11:28 Johnny is offlineSend an Email to JohnnySearch for Posts by JohnnyAdd Johnny to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Offtopic » 安iat wed逝g blondynki

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: