Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla wtajemniczonych :-) » Kwaskowato뜻 Taragui » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
Kwaskowato뜻 Taragui
Posts in this Thread Author Date
 Kwaskowato뜻 Taragui Johnny 23-10-2017 19:35
 Polecam Ci te produkty Michal 23-10-2017 19:36
 RE: Kwaskowato뜻 Taragui INES777 29-10-2017 13:56

Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
Johnny
Full Member

/images/avatars/avatar-24585.jpg

Registration Date: 28-01-2017

Kwaskowato뜻 Taragui Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Odpakowa쿮m ju jaki czas temu YM Taragui despalada..
Tak z miesi켧 temu, ale sta쿪 w spi풹rni, gdzie jest ch쿽dniej (w sumie inna yerba te tam sta쿪 jeszcze d퀅풽j i nic si z ni z쿮go nie sta쿽).

Dzi rano zala쿮m we french pressie (chyba, 풽 to z nim jest co nie tak) i przela쿮m. Napar by.. Jako dziwnie kwaskowaty (co jak Pajarito bywa kwaskowate, ale to te nie do koca to). Zastanawiam si co si sta쿽 i czy susz ten si jeszcze nadaje.

Jak my턫icie ? Zaparzy쿮m te (w PS) mix Pajarito + INDEGA i to zestawienie zdecydowanie dzi wygra쿽..

Oczywi턢ie nic nie mam do Paragwaju, ale niepokoi mnie co si nagle sta쿽 z moj ulubion, niezawodn jak dot켨 yerb.

Sugestie ?

23-10-2017 19:35 Johnny is offlineSend an Email to JohnnySearch for Posts by JohnnyAdd Johnny to your Buddy List
Michal
unregistered
Polecam Ci te produkty Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

No c璨, w takiej sytuacji pozostaje mi poleci Ci produkty, ktre tylko dzi s w promocji:
23-10-2017 19:36
INES777 INES777 is a female
The Godfather

/images/avatars/avatar-2381.jpg

Registration Date: 06-05-2010

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

zaparzaj tradycyjnie , po ludzku, a smak zawsze wygra...

Z mojego do턻iadczenia najlepiej nie nara풹 suszu na dzia쿪nie wilgoci, przechowywa w zamknitych ale nie ca쿸iem szczelnych opakowaniach... puszki do ym, herbaty dobrze si sprawdzaj...

Ja mia쿪m tak czsto z Krausem... 펚e przechowywany mia "rybi " posmak ....