Yerba Mate Forum » Gdzie kupić Yerba Mate? » [Trójmiasto] - Sklepy... » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Pages (4): « previous 1 2 [3] 4 next » Post New ThreadPost Reply
[Trójmiasto] - Sklepy...
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
Bonsai Bonsai is a female
Triple Ace

Registration Date: 25-11-2010

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

O, to możesz dosypywac do Pajarito menta/burrito/cedron lub limon/menta.

Spróbuj też wsypac po prostu mniej Rosamonte, np. 1/2 lub nawet 1/3 kubka. Może tak da się znieśc ten smak. Wszystko dozwolone. Smile Jeszcze nie próbowałam Rosamonte Despalada Smile
01-03-2011 21:22 Bonsai is offlineSend an Email to BonsaiSearch for Posts by BonsaiAdd Bonsai to your Buddy List
cad9 cad9 is a male
Member

/images/avatars/avatar-2133.jpg

Registration Date: 11-02-2011

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Mogę CI odpalić gratis jakąś próbkę na zalanie Smile
01-03-2011 21:30 cad9 is offlineSend an Email to cad9Search for Posts by cad9Add cad9 to your Buddy List
Bonsai Bonsai is a female
Triple Ace

Registration Date: 25-11-2010

Jak dla Ciebie była za mocna, to dla mnie z pewnością też będzie za mocna Wink Popróbuj i daj znac jak Ci idzie Smile
01-03-2011 23:49 Bonsai is offlineSend an Email to BonsaiSearch for Posts by BonsaiAdd Bonsai to your Buddy List
3miasto
unregistered
MATE w Pruszczu Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

w Pruszczu na giełdzie kupiłem rosamonte za 7 zł - 0,5 kg
były też inne
21-03-2011 21:11
BIgindian BIgindian is a male
Full Member

/images/avatars/avatar-2091.jpg

Registration Date: 25-02-2011

Dziś na rynku na Przymorzu trafiłem białą CdM za 7,00 PLN 0,5kg. Goś miał też Pajarito 1kg w woreczku lnianym za 20,00 PLN Smile

09-04-2011 13:10 BIgindian is offlineSend an Email to BIgindianHomepage of BIgindianSearch for Posts by BIgindianAdd BIgindian to your Buddy List
INES777 INES777 is a female
The Godfather

/images/avatars/avatar-2381.jpg

Registration Date: 06-05-2010

quote:
BIgindian napisał(a)
Dziś na rynku na Przymorzu trafiłem białą CdM za 7,00 PLN 0,5kg. Goś miał też Pajarito 1kg w woreczku lnianym za 20,00 PLN Smile

sprawdź datę ważności, trafiejki "po terminie, lub tuż przed jego końcem" można upolować za 4 do 5 zł za 0,5 kg...

Podczas składania zamówienia w yms wpisz kod rabatowy "yerbamatestore", a uzyskasz 25% rabatu. Tongue

Numer gg STRAŻNIKA FORUM 42482579 - zadaj szybkie pytanie on-line!
09-04-2011 14:32 INES777 is offlineSend an Email to INES777Search for Posts by INES777Add INES777 to your Buddy List
Full Member

To jest pierwsze co zrobiłem Wink data ważności 11.2011 więc jest OK Smile

09-04-2011 14:53 BIgindian is offlineSend an Email to BIgindianHomepage of BIgindianSearch for Posts by BIgindianAdd BIgindian to your Buddy List
INES777 INES777 is a female
The Godfather

/images/avatars/avatar-2381.jpg

Registration Date: 06-05-2010

no to promo po całości Big Grin ...niedługo ruszam nad morze, więc może, może cosik też się trafi Smile

sorry za offtop ;D ekipo sprzątająca Wink

Podczas składania zamówienia w yms wpisz kod rabatowy "yerbamatestore", a uzyskasz 25% rabatu. Tongue

Numer gg STRAŻNIKA FORUM 42482579 - zadaj szybkie pytanie on-line!
09-04-2011 15:04 INES777 is offlineSend an Email to INES777Search for Posts by INES777Add INES777 to your Buddy List
Olciak Olciak is a female
Newbie

/images/avatars/avatar-2118.png

Registration Date: 28-04-2011

Znalazłam dziś przypadkiem we Wrzeszczu niepozorny sklepik tuż obok Zatoki od strony Partyzantów. Miałam tylko chwilę, ale zajrzałam przez szybę (czynny od 11:00) i ceny wyglądały na całkiem przystępne - yerbka zaczynała się bodajże od 18 zł. Poza tym, również na Partyzantów, jakieś 50m idąc od parku w stronę Manhattanu, jest sklep ze zdrową żywnością - tam ceny wahają się w okolicy 25 złotych. Nie jest tak źle w tym Trójmieście Wink
28-04-2011 21:59 Olciak is offlineSend an Email to OlciakSearch for Posts by OlciakAdd Olciak to your Buddy List
cad9 cad9 is a male
Member

Byłem dzisiaj w tym sklepiku, na wrzeszczu koło zatoki. Za mcdonnaldem trzeba iść prosto i skręcić w prawo, obok wielkiego baneru "zatoka" będzie wąskie wejście z napisem sklep peruwiański i solarium. Sam sklep, jest tuż przy wejściu, inżynierskim okiem ma max 1,5 X 1,5 metra.

Siedzi w nim miły Pan o metyskich rysach twarzy (metysi - osoby z domieszką indiańskiej krwi) zgaduje, że Peruwiańczyk, bardzo dobrze mówi po Polsku.

W sklepiku jest pełno wisiorków, paciorków i różnego typu ozdób, ale jest i yerba. Co do samej yerby to wybór jest bardzo duży, a cena za każde 0,5 kg - 21 zł (bez względu na rodzaj i markę)
Z marek jakie są dostępne: Ja kupiłem Taragui Energia (21 zł), poza tym zauważyłem

-Cruz de malta - wszystkie rodzaje
-CBse - chyba wszystkie rodzaje (silueta, najarna, guarana itd...)
-La Hojna
-Pipore
- Rosamonte kilka rodzajów
-Selekta Energy
-Pajarito kilka rodzajów
-Union niebieska
WSZYSTKIE PO 21 zł za 0,5 KG
n z tym, że La Hoja była w mniejszym opakowaniu przypuszczalnie jest tańsza.

Kątem oka dojrzałem jeszcze duży wybór tykw i bombilli (pod przeszkloną ladą są wystawione), ale nie zauważyłem żeby miał Palo Santo.
13-05-2011 15:43 cad9 is offlineSend an Email to cad9Search for Posts by cad9Add cad9 to your Buddy List
Olciak Olciak is a female
Newbie

/images/avatars/avatar-2118.png

Registration Date: 28-04-2011

Jestem ciekawa, czy da się z tym panem potargować Smile

PS - dla zainteresowanych, w Kuchniach Świata w Galerii są teraz CBSe Regulase i Cafe oraz Capesino Anis za 19,90 (jeśli ktoś lubi Wink ) Widziałam też jakieś kilogramówki za 30 złotych, ale chyba się pokończyły.

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by Olciak: 15-05-2011 11:07.

13-05-2011 21:31 Olciak is offlineSend an Email to OlciakSearch for Posts by OlciakAdd Olciak to your Buddy List
Full Member

W sobotę też jest otwarty ten sklepik ?

Ostatnio w E.Leclerc w Galerii Przymorze widziałem Amande po 20 pln, w trzech smakach Wink

09-06-2011 14:26 BIgindian is offlineSend an Email to BIgindianHomepage of BIgindianSearch for Posts by BIgindianAdd BIgindian to your Buddy List
cad9 cad9 is a male
Member

A ktoś wie gdzie można dostać próbki yerby w 3city?
09-06-2011 17:57 cad9 is offlineSend an Email to cad9Search for Posts by cad9Add cad9 to your Buddy List
Vermis
Junior Member

/images/avatars/avatar-2568.jpg

Registration Date: 20-02-2013

W Gdańsku funkcjonuje "firmarelax", mają kilka rodzajów Amanda w normalnych cenach. Kupuje się na ich stronie, a odebrać można osobiście niedaleko Kartuskiej.

20-02-2013 16:22 Vermis is offlineSend an Email to VermisSearch for Posts by VermisAdd Vermis to your Buddy List
Vermis
Junior Member

/images/avatars/avatar-2568.jpg

Registration Date: 20-02-2013

Update1: sklepu z panem metysem już nie ma Frown
Update2: Na obrońców wybrzeża w "Horyzoncie" jest filia sopockiej herbaciarni Jahmajka. Mają spory wybór, ceny dość normalne. Są też tykwy, które można obejrzeć, bo leżą na ogólnodostępnej półce półce. Smile

04-03-2013 17:08 Vermis is offlineSend an Email to VermisSearch for Posts by VermisAdd Vermis to your Buddy List
Brokulis Brokulis is a male
Newbie

Registration Date: 05-09-2013

W Kuchniach Świata w Galerii Bałtyckiej dostępne obecnie sporo rodzajów CBSe (ziołowe, energia z wyciorkiem doklejonym w bonusie, owocowe), kilka Pipore (w tym niebieska terere oraz despalada) Taragui (owocowe i energia) , CdM (2 ostatnie paczki) pajarito (zwykła i cytrus+mięta) - wszystkie po 0,5kg, Amanda (tylko czerwona) i rosamonte w wersji 0,5kg i 1kg.
naklejki importu z yerbamarket.com
pakowane 02/2013.
susz mate green w przeźroczystych workach tez spory wybór
ogólnie wychodzi ok. 5-6 zł drożej niż na stronie sklepu
do wyboru też akcesoria (w tym zestawy w pudełkach) ale nie sprawdzałem cen.

W Galerii Przymorze w Leclerc'u w sekcji herbat na dolnej półce AMANDA 0,5 kg w wersji Elaborada, Limon i Naranja oraz w wersji "zaszyty worek" - ceny między 24-27 zł (27 za worek).

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by Brokulis: 27-09-2013 12:27.

05-09-2013 20:55 Brokulis is offlineSend an Email to BrokulisSearch for Posts by BrokulisAdd Brokulis to your Buddy List
Roman kucki Roman kucki is a male
Newbie

Registration Date: 29-11-2013

o dzięki - coś konkretnego Smile

29-11-2013 10:49 Roman kucki is offlineSend an Email to Roman kuckiHomepage of Roman kuckiSearch for Posts by Roman kuckiAdd Roman kucki to your Buddy List
gochaklich gochaklich is a female
Newbie

Registration Date: 03-12-2013

"W Kuchniach Świata w Galerii Bałtyckiej dostępne obecnie sporo rodzajów CBSe (ziołowe, energia z wyciorkiem doklejonym w bonusie, owocowe), kilka Pipore (w tym niebieska terere oraz despalada) Taragui (owocowe i energia) , CdM (2 ostatnie paczki) pajarito (zwykła i cytrus+mięta) - wszystkie po 0,5kg, Amanda (tylko czerwona) i rosamonte w wersji 0,5kg i 1kg.
naklejki importu z yerbamarket.com
pakowane 02/2013.
susz mate green w przeźroczystych workach tez spory wybór
ogólnie wychodzi ok. 5-6 zł drożej niż na stronie sklepu
do wyboru też akcesoria (w tym zestawy w pudełkach) ale nie sprawdzałem cen.

W Galerii Przymorze w Leclerc'u w sekcji herbat na dolnej półce AMANDA 0,5 kg w wersji Elaborada, Limon i Naranja oraz w wersji "zaszyty worek" - ceny między 24-27 zł (27 za worek). "
Bardzo dziękuję za info. Przydatne!

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by gochaklich: 03-12-2013 15:12.

03-12-2013 15:11 gochaklich is offlineSend an Email to gochaklichHomepage of gochaklichSearch for Posts by gochaklichAdd gochaklich to your Buddy List
janaxo
unregistered

Dzięki temu forum udało mi się znaleźć sklep w trójmieście! Rewelacyjne forum, takich więcej!
03-02-2014 23:32
qreizi
unregistered

A orientuje się ktoś, czy znajdę sklep z yerba w Gdańsk-Wrzeszcz?
03-06-2014 18:06
Pages (4): « previous 1 2 [3] 4 next » Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Gdzie kupić Yerba Mate? » [Trójmiasto] - Sklepy...

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: