Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla wtajemniczonych :-) » yerba mate a sport, wysiłek fizyczny » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Pages (7): « previous 1 [2] 3 4 next » ... last » Post New ThreadPost Reply
yerba mate a sport, wysiłek fizyczny
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
Arbo Arbo is a male
Forum Ace

/images/avatars/avatar-881.jpg

Registration Date: 03-01-2008

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

.. nu .. z tym zasuwaniem to racja .. nogi same niosą ..

28-04-2008 20:23 Arbo is offlineSend an Email to ArboSearch for Posts by ArboAdd Arbo to your Buddy List
Rastafari Rastafari is a male
Moderator

/images/avatars/avatar-321.jpg

Registration Date: 20-01-2008

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Z tymi nogami to przetestowane na większej ilości osóbBig Grin
28-04-2008 21:11 Rastafari is offlineSend an Email to RastafariSearch for Posts by RastafariAdd Rastafari to your Buddy List
blackangelek
Double Ace

Registration Date: 04-04-2008

na mnie raczej nie ma co dzialac fizycznie ;p
(jestem cherlak,chuderlak i takie ogolnie chuchro Tongue )
ale moge sprobowac pobiegac po tym ( z wielkim trudem ;p)
28-04-2008 22:07 blackangelek is offlineSend an Email to blackangelekSearch for Posts by blackangelekAdd blackangelek to your Buddy List
maciejslu maciejslu is a male
Lord

/images/avatars/avatar-753.jpg

Registration Date: 01-04-2008

Ja przepraszam, że się wtrącam, ale...

Czy to jednak nie jest lekka przesada? Wink

Przecież można wytrzymać jedną czy dwie lekcje WF-u bez picia yerby; nie wmawiajcie mi, że jesteście aż takimi nałogowcami Big Grin Big Grin Big Grin

Rewolucja wydawnicza nadeszła!
28-04-2008 23:54 maciejslu is offlineSend an Email to maciejsluHomepage of maciejsluSearch for Posts by maciejsluAdd maciejslu to your Buddy List
blackangelek
Double Ace

Registration Date: 04-04-2008

quote:
maciejslu napisał(a)
Ja przepraszam, że się wtrącam, ale...

Czy to jednak nie jest lekka przesada? Wink

Przecież można wytrzymać jedną czy dwie lekcje WF-u bez picia yerby; nie wmawiajcie mi, że jesteście aż takimi nałogowcami Big Grin Big Grin Big Grin

dokladnie co to za problem ;p zwolnic tempo xD
29-04-2008 06:44 blackangelek is offlineSend an Email to blackangelekSearch for Posts by blackangelekAdd blackangelek to your Buddy List
jajacek
Newbie

Registration Date: 07-06-2008

yerba mate a sport, wysiłek fizyczny Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Trenuję pływanie,yerbamate działa pobudzająco na umysł jak i na ciało.
Pomyślałem więc że świetnie nadawała by się na zawody
piłbym jej nieco przed startem.
co wy o tym myślicie ?
czekam na odpowiedz z góry dzięki Wink

to mój pierwszy post na forum więc witam serdecznie wszystkich użutkowników
07-06-2008 14:56 jajacek is offlineSend an Email to jajacekSearch for Posts by jajacekAdd jajacek to your Buddy List
aree1987 aree1987 is a male
Double Ace

/images/avatars/avatar-573.jpg

Registration Date: 01-08-2007

RE: yerba mate a sport Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

quote:
jajacek napisał(a)
Trenuję pływanie,yerbamate działa pobudzająco na umysł jak i na ciało.
Pomyślałem więc że świetnie nadawała by się na zawody
piłbym jej nieco przed startem.
co wy o tym myślicie ?
czekam na odpowiedz z góry dzięki Wink

to mój pierwszy post na forum więc witam serdecznie wszystkich użutkowników

Ja "przerzucam ciężary" i przed treningiem też sobie robię mate, nawet jak rano wypije to południu mam speeda Wink No i oczywiście jest większa motywacja do ćwiczeń, większa intensywność, dokładność. Byle by nie przeholować bo wysiłek+ przedawkowanie kofeiny to się może źle skończyć.
07-06-2008 15:01 aree1987 is offlineSend an Email to aree1987Homepage of aree1987Search for Posts by aree1987Add aree1987 to your Buddy List
friend friend is a male
Triple Ace

Registration Date: 06-04-2008

Nie wiem czy to "wina" Yerba Mate, ale biega mi się znacznie lepiej, szybciej, lżej.
09-06-2008 09:57 friend is offlineSend an Email to friendSearch for Posts by friendAdd friend to your Buddy List
evergreen evergreen is a male
Junior Member

/images/avatars/avatar-569.jpg

Registration Date: 21-05-2008

Ja dużo na rowerku śmigam amatorsko ale często. Po YM dużo lepiej znoszę wysiłek, wolniej się męczę. YM rulez!!

09-06-2008 16:31 evergreen is offlineSend an Email to evergreenSearch for Posts by evergreenAdd evergreen to your Buddy List
Alien
Full Member

/images/avatars/avatar-567.jpg

Registration Date: 15-05-2008

quote:
friend napisał(a)
Nie wiem czy to "wina" Yerba Mate, ale biega mi się znacznie lepiej, szybciej, lżej.

Zgadzam się. Gdy biegam czy trenuje od czasu picia Mate to sam jestem pod wrażeniem ile moje serce wytrzymuje Big Grin Wydolność organizmu zwiększyła mi się o jakieś 40-50% w bardzo szybkim tempie.
Ponoć Mate rozszerza naczynia krwionośne (zwłaszcza Rosamonte) i zwiększa dostawy tlenu.

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by Alien: 09-06-2008 18:28.

09-06-2008 18:27 Alien is offlineSend an Email to AlienSearch for Posts by AlienAdd Alien to your Buddy List
jajacek
Newbie

Thread Starter Thread Started by jajacek
RE: yerba mate a sport Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

a jeśli pijecie YM przed jakimś treningiem,to jaki gatunek ??
09-06-2008 19:19 jajacek is offlineSend an Email to jajacekSearch for Posts by jajacekAdd jajacek to your Buddy List
Double Ace

quote:
jajacek napisał(a)

Cruż de Malta czerwona... teraz piję Pajarito, ale CdM czerwona lepiej stymuluje..
09-06-2008 19:39 aree1987 is offlineSend an Email to aree1987Homepage of aree1987Search for Posts by aree1987Add aree1987 to your Buddy List
Double Ace

quote:
aree1987 napisał(a)
quote:
jajacek napisał(a)

Cruż de Malta czerwona... teraz piję Pajarito, ale CdM czerwona lepiej stymuluje.. przynajmniej mnie tylko, na różnych ludzi różne yerby, różnie działają Tongue
09-06-2008 19:40 aree1987 is offlineSend an Email to aree1987Homepage of aree1987Search for Posts by aree1987Add aree1987 to your Buddy List
rioanaconda rioanaconda is a male
Triple Ace

/images/avatars/avatar-901.jpg

Registration Date: 06-06-2008

ja jedyny sport jaki w tej chwili uprawiam to spanie na czas.... przyznam że po Yerbie całkiem dobrze się śpi... Big Grin Red Face Red Face Red Face Red Face Red Face Red Face Red Face Red Face Red Face Red Face Red Face

http://www.youtube.com/watch?v=6EhD6lZLMN0&feature=channel_page

http://rioanaconda.blogan.pl
09-06-2008 21:32 rioanaconda is offlineSend an Email to rioanacondaSearch for Posts by rioanacondaAdd rioanaconda to your Buddy List
horcio
Newbie

/images/avatars/avatar-574.jpg

Registration Date: 11-05-2008

jak ja wypije yerbe tak z godz przed bieganiem czy pływaniem to po ok. 20 min biegania zawsze mam potrzebę na tron usiąść Wink także muszę sobie z 3, 4 godz wcześniej wypić. nie wiem czego to kwestia ale yerby nie stosuje jako wspomagacza do fizycznego wysiłku ale jako pobudzenie z rana czy popołudniu, poza tym doping w sporcie niedozwolony Tongue
09-06-2008 22:57 horcio is offlineSend an Email to horcioSearch for Posts by horcioAdd horcio to your Buddy List
Double Ace

quote:
horcio napisał(a)
jak ja wypije yerbe tak z godz przed bieganiem czy pływaniem to po ok. 20 min biegania zawsze mam potrzebę na tron usiąść Wink także muszę sobie z 3, 4 godz wcześniej wypić. nie wiem czego to kwestia ale yerby nie stosuje jako wspomagacza do fizycznego wysiłku ale jako pobudzenie z rana czy popołudniu, poza tym doping w sporcie niedozwolony Tongue

Heh no rzeczywiście doping po byku Tongue
09-06-2008 23:00 aree1987 is offlineSend an Email to aree1987Homepage of aree1987Search for Posts by aree1987Add aree1987 to your Buddy List
nerhaa nerhaa is a male
Double Ace

/images/avatars/avatar-871.png

Registration Date: 30-07-2007

Ja zrzucam mięsień piwny na rowerze - nie jest to wyczynowe szaleństwo, ale codziennie minimum te 2h jeżdżę i przed wyjazdem siorbię i w trakcie również (wynalazek - napar mocny yerby przez watę do butelki z wodą mineralną + cytrynka/limonka) i wreszcie rowerek sprawia mi przyjemność - piach, 40 stopni jadąc między polami, etc - spoko jest - yerba rulez.

10-06-2008 12:11 nerhaa is offlineSend an Email to nerhaaSearch for Posts by nerhaaAdd nerhaa to your Buddy List
Eth Eth is a male
Member

Registration Date: 09-06-2008

dokładnie, ostatnio biegałem po lesie jako Niemiec, plecak + ciezki mundur... ale poszlo strasznie lekko, z czego przypominajac sobie ranek wypiłem troche Mate :3 smiesznie to brzmi, jak jakaś odrzywka albo coś takiego, w każdym razie, YM CZYNI CUDA!!! :3
10-06-2008 12:32 Eth is offlineSend an Email to EthSearch for Posts by EthAdd Eth to your Buddy ListAIM Screen Name of Eth: 9992694
jajacek
Newbie

Thread Starter Thread Started by jajacek

czy YM jest uznawana za doping Confused Confused Confused
10-06-2008 13:33 jajacek is offlineSend an Email to jajacekSearch for Posts by jajacekAdd jajacek to your Buddy List
Double Ace

quote:
jajacek napisał(a)
czy YM jest uznawana za doping Confused Confused Confused

Nie wiem czy kawa jest, jak nie jest to yerba też nie powinna być.
10-06-2008 13:49 aree1987 is offlineSend an Email to aree1987Homepage of aree1987Search for Posts by aree1987Add aree1987 to your Buddy List
Pages (7): « previous 1 [2] 3 4 next » ... last » Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla wtajemniczonych :-) » yerba mate a sport, wysiłek fizyczny

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: