Yerba Mate Forum » O Yerbamatestore.pl » Reklamacje » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
Reklamacje
Posts in this Thread Author Date
 Reklamacje dekin 17-07-2008 15:33
 RE: Reklamacje wywar 20-07-2008 08:40
 RE: Reklamacje dekin 22-07-2008 18:14
 RE: Reklamacje freddy 03-12-2009 22:51
 RE: Reklamacje djmarcin 10-12-2011 09:59
 RE: Reklamacje djmarcin 10-12-2011 10:35

Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
dekin dekin is a male
Newbie

Registration Date: 13-05-2008

Reklamacje Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Jak to jest z tymi reklamacjami. Zrobiłem więszke zakupy po czym jak doszło do domu to sie okazało, że nie wszystko jest takie jak zamawiałem.
Wypełniłem jakis wniosek czy co tam jest po zalogowaniu i zadnego maila odpowiedzi co mam z tym faktem zrobić. Miał ktoś juz "przyjemność" coś reklamowac ?Smile
17-07-2008 15:33 dekin is offlineSend an Email to dekinSearch for Posts by dekinAdd dekin to your Buddy List
wywar wywar is a male
The Godfather

/images/avatars/avatar-80.gif

Registration Date: 27-06-2007

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Wymieniamy wszystko Smile Przeważnie zamieniamy coś w następnej przesyłce albo zwracamy pieniądze.
Zazwyczaj klienci zgłaszają telefonicznie takie sprawy albo mailowo.
Sprawdze w poniedziałek, czy się nie zawieruszyła gdzieś Twoja reklamacja w tym systemie RMA

20-07-2008 08:40 wywar is offlineSend an Email to wywarHomepage of wywarSearch for Posts by wywarAdd wywar to your Buddy List
dekin dekin is a male
Newbie

Registration Date: 13-05-2008

Thread Starter Thread Started by dekin
Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Może i większość woli zadzwonić ale ja wole maila i tak też sie komunikuję chociaż widze, że najlepiej na forum pisać bo ktoś to przynajmniej czyta Smile .
Dostałem odpowiedz w rma satysfakcjonującą mnie w 2/3, to znaczy bombile rzeczywiście cążkami się odkręciły i jest juz ok. Ale tykwa jest malutka. Nie nalewałem do niej wody ale istnieje duża szansa, że 200 ml płynu tam nie wejdzie, bo moja sporo większa pomieści niecałe 250ml. To ma być prezent i nie dam komuś wywalającej sie tykwy.
Rozumiem, że wymiana polega na odesłaniu na koszt odbiorcy i złożenie nowego zamówienia na większy model ?
22-07-2008 18:14 dekin is offlineSend an Email to dekinSearch for Posts by dekinAdd dekin to your Buddy List
freddy
unregistered

Mam taki pomysł dla właścicieli sklepu.

Jak pakujecie jakieś zamówienie to poprostu pstrykajcie fotkę wszystkich produktów przed włożeniem do pudełka. I później gdy wyniknie problem że np ktoś powie że czegoś brakuje to oglądacie daną fotkę czy faktycznie jakiś produkt został przeoczony.

Ja ostatnio robiłem dosyć duże zamówienie i bałem się że też może czegoś brakować bo mam takie szczęście, wiele razy jak robiłem zamówienia w innych sklepach to zawsze czegoś brakowało albo pomyłka. najgorzej jest z zagranicznymi, wtedy to już strata kasy.
03-12-2009 22:51
djmarcin
Junior Member

Registration Date: 06-12-2011

witam

Własnie złozyłem reklamacie przesyłki ciekawe co bedzie przesyłka została rozbita ... po otwarciu w domu.

Odbierałem w Inpost Paczkomat

Kupiłem kilka rzeczy a jedna uszkodzona , mysle zle zabezpieczona przesylka ?
10-12-2011 09:59 djmarcin is offlineSend an Email to djmarcinSearch for Posts by djmarcinAdd djmarcin to your Buddy List
djmarcin
Junior Member

Registration Date: 06-12-2011

Witam ponownie sklep jest jak należy reklamacja rozpatrzona , towar będzie nowy wysłany.
10-12-2011 10:35 djmarcin is offlineSend an Email to djmarcinSearch for Posts by djmarcinAdd djmarcin to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » O Yerbamatestore.pl » Reklamacje

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: