Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla wtajemniczonych :-) » Yerba a afty » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
Yerba a afty
Posts in this Thread Author Date
 Yerba a afty yzihs 14-11-2017 16:15
 Polecam Ci te produkty Michal 14-11-2017 16:15

Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
yzihs
Lord

/images/avatars/avatar-26426.jpg

Registration Date: 18-02-2010

Yerba a afty Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Ostatnio coś trapia mnie afty i zastanawiam się czy to nie przez yerbe. Jakie macie doświadczenia?
Zaraz będzie, że yerba to moc mikroelementów, witamin itp. może i tak jest ale jak jej kwaśny odczyn ma się na w/w problem. W aftch nie poleca sie np. kwaśnych ogórków. Zrobiłem odstawienie yerby na parę dni ale dzis musiałem Wink Chyba trzeba będzie jakiś suplement witaminowy zakupić, macie jakieś sprawdzone witaminy ? Co do diety, może faktycznie mało w diecie surowych warzyw i owoców ale jakieś tam marchewki i jabłka jem.
14-11-2017 16:15 yzihs is offlineSend an Email to yzihsSearch for Posts by yzihsAdd yzihs to your Buddy List
Michal
unregistered
Polecam Ci te produkty Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:
14-11-2017 16:15
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla wtajemniczonych :-) » Yerba a afty

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: