Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla wtajemniczonych :-) » Yerba/dodatki ziół na zatoki » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
Yerba/dodatki ziół na zatoki
Posts in this Thread Author Date
 Yerba/dodatki ziół na zatoki akmere 28-05-2017 18:41
 Polecam Ci te produkty Michal 28-05-2017 18:41

Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
akmere akmere is a male
Newbie

Registration Date: 24-05-2017

Yerba/dodatki ziół na zatoki Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Cześć. Znalazłem tylko temat o katarze, więc zdecydowałem się założyć zatokowy Wink
O samej Yerbie nie czytałem, żeby miała jakiś pozytywny wpływ na zatoki, sam przez moje kilka dni przygody też nic nie poczułem specjalnego. Nie chodzi o żadną chorobą, a przewlekle zapychające się zatoki (miałem operację w zeszłe wakacje, ale nadal czasami brak komfortu), nawet czasami czuję przez to "ból punktowy w mózgu".
W każdym razie znacie może jakieś specyfiki? Coś czego mógłbym dodać do wywaru, a może i smak byłby w porządku? Chcę się komfortowo zaciągnąć powietrzem!

Pozdrawiam

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by akmere: 28-05-2017 18:42.

28-05-2017 18:41 akmere is offlineSend an Email to akmereSearch for Posts by akmereAdd akmere to your Buddy List
Michal
unregistered
Polecam Ci te produkty Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:
28-05-2017 18:41
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla wtajemniczonych :-) » Yerba/dodatki ziół na zatoki

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: