Yerba Mate Forum » Gdzie kupić Yerba Mate? » [Trójmiasto] - Sklepy... » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Pages (4): [1] 2 3 next » ... last » Post New ThreadPost Reply
[Trójmiasto] - Sklepy...
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
dusiolek dusiolek is a male
pasterz gwiazd

/images/avatars/avatar-8.png

Registration Date: 03-07-2007

[Trójmiasto] - Sklepy... Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Ponieważ zrobił się śmietnik, postanowiłem wynieść Trójmiasto do osobnego wątku. Wdzięczny będę za dopisywanie jedynie nowych adresów. Sprawdzonych, nie wyszukanych w sieci. Nie będę informował, jak dojechać. Tu jest mapa Trójmiasta. Nie interesuje mnie stosunek cen do innych sklepów/miast. Nie udzielam wyjaśnień...

GDAŃSK
---------------------------------------------------------
Sklep z kawą i herbatą w Alfa Centrum. Nazwy nie pamiętam, ale jest tuż obok spożywczego Bomi, więc nie sposób przeoczyć. Oferują (ceny za 50 gram)::
Mate 4,25 zł.
Mate Purpurowa 7,95 zł.
Mate Cytrynowa 7,95 zł.
Mate Palona 4,75 zł.
Mate Owocowa 7,95 zł
Do tego tykwy (wielkości tak na oko do 350 ml.) w komplecie z bombillą (na moje oko będzie to ta) za jedyne 120 zł.

SOPOT
Sklep 'Zioła i Herbaty' (albo jakoś tak) na ulicy Podjazd. Tuż obok sklepu/pracowni, gdzie można kupić robione z prawdziwego włosia szczotki, pędzle i inne tego typu akcesoria. Na wystawie Tykwa (47 zł.) i bombilla chyba identyczna jak ta w Alfie (23,20 albo 29,20 zł. - ciężko zobaczyć). Czy można kupić Yerba Mate dowiem się i doniosę. Gdy tylkoi będę przechodził w godzinach otwarcia sklepiczku...

Chwilowo to tyle. Sklep z Kawą i Herbatą w Krzywym Domu chyba umarł już w zeszłym roku, gdy znajdę gdzie indziej z pewnoscią dopiszę do listy...

29-07-2007 19:12 dusiolek is offlineSend an Email to dusiolekHomepage of dusiolekSearch for Posts by dusiolekAdd dusiolek to your Buddy ListAdd dusiolek to your Contact List
Limba
Double Ace

Registration Date: 03-08-2007

Gdansk Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Cup Of Tea

Adres herbaciarni: ul. Szeroka 119/120

"Himalaje" Najlepsze herbaty

Adres herbaciarni: CH "Auchan" ul.Szczęśliwa 3
03-08-2007 18:47 Limba is offlineSend an Email to LimbaSearch for Posts by LimbaAdd Limba to your Buddy List
banita banita is a male
Member

Registration Date: 09-07-2007

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

W Galerii Bałtyckiej jest sklep Kuchnie Świata, mają bombille, tykwy i pare gatunków yerby (na pewno Pajarito, Rosamonte i Cruz de Malta) w nawet przystępnych cenach (porównując do sklepu z Alfy np. Wink ).
Za 0,5 kg mate 24 zł.
20-10-2007 16:31 banita is offlineSend an Email to banitaSearch for Posts by banitaAdd banita to your Buddy List
Kurvik Kurvik is a male
Forum Ace

/images/avatars/avatar-143.jpg

Registration Date: 07-10-2007

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Banita, a ile chcą za tykwę.

A poza tym to Cejrowski ssie.
20-10-2007 18:26 Kurvik is offlineSend an Email to KurvikSearch for Posts by KurvikAdd Kurvik to your Buddy List
banita banita is a male
Member

Registration Date: 09-07-2007

Z tego co pamiętam to ceny podobne do Yerbamatestore ew. + 4 zł około.
21-10-2007 18:47 banita is offlineSend an Email to banitaSearch for Posts by banitaAdd banita to your Buddy List
Amor Amor is a male
Newbie

/images/avatars/avatar-262.jpg

Registration Date: 24-12-2007

w Gdyni w Klifie w kolonialnym można kupić jakąś mate(niestety nie pamiętam jaką)i tykwy z bombillami(tylko w zestawie) cena to było około 90 ziko.

Tykwy i bombille też można kupić na stoisku w centrum Kwiatkowskiego, takze w Gdyni. Na parterze stał tkai gosciu z herbatkami i miał tam ten stuff, ale nie miał mate. Nie wiem też czy było to przedświąteczne szaleństwo czy tak o.

W Gdańsku bombille i tykwy są do nabycia aw Marasce na Długiej. tykwa - 69 zł.
25-12-2007 20:47 Amor is offlineSend an Email to AmorSearch for Posts by AmorAdd Amor to your Buddy List
Kurvik Kurvik is a male
Forum Ace

Galeria centrum, na dole jest sklep Kuchnie Świata czy jakoś tak. Tykwy po jakieś 60 - 70 złotych te najzwyklejsze, bombille za 40 (bambusowa za 27). Mate przeciętnie za 36 za pół kilo.

Ogółem z tyłka strony mają te ceny w sklepach fizycznych, tylko w internetowych się opłaca. Nie wiem czy kiedyś któryś durny sklepikarz przejrzy na oczy i zorientuje się, że jakby sprzedawał po cenach podobnych do tych zo w sklepach internetowych to zwiększyłby tym samym sprzedaż. A może oni myślą, że mają jakiś towar "elitarny", nie wiem.

27-12-2007 12:51 Kurvik is offlineSend an Email to KurvikSearch for Posts by KurvikAdd Kurvik to your Buddy List
Amor Amor is a male
Newbie

/images/avatars/avatar-262.jpg

Registration Date: 24-12-2007

Jeśli chodzi o Galerie Bałtycką, to, nie chce robić kryptoreklamy, stwierdzam fakt, pół kilo na przykład Cruz de Malta Despalade kosztuje 24 zł. Pajarito i Cruz zwykły chyba tak samo, Rosamonte 1 kg to wydatek 41,50(o ile dobrze pamiętam). Także są jak na mój gust dosć konkurencyjni.
04-01-2008 19:47 Amor is offlineSend an Email to AmorSearch for Posts by AmorAdd Amor to your Buddy List
Kurvik Kurvik is a male
Forum Ace

Nie w porównaniu do sklepów internetowych. A do tych wszyscy mamy dostęp.

09-01-2008 13:56 Kurvik is offlineSend an Email to KurvikSearch for Posts by KurvikAdd Kurvik to your Buddy List
Ważka Ważka is a male
Member

Registration Date: 17-07-2007

Cena z YMS: Yerba mate Cruz de Malta Despalada 0,5 kg - 22,00 + przesylka +- 10 zl, a wiec wychodzi 32 zl. To 24 zl w Galerii to nie jest dla Ciebie konkurencyjna cena ? Wink
09-01-2008 14:29 Ważka is offlineSend an Email to WażkaSearch for Posts by WażkaAdd Ważka to your Buddy List
Kurvik Kurvik is a male
Forum Ace

Z tym, że jak zamawiam to zamawiam dużo naraz.

10-01-2008 13:32 Kurvik is offlineSend an Email to KurvikSearch for Posts by KurvikAdd Kurvik to your Buddy List
Ważka Ważka is a male
Member

Registration Date: 17-07-2007

Zeby na jednej polkilowej paczce wyszlo Ci za przesylke 2 zl to musialbys zamowic naprawde sporo. A i wtedy nie byoby to bardziej korzystne - bo wyszedlbys cenowo tak samo. Musialbys zamowic naprawdę w cholerę, zeby wyjść złotówkę na plus. A czy to aż taki wielki zysk, biorac pod uwage, że w Galerii możesz mieć towar od razu, a na przesyłke Pocztą Polską czekasz miesiac (w priorytecie Big Grin ) ?;] Zreszta konkurencyjnosc nie znaczy, ze cos jest tansze o 100%, tylko, ze jest w zblizonej cenie.
10-01-2008 14:01 Ważka is offlineSend an Email to WażkaSearch for Posts by WażkaAdd Ważka to your Buddy List
Hatifnata
Newbie

/images/avatars/avatar-388.jpg

Registration Date: 28-02-2008

Żółty Cesarz
Gdynia-Orłowo
Pl. Górnośląski
ul. Bytomska 22
T: +48 058 710-03-86
www.zolty-cesarz.pl
Otwarty w godz.
pon-piąt 10-18, sobota 9-14

Całkiem spory wybór, jak na to co widziałam wcześniej w innych sklepach (z herbatami). Miła obsługa. Zdaje się, że to nowy sklep, a raczej filia sklepu. Asortyment - sklep ze zdrową żywnością. Jakieś bombille wypatrzyłam. Tykwy w przyszłym tyg. mają być zamawiane. Za Rosamonte 0,5g zapłaciłam 19zł.

_______
P.S.
quote:
Sklep 'Zioła i Herbaty' (albo jakoś tak) na ulicy Podjazd. Tuż obok sklepu/pracowni, gdzie można kupić robione z prawdziwego włosia szczotki, pędzle i inne tego typu akcesoria. Na wystawie Tykwa (47 zł.) i bombilla chyba identyczna jak ta w Alfie (23,20 albo 29,20 zł. - ciężko zobaczyć). Czy można kupić Yerba Mate dowiem się i doniosę. Gdy tylkoi będę przechodził w godzinach otwarcia sklepiczku...

Można. Kiepski wybór. Pani nie pomocna, ja weszłam tam jako kompletna zielenina licząc na pomoc. Zakupiłam nieświadoma niczego yerba-vitax. Niesmaczne to było. Pani łaskę mi robiła. Za yer-vita(x?) 200g zapłaciłam 12zł.

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by Hatifnata: 29-02-2008 19:15.

29-02-2008 19:09 Hatifnata is offlineSend an Email to HatifnataSearch for Posts by HatifnataAdd Hatifnata to your Buddy List
szczesciarz szczesciarz is a male
Newbie

Registration Date: 01-04-2008

Witam wszystkich serdecznie i ciesze się że znalazłem to forum.
Forum jest świetnie zrobione, czytelne, świetna grafika co oczek nie męczy.

Fajnie że są ludzię z 3 City to można się ich poradzić.
Mam zamiar zacząć pić Mate...ale mam o niej zielone pojęcie więc czytam i czytam...
02-04-2008 07:24 szczesciarz is offlineSearch for Posts by szczesciarzAdd szczesciarz to your Buddy List
Kubiszko
Newbie

Registration Date: 09-04-2008

[quote]Hatifnata napisał(a)
Żółty Cesarz
Gdynia-Orłowo
Pl. Górnośląski
ul. Bytomska 22
T: +48 058 710-03-86
www.zolty-cesarz.pl
Otwarty w godz.
pon-piąt 10-18, sobota 9-14

Całkiem spory wybór, jak na to co widziałam wcześniej w innych sklepach (z herbatami). Miła obsługa. Zdaje się, że to nowy sklep, a raczej filia sklepu. Asortyment - sklep ze zdrową żywnością. Jakieś bombille wypatrzyłam. Tykwy w przyszłym tyg. mają być zamawiane. Za Rosamonte 0,5g zapłaciłam 19zł.

Witam Big Grin
Jestem nowy na tym forum wiec witam wszystkich.

Super sklepik ze sporym wyborem dobrych i tanich mat.Ceny porównywalne do internetowych.Robie tam zakupiki od jakiegos czasu i polecam ten sklep.
Yerba mate Amanda despalada 19 pln
09-04-2008 14:56 Kubiszko is offlineSend an Email to KubiszkoSearch for Posts by KubiszkoAdd Kubiszko to your Buddy List
whisper whisper is a female
Member

Registration Date: 28-04-2008

mieszkam koło alfy, ostatnio weszłam do tego sklepu z kawą i herbatą i pytam, czy mają lub mieli kiedykolwiek w ofercie jakieś matero, a babka na to, że nie, że mieli kiedyś tylko calabazy i jakieś tam bombille.. hehe

no nic - będę monitorować na bieżąco, jaki sprzęcik tam rzucą..

edit:
ok, byłam tam na dniach. Babka mi pokazała zwyczajne tykwy (kolor miodowy) z okuciem na górze, całkiem ładne, 65 zeta
bombille i inny sprzęt ponoć "już płynie" Wink
mają też wybór ziółek taki: Mate, Mate Argentina, Mate cytrynowa, Mate owocowa. ok. 9 zeta za 50g

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by whisper: 20-05-2008 00:16.

07-05-2008 01:07 whisper is offlineSearch for Posts by whisperAdd whisper to your Buddy List
nie_ja1 nie_ja1 is a female
Member

Registration Date: 01-11-2007

Hehe, ja nie powiem w jakim sklepie w Gdyni ale było to tak że wysłałam koleżankę z pracy z pustym opakowaniem Rosamonte Especial. Wróciła z niczym bo nie było i przekazała, że ta pani powiedziała "będę musiała zamówić tą rumową"
Big Grin także widać że ludzie wogóle nie orientują się w fachu w którym pracują. Tragedia Big Grin

07-05-2008 19:07 nie_ja1 is offlineSend an Email to nie_ja1Homepage of nie_ja1Search for Posts by nie_ja1Add nie_ja1 to your Buddy List
cinul cinul is a male
Lord

/images/avatars/avatar-617.jpg

Registration Date: 18-04-2008

galeria bałtycka Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

kupuję w kuchniach swiata w galerii bałtyckiej. ceny i wybór mate nie taki tragiczny. pół kilo w zalezności od gatunku w granicach 24-32 zł. niestety nie mają tych które lubię, czyli czerwonego CDM, Taragui sin palo... za to spory wybór smakowych, głównie taragui i cbs...
gorzej z akcesoriami - mały wybór - chociaż fajną rzeźbioną tykwę kupiłem za 50 zł. kilka rodzajów porongo, dwa czy trzy matero z bliżej nieokreślonego gatunku drewna, chyba cytrynowca. na pewno nie ma naczyń z palo santo. bombilli tez się tam nie wybierze, mały wybór i drogo...
aha, również w galerii obok kuchni świata w kerfurze można dostać 0,5 kg amandy w lnianym woreczku za ok. 26 zł...

04-06-2008 16:28 cinul is offlineSend an Email to cinulSearch for Posts by cinulAdd cinul to your Buddy List
Hlynur Hlynur is a male
Full Member

/images/avatars/avatar-176.jpeg

Registration Date: 19-11-2007

pani kierowniczka w Kuchniach Świata w gdanskiej galerii baltyckiej rowniez pije yerbe, jej ulubiona to cmd Smile Dostawy sa tam w kazdy wtorek. mozna sobie sprowadzac poszczegolne gatunki na zamowienie. ceny np Amandy czy Rosamonte - naprawde konkurencyjne. znajdujacego sie obok carrefoura zaopatruje firma Yervita. tak wiec mozna tam znalezc czesc asortymentu przez nich proponowanego. nawet zestawy z tykwa i bombilla (tykwa+chamska rura+yerba o uroczej nazwie 'zielona herbata paragwajska')
08-06-2008 00:45 Hlynur is offlineSend an Email to HlynurSearch for Posts by HlynurAdd Hlynur to your Buddy List
Eth Eth is a male
Member

Registration Date: 09-06-2008

W sopocie jest Herbaciarnia .. na Grunwaldzkiej, skrzyżowanie Książąt Pomorskich z Traugcostam, taki sklep na rogu, wina także mają, ale przedewszyskim herbaty, ostatnio postawili na Yerbę, ale jednak myśle ze bardziej opłaca się kupować w tych kilogramowych opakowaniach w sklepach internetowych , duzo nas z 3miasta ^^'

fakt, z tej Bytomskiej fajny sklepik Smile miła obsługa, maja takie "Basci" Yerby :3 i nie jest wcale tak drogo, wychodzi ci jak z allegro wraz z przesylka ale na miejscu Smile czasami nawet taniej

This post has been edited 2 time(s), it was last edited by Eth: 11-06-2008 19:47.

09-06-2008 22:34 Eth is offlineSend an Email to EthSearch for Posts by EthAdd Eth to your Buddy ListAIM Screen Name of Eth: 9992694
Pages (4): [1] 2 3 next » ... last » Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Gdzie kupić Yerba Mate? » [Trójmiasto] - Sklepy...

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: